2017 Şubat Anneleri

Zencefilli şeker ne? Markası nedir? O kadar zor geçiyor ki ne bulsam deneyeceğim. Bu akşam limonlu çayını da yapacağım. Mutfağa giremiyorum ben o derece tiksindim. Kraker de hiç yiyemiyorum. Meyve tüketebiliyorum ben bir tek.
Gratiste satılıyor canım. Biara bimdede vardı bak istersen

Sabahları bel ve bacak ağrılarınız oluyor mu ??gerinme geliyor gerinmemek için zor tutuyorum kendimi
Bende oldu. Özellikle eklem yerlerimde