2017 Şubat Anneleri

kızlar saçlarınız ne alemde?
benim neredeyse siyahlarım tek tük, hepsi beyaz neredeyse.
haftaya artık boyamam lazım, eşimin memleketine gideceğiz, sonrasında kardeşimin düğünü var. kv, kp i geçtim ben eşimin babaannesini beyaz saçla görmüş değilim :skandal:
bitkisel içerikli organik bir boya aldım, sanırım boyacağım.

renginden ziyade feci döküldü benimki yaa.
resmen kelime doğru tarıyom artık:mad:
inşallah beslenmem düzelince geri gelirler:dua::dua::dua::dua:

Izlar aranizfda bnm gibi tuylenen var mi hobegim bacakalrimda hic olmayan cikmayan killar ben burdayim diye el salliyo kollarim omuzlarim gogus altindan bikiniye kadar tuylenmisim yavv kendimi taniyamiyorum bune ya heryerimden tuy fiskiriyo ufacik ufacik ama siyah beyaz tenliyim belli oluyo sizdede oldu mu bu kizlar normalde bikini koltuk alti disinda hayatta kil tuy bi yerimde olmazdi bacaklarima bile dokunmis degilim 22 yasindayim iki dusuk bu 3.cu bebegim ins bu kez dogacak ve ilkkez bu kadar tuylendim :KK43: sizde devarmi ?

haftaya artık boyamam lazım, eşimin memleketine gideceğiz, sonrasında kardeşimin düğünü var. kv, kp i geçtim ben eşimin babaannesini beyaz saçla görmüş değilim :skandal:
Ayy benim de aynı canım yaa. Bembeyaz saçlar. Ama cesaret edemiyorum hala. Hangi boyayı aldın, markası ne?

Izlar aranizfda bnm gibi tuylenen var mi hobegim bacakalrimda hic olmayan cikmayan killar ben burdayim diye el salliyo kollarim omuzlarim gogus altindan bikiniye kadar tuylenmisim yavv kendimi taniyamiyorum bune ya heryerimden tuy fiskiriyo ufacik ufacik ama siyah beyaz tenliyim belli oluyo sizdede oldu mu bu kizlar normalde bikini koltuk alti disinda hayatta kil tuy bi yerimde olmazdi bacaklarima bile dokunmis degilim 22 yasindayim iki dusuk bu 3.cu bebegim ins bu kez dogacak ve ilkkez bu kadar tuylendim :KK43: sizde devarmi ?
Benim de göbeğim bayağı tüylendi. Diger yerlerde çok bi artış yok gibi ama göbek fena :oha:

Canım doğru söylüyorsunda ben 18 yaşımda evlendim severek evlendi benimle hiç bir şey bilmiyordum zamanla öğrendim ama adam yaptığımada kusur bulur oldu işten geliyor eve e bugün ne yaptın diyor bana yaptığım işleri soruyor yarın yapacağın işleri sayıyorum diye bana işleri sıralıyor valla kadın gibi erkekleri de ben hiç sevmiyorum erkek dediğinin azıcık ağırlığı olacak o ne öyle başımda kayınvalide gibi bık bık dakika başı. Dershaneye gidiyordum çay bardakları kahve bardakları orta yerde kaldırmıyordu kapıda bana beste yapmış "evler seni bekler aman aman evler bekler" diyordu ya düşünebiliyor musun ? Şimdi nankörlük etmeyeyim ilk evlendiğimiz yıllar her şeyi eşim öğretti bana ama canım öğretti diye de bu kadar olmaz.

ayy kız çok güldüm kusura bakma.
çünkü aynı benim eşim :)
ilk evlendiğimizde günlük yapılacakları sıralayıp çıkıyodu evden.
düşün bi de ben de çalışıyodum. koştur koştur işin yanında evi halletmeye çalışıyodum.
sonra tabi kaldıramadım cinlerim attı.
kısa sürdü benim kocişin kaynanalığı yani :)
hakkaten erkeğe hiç yakışmıyo ev işi takibi.
yardım edeceksen et, değilse laf etme demi.
neyseki toy zamanlarımızdı, çok şükür şuan dizginleyebiliyo o konuda kendini.

