2017 Şubat Anneleri

Benim şuan 8+4
Üsten bi ilişki oldu acaba ondan mı diye düşünüyorum
Telaş etme pazar günü benimde ilişki sonrası kanamam oldu ki ben başından beri lekelenme yaşıyorum. Acile gittim iğne yaptılar . Çok korktum ama Bebek iyi vajinal fitil kullanıyorum geçti gibi ki öyle 1/2 damla değildi uzanmanı tavsiye ederim ama için rahat değilse git bi baktır bu arada ilişki kesinlikle yasak dedi Dr. Geçmiş olsun. Çok böyle olup sağlıklı doğuranlar var

kızlar 4 gündür fena kabızlık var kayısının hem kendisini hemde gün kurusu yiyorum çok yemekte yiyemiyorum zaten ama bi türlü tuvalete çıkamadım karnım resmen 5 aylık oldu

merhaba,.
ben Arnavutköy devlet hastanesinde Gürsel Otlu' ya gidiyorum. çok konuşan yönlendiren biri değil ama ben çok memnunum.gerçi size biraz ters gelebilir bu hastane ama aklınızda bulunsun.
özelde de arkadaşlarım Medilife' a gidiyorlar. Beylikdüzü' ne. üçü doğumu yaptı, birinin bir ayı kaldı. Yeni doğan ünitesi varmış sanırım, memnun kalmışlar. Aynur ve Selda Hanım' a gidiyorlar.ikisinden de memnunlar.

Çok teşekkür ederim ben bi araştırayım doktorları ve hastanelerin bize uzaklıklarını :)

kendimi yorduğum zaman bende de oluyor canım. uzan hemen, dinlen bir güzel.ev de bırak pis kalsın.
Yok temizlik de değil taşınma durumu var şimdilik yavaş yavaş toplanıyoruz aslında zorlamadım kendimi ama huy olarak aceleci biriyim eşim başımdan ayrılmadı zaten dikkat et diye diye kaldırma uzanma işlerini o yaptı hep. Bebek yetini büyütüyordur inşaallah onun ağrılaridir

Telaş etme pazar günü benimde ilişki sonrası kanamam oldu ki ben başından beri lekelenme yaşıyorum. Acile gittim iğne yaptılar . Çok korktum ama Bebek iyi vajinal fitil kullanıyorum geçti gibi ki öyle 1/2 damla değildi uzanmanı tavsiye ederim ama için rahat değilse git bi baktır bu arada ilişki kesinlikle yasak dedi Dr. Geçmiş olsun. Çok böyle olup sağlıklı doğuranlar var
Doktor bana yasaklamadi ama bizim de epeydir olmuyordu dün bi kaçamak yaptık gözüm hep pecetede. Çok şükür olmadı birşey. normal zamanda bile uzun süre ilişki olmadığında ilkinde hafif bi kırmızı gelirdi.

kızlar 4 gür fena kabızlık var kayısının hem kendisini hemde gün kurusu yiyorum çok yemekte yiyemiyorum zaten ama bi türlü tuvalete çıkamadım karnım resmen 5 aylık oldu
Geçmiş olsun erik kompostosu yapma durumun varsa o çok fayda sağlıyor

Konu acilmsken ben de sormak istiyorm ilk gebeligim ve dr birsey demedgi icin soramadm simdide tatildeyim zaten cinsellik konusunu ne yaptnz kizlar yani yasak dediler mi demeyip de kendi yasakci olanlarinz var mi bnm gibi sahsen ogrendgm andan itibaren kendim yasakladm ama bilemiyorm 9ay boyle de gecmez gibi

Konu acilmsken ben de sormak istiyorm ilk gebeligim ve dr birsey demedgi icin soramadm simdide tatildeyim zaten cinsellik konusunu ne yaptnz kizlar yani yasak dediler mi demeyip de kendi yasakci olanlarinz var mi bnm gibi sahsen ogrendgm andan itibaren kendim yasakladm ama bilemiyorm 9ay boyle de gecmez gibi

Yok temizlik de değil taşınma durumu var şimdilik yavaş yavaş toplanıyoruz aslında zorlamadım kendimi ama huy olarak aceleci biriyim eşim başımdan ayrılmadı zaten dikkat et diye diye kaldırma uzanma işlerini o yaptı hep. Bebek yetini büyütüyordur inşaallah onun ağrılaridir
Ben de yeni taşındım canım, eşim bir şey yaptırmadı sağ olsun ama ister istemez sen de bir şeyler yapıyorsun. Allah kolaylık versin, tez zamanda yerleşirsin inşallah.

Satlarımız aynıymış. ilki 28 şubat dedi. kese görününce 24 şubat dedi.. bende 17-18. gün yumurtlamıştım. bakalım bu cuma kalp atışı ile biraz daha netleşir gibi geldi. sen duydunmu kalp pıt pıtlarını :anneadayı::anneadayı: ?

Evet evet, duydum:) Allah sana da duymayı nasip etsin, cok guzel bir his Benim doktorum marta bile kayabilir senin doğumun dedi..

Riskli gebeliklerde yasak diyor. Bana da 6. Haftamdan beri yasakladı doktor öncesinde uyarıda bulunmamıştı.
Risk olmadığında da abartmadan, yormadan cinsel ilişkiye girin diyorlar.
Bir de tatil olduğundan dip dibesin bütün gün, yasağı deldik biz de. Çok vicdan yaptım ben de.

