*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kizlar canim cok sıkkın (
Cetrotide'i dr saat 10:00'da vur dedi
ilk gun 13:30'da vurdum
Ikinci gun 11:30
Bugun de uyanamadim 12:30 ((( cok cok kotu mu sizce ayni saatte hic vuramadim benden kaynakli olmayan sebeplerden

Tesekkurler

Onların saatleri çok önemli canım ona göre yumurta toplamani yapacaklar mutlaka bildir.merkeze

Herkese selam az önce tüp bebek merkezinden aradılar 7 yumurtanın sadece 1 tanesi döllenmiş. Bakalım o kaç gün dayanacak .
Canim hic bunu dusunme benimde 7 yumurtam toplandi. Sonra beni aradilar 6 olgun cikti ama sadece 2 tanesi dollendi dediler. Onlar en kotu ihtimali soyluyorlar. Digerlerinin dollenme sansinin yuzde 10 dediler. Sonra ertesi gun aradillarinda 4 yumjrtaninda dollendigi soylendi. O yuzden hic kafani bulandirma simdi.

Aynen ben dünden beri oyleyim insanın bir yeri acıyıp etmeyince öylece oturamiyorda hiç bir belirtim yok inşallah bizimledir mercimekler
Ya herkesin kasiklarnda batma falan oluyor bende hic oyle bir sey yok gerci herkesin bunyesi farkli tabi ama insan az da olsa bir belirti ariyor yaaaa

Ayyy hadi inşallah benimki de öyle olur

Ya herkesin kasiklarnda batma falan oluyor bende hic oyle bir sey yok gerci herkesin bunyesi farkli tabi ama insan az da olsa bir belirti ariyor yaaaa
Benimde hiç bir yerimde ağrı sızı yoktu hiçbirşey hissetmiyordum bende kesin yine olmadı herkes birşey hissediyor ben hissetmiyorum diyordum ama bak hamileyim hissetmemek daha iyi bence

Onların saatleri çok önemli canım ona göre yumurta toplamani yapacaklar mutlaka bildir.merkeze

Biliyorum onemini ama tamamen iradem disi saatleri kacirdim iste sali gunu dr kontrolum var, doktor zaten buyuklukleri gorucek ya yine de soylemem gerekir mi sence? Cok dikkat ederim cunku boyle seylere ama iste sakinilan goze hesabi mahcubum o yuzden. Diger ignemi 5 dk bile gecirmedim mesela

Kızlar bugün 5. Gunu transferin biliyorim çok erken ama dayanamadım yaptım sizlerde benim gördüğüm hayalet çizgiyi görüyormusunuz...

Eklentiler

• 20180101_002544.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar bugün 1.gunum ve 1 yumurta dollendi.2.veya 3.gun döllenen yumurta sayısı artar mı yani şu an döllenmeden yumurtalar sonradan döllenebilir mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…