Ben bennnnn hatta bacaklarım bittmişti yoktu ağdacıma gittim dediki sana. Ne oldu bu şekilde kızın olacak dedi :)) tahminler artıyor bakalım :)

Ben bennnnn hatta bacaklarım bittmişti yoktu ağdacıma gittim dediki sana. Ne oldu bu şekilde kızın olacak dedi :)) tahminler artıyor bakalım :)
Hahahahahah banada oglun olcak diyolar abbbooo bnm iki eltimde kiz dgurdu ikisode kilsiz bnm gibi olmadialr anam bi ben enteresan ciktim :-)

ayyyh. aynı beeğn :KK51:
göbeğim erkek göbeği gibi oldu:skandal:
diğer yerlerim de çok hızlı uzuyo.
maymuna döndüm:KK53:
Anam bi ben de var sanirdim kiz soka girdim :KK66: abbooo yeminle bikinide yok okadar bide 15 gunde bir uzardi simdi hizli uzuyo bana erkek diyende var kiz diyende bakalm ne cikicak

ay kızlar benim de tüm vücudumun damarları olduğu gibi görünüyo.
yeşil yeşil çıktı hepsi ortaya zordon gibi.
eşim çok şaşırdı, korkmuş bişey var diye.
dedim korkma hepsi hamilelikten :)

ay kızlar benim de tüm vücudumun damarları olduğu gibi görünüyo.
yeşil yeşil çıktı hepsi ortaya zordon gibi.
eşim çok şaşırdı, korkmuş bişey var diye.
dedim korkma hepsi hamilelikten :)
Hahahha eslerimiz bizden pinpirikli galiba benimkidr az bise olsa iyimisiniz diye gelir karnimi dinler sanki duyacakmos gibi catalrim gulmektrn hahahah bide inceleyem seni az dur demez mi sanki otopsi inceleme memuru ayyy bnm kocis acayip komik halleri var yaaa sabajalri bni opup giden herif ilk karnimi opuyo sonra beni bazende beni opmeden gider inadina yemek yedimmi diede arar :-) ama asla duygularini apacik belli etme hareketlerinden yada gozlerinden anlarim ama bana hiiiiic soylemez :KK66:

Ay kizlar bende resmen bebisin anası modundan babası moduna geçtim.valla goril gibi oldum.bu ne böyle ya kıllar bulantilar damarlar.cidden başkalaşım geciriyoruzzzzzz
Hahahahahha resmen evrim gecirmek die buna derim ben vallahi abartmiyorum bacakalrimda cikan kil esimdr yok okadar yaa almadim hic bu yasima kadar mecbur kaldim yaaa ama doguma kadar agdayala bikinu koltuk alti bacak alicam yapacak bisi yok yaa :KK66: utanim ya valla etek giyrmiyom pantolon giyiyorum surekli bide ayak parmak ustlerindede cikmiscorapla geziyom disari cikarken utancima alsamda iki gune cikiyo bida saka gbi ya :)

renginden ziyade feci döküldü benimki yaa.
resmen kelime doğru tarıyom artık:mad:
inşallah beslenmem düzelince geri gelirler:dua::dua::dua::dua:

benim de çok dökülüyor canım, hamilelikte kesilir diyorlardı ama bana mısın demiyor.
ay çekirdeği, badem, tam buğday ekmeği iyi geliyor.

Ayy benim de aynı canım yaa. Bembeyaz saçlar. Ama cesaret edemiyorum hala. Hangi boyayı aldın, markası ne?

organic natural color almıştım canım.
amonyak ve resorsinol içermiyormuş, satış elemanı da hamilelere bunu veriyoruz demişti. ama yine de güvenemiyorum.
bazıları ilk üç ay, bazıları ilk dört ay kullanmayın demiş.salı günü boyayacağım artık kaçarı yok.
kp bile kınar valla görse, yoksa ben çok takmam aslında biraz daha idare ederdim böyle.

Bende canm günde 12 tane falan içiyordum cildimi bozmaya başlamıştı inşallah bir daha başlamam ✋
Az içiyomuşun tatlım sen bana göre benim 15 16 yı buluyodu eğer canım sıkkınsa 1 paket çok şükür bulandım bu hamileliğide diğer ikisinde günde 1-2 tane yine içiyodum

Herkes tüylenmekten bahsetmiş☺️ Bende sürekli kaşınıyorum. Mis gibi banyo yapıyorum, kendimi kesilemekten yoruldum ama kaşınıyorum:KK43:(( hayır bir de huy kaptım pis miyim diye:KK43:((

Kaçıncı aydı pek hatırlamıyorum ama ben röfle yaptırıyordum sanırım ilk 3 ay geçinceydi öyle organik falanda diildi bence boya malzemeleri saç dökülmeside çok doğal ben oğlumda kel kalıcam zannetmiştim hatta bi kısmı açılmıştı saçımın ama doğumdan sonra o açılan yerden yeni saçlar çıkmış ve kapanmıştı

X