Kızlar kafayı yemek üzereyim sanırım sürekli saçma sapan şeyler düşünüyorum.Yarın dr kontrolum var bebege birşey olmasından korkuyorum.Gogsumde sertlik yok ,yumurtayı görmeye tahammülüm yok iken bugün menemen yiyebildim.Çok korkuyorum....Allahım hakkımızda hayirlisini versin.

Canım aynısı bana oldu Bi akşam. Deli gibi midem bulanırken yerimden kalkamazken Bi anda ne bulantı ne halsizlik ne koku hassasiyeti kalmıştı o akşam. O kadar korktum ki seni çok iyi anlıyorum. Bana da sabah olmadı hiç uyumadım sabahında Dr a gittik herşey normaldi bin şükür. Şu an 9. Haftadasın sanırım. Bana da 9.haftada olmuştu. Azalacak artık belirtilerin gitgide. Korkma lütfen stres yapıp daha da yıpratma kendini. Benim o günden sonra eskisi kadar bulanmadı midem eskisi kadar yoğun tiksinmedim bişeyler yemeye başladım. Endişelenme..

denerim ama şekerden uzak duruyorum zaten midem de almıyo şekersiz yapsam olur mu ki
Benim ictigim şekersiz canım hatta kayisiyi da komposto seklinde dene istersen şuan hamilelikte kabızlık olası sorunlardan sıvı al demişti doktorum ama ben şu icemiyorum doğal evde yaptıklarımla dengeliyorum soğuk soğuk sekersizde olsa iyi geliyor

Doktorum bana iliski ve seyahati yasaklamadi. Daha dogrusu ben birsey soylemezsem serbest dedi. Bana 12 haftaya kadar pilates yasak, 12. Haftadan sonra hamile pilatesi serbest. yurumek yuzmek serbest. 20. Haftaya kadar sac boyatmak yasak. Ciğ et ve pastorize edilmemis sut urunleri yasak. Kola ve turevleri yasak. Soda serbest. Balik tuketmiyorum, sevmiyorum ama sevseydim cig balik serbestti. Atlama, ziplama, agır kaldirma, yukardan agir birsey indirmek yasak, bardak tabak falan indirebilirsin dedi.

Doktorum bana iliski ve seyahati yasaklamadi. Daha dogrusu ben birsey soylemezsem serbest dedi. Bana 12 haftaya kadar pilates yasak, 12. Haftadan sonra hamile pilatesi serbest. yurumek yuzmek serbest. 20. Haftaya kadar sac boyatmak yasak. Ciğ et ve pastorize edilmemis sut urunleri yasak. Kola ve turevleri yasak. Soda serbest. Balik tuketmiyorum, sevmiyorum ama sevseydim cig balik serbestti. Atlama, ziplama, agır kaldirma, yukardan agir birsey indirmek yasak, bardak tabak falan indirebilirsin dedi.
Ay cnm sagolsn bayagi aciklayici oldu bilgiler de bir harika ya valla tatilde her an dipdibeyiz olsa bir turlu vicdan azabi olmasa bir turlu ama direniyorm hayirlisi baba olmak da kolay degil ama degil mi

Riskli gebeliklerde yasak diyor. Bana da 6. Haftamdan beri yasakladı doktor öncesinde uyarıda bulunmamıştı.
Risk olmadığında da abartmadan, yormadan cinsel ilişkiye girin diyorlar.
Bir de tatil olduğundan dip dibesin bütün gün, yasağı deldik biz de. Çok vicdan yaptım ben de.
Iste bnmki de riskli sanirim dr oyle demedi lakin lekelenmem oluyordu yeni kesildi ve zaten zor buldgm bir bebis riske atamiyorz ama normali nedir merak da ediyoruz hayirlisi bebisler buyusunde gerisi teferruat

Merhaba, arkadaşlar! Ben de 8 haftalik hamileyim. 11 aylık bir bebeğim de hali hazırda yanımda uyumakta. Yeni bebeği içime sindirdikten sonra buraya attım kapağı. :-) Korkuyorum hâla gerci ama ilk bebeğim tedaviyle oldu ve 3 sene bekletti bizi. O yüzden ikinci bize armağan. Hayırlı hamileleiklerimiz ve hayırlı, sağlıklı, akıllı evlatlarimiz olsun inşallah.. aminn..

denerim ama şekerden uzak duruyorum zaten midem de almıyo şekersiz yapsam olur mu ki
Canım merhaba aynı sorun bendede var çatlıyacak gibiyim doktorum normal dedi bağırsaklar tembelleşiyormuş dulcosoft oral solüsyon diye bi ilaç verdi yarın başlayacağım.zararı olmayan vucutta emilmeden Atılan bir ilaçmış.doktoruna kullanabilir miyim diye sorArsın istersen.bende iyi gelirse yazarım tekrar.neler içtim neler yedim geçsin diye ama olmadı bi yandan gaz bi yandan kabızlık çatlıyacak gibiyim çok berbat bişey :KK43:

Canim cevabın için çok teşekkür ederim çok korktum bakalım 2 saat kaldı görmeme iyi mi değil mi.
yarın benim de randevum var. sen bol bol dua et annesi. bu bulantı, bel ağrısı, göğüs şişkinliği hep değişken oluyor. o yüzden çok vesveseye kapılıyoruz.

X