2017 Yılbaşı Çekilişi Katılımcıları Tanıtım Topiği

THEY-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
5.247
3.452
ekinezyaaaa ekinezyaaaa
ben başlayayım o zaman :KK49:
20 yaşındayım. Kapalıyım. kitap okumayı çok severim makyaj yapmayı da kitap okumaktan sonra severim bu kadarım :KK54:
canlı her rengi severim iç açıcı.. 39 numara ayakkabı giyiyorum, kıyafet olarakta 38 bedenim :)

THEY- THEY-
20 yaşındayım , tesettürlüyüm.
Her rengi severim , 39 numara ayakkabı giyiyorum , 40 beden m beden giyiniyorum:) Hoş gözüken herşeyi beğenirim.
Makyajı çok severim , Şallar büyük ilgimi kapsıyor :) Başkada aklıma gelmiyor yahu önemli olan gönlünüzden ne geçiyorsa onu almak :)

asivemai asivemai
merhaba bende 27 yaşındayım.
Tesettürlüyüm yani kapalı ve evli :)
makyaj yapmayı çok severim.
takı toka pek ilgimi çekmez
pandufları çok severim
en çok sevdiğim renk mor kırmızı ama diğerleride ilgimi çekmeye başladı sanırım yaş ilerledikçe değişiyorum :KK70:
ayak numaram 39 üst L
ben herşeyden memnun olurum ya sen hiç canını sıkma bana alacak olan arkadaşım(sadece biblo tarzı şeyleri sevmiyorum)
şimdiden teşekkür ederim

toredo toredo
Merhabalar;

bende ceyizlik malzemelere ilgim var.bere ve eldivenleri severim..malum kış ayı..makyaj malzemleride olabilir.

şimdiden herşey için teşekkürler..

Zerosima Zerosima

Selamlar kızlar bende 24 yaşındayım 1 ay sonra doğum günüm gerçi :KK70: çeyrek asırlık oldum sayılır

Başım kapalı değil ama çok açıkta değiilim
Genelde her rengi severim çok ben burdayım demediği sürece
Kitap okumaya bayılırım kitaplığımı her geçen gün genişletiyorum
36 beden giyiyorum minyon tipliyim 36 numara ayakkabı giyiyorum
Genelde spor takılırım resmi çok az
Genelde sade şeyleri severim :)

RainyMood RainyMood
36 yasindayim, tesetturluyum. Esarp olarak acik renk olacak sekilde sade ve ortasi bos modeller kullaniyorum. 40 beden giyiyorum, ayakkabi numarasi olarak da 37. Aksesuar kullanmiyorum genelde. Makyaj yapmayi severim, bunun disinda ev aksesuarlari da buyuk ilgimi cekiyor. Simdilik bu kadar dahasi aklima gelirse editlerim:)

Son düzenleme:
20 yaşındayım. Kapalıyım. kitap okumayı çok severim makyaj yapmayı da kitap okumaktan sonra severim bu kadarım :KK54:

Daha çok açıklama yaparsan cnm daha iyi olur , mesela hangi renkleri seversin kaç beden giyiyorsun kıyafet ayakkabı vs. ona göre hediye alınacak. Zerosima Zerosima arkadaşımızda adres göndersin çekilişi yapacağım , hazırladım kağıtlarımı :)

Daha çok açıklama yaparsan cnm daha iyi olur , mesela hangi renkleri seversin kaç beden giyiyorsun kıyafet ayakkabı vs. ona göre hediye alınacak. Zerosima Zerosima arkadaşımızda adres göndersin çekilişi yapacağım , hazırladım kağıtlarımı :)
tamam düzenliyorum :hamarat:

Evet bende başlıyorum :=)
20 yaşındayım , tesettürlüyüm.
Her rengi severim , 39 numara ayakkabı giyiyorum , 40 beden m beden giyiniyorum:) Hoş gözüken herşeyi beğenirim.
Makyajı çok severim , Şallar büyük ilgimi kapsıyor :) Başkada aklıma gelmiyor yahu önemli olan gönlünüzden ne geçiyorsa onu almak :)

merhaba bende 27 yaşındayım.
Tesettürlüyüm yani kapalı ve evli :)
makyaj yapmayı çok severim.
takı toka pek ilgimi çekmez
pandufları çok severim
en çok sevdiğim renk mor kırmızı ama diğerleride ilgimi çekmeye başladı sanırım yaş ilerledikçe değişiyorum :KK70:
ayak numaram 39 üst L
ben herşeyden memnun olurum ya sen hiç canını sıkma bana alacak olan arkadaşım(sadece biblo tarzı şeyleri sevmiyorum)
şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
şimdi şöyle bir şey soracağım sonuçta hediyeleri alması falan biraz sürer gelecek hafta içine kadar göndersek olur değil mi gün belirlenecek mi şu güne kadar diye :)

şimdi şöyle bir şey soracağım sonuçta hediyeleri alması falan biraz sürer gelecek hafta içine kadar göndersek olur değil mi gün belirlenecek mi şu güne kadar diye :)
Hayır cnm ne zaman hazırlarsan o zaman gönder , ben açıkcası yılbaşı için değil , hediyeleşmeyi sevdiğimden yapıyorum çekilişi adı öyle , hazırlayabildiğin an kargoyu gönderin , gönderirkende kargoyu ödeyip gönderin :KK70:

bende bu hafta içi hazırlayıp gelecek hafta göndermeyi düşünüyorum :)

Merhabalar;

bende ceyizlik malzemelere ilgim var.bere ve eldivenleri severim..malum kış ayı..makyaj malzemleride olabilir.

şimdiden herşey için teşekkürler..

Yazdım cnm kusura bakma dün gelemedim

Selamlar kızlar bende 24 yaşındayım 1 ay sonra doğum günüm gerçi :KK70: çeyrek asırlık oldum sayılır

Başım kapalı değil ama çok açıkta değiilim
Genelde her rengi severim çok ben burdayım demediği sürece
Kitap okumaya bayılırım kitaplığımı her geçen gün genişletiyorum
36 beden giyiyorum minyon tipliyim 36 numara ayakkabı giyiyorum
Genelde spor takılırım resmi çok az
Genelde sade şeyleri severim :)

X