2017 Şubat Anneleri

Sankim bugün bulantilarim azaldı nerden bildim çünkü ogurmeden kahvaltı yapabildim tabi yine öyle çok iştahlı değil ama yedim çok şükür ve şimdi de kendime nektarı ve muzdan olusan bir meyve tabağı yaptım yiyebiliyorum onu bakalım Allah ım cok mesudum :kk77::KK71::KK70:

bende sürekli meyve yemek istiom ya hepsınden bitane bı tane geçen bi nektari yedım isıra ısıra :)

lazere uzun dönem gittim bepantol dan başka bişey verilmemişti o zaman. 2 doktor ve hatta 1 eczaneden teğit alarak EXIPIAL sipariş ettim . 10 tl gibi bişeymiş evet. LIERAC ta 200 ml 165 tl idi . netten 300 ml olanı 103 tl ye sipariş ettim.

200 ml 165 tl deyince bişey olmaz bi kere dedim ama çok kullandığını duyunca netten aldım ben.[/QUOTE
Baya da pahalıymış çok kullanacağız bir de :işsiz:

Internetten alalım valla ama dikkat etmek lazım işte :KK12:

Sankim bugün bulantilarim azaldı nerden bildim çünkü ogurmeden kahvaltı yapabildim tabi yine öyle çok iştahlı değil ama yedim çok şükür ve şimdi de kendime nektarı ve muzdan olusan bir meyve tabağı yaptım yiyebiliyorum onu bakalım Allah ım cok mesudum :kk77::KK71::KK70:

Oh oh yarasın bebişine annesi :kk77:
Ben de muz manyağı oldum :confused:

kullanım tarihi vs kontrol edicem.. genelde hep böyle olurya nette uyguna gelir. onların kira vs gideri olmadığından fiyatları düşüktür gibi açıklamalar yapılır hep :super:

Bİ DOKTORA GİDİMDE BAKALIM NE DİYECEK... OĞLUMDAN KAYNAKLI ÇATLAKLARIM VAR ZATEN :KK43: ARTMASINLAR DA BAKALIM NE OLACAK ...

düzenli kullanım işe yarar dediler birde. inşallah eski izlerinde gider..

OZAMAN DA 9 SENE ÖNCE BİDÜNYA PARA VERMİŞTİM. ÇOK AĞLADIM AMA YA İLK ÇATLAĞIMI GÖRÜNCE YAPISAL MESELE BENİM ANNEMDEDE VARDI :KK43:(
İNŞALLAH DENİYCEM BAKALIM. KARDEŞİMDE SABAH AKŞAM SÜRDÜ AMA İŞE YARAMADI ODA ÇATLADI :KK43:(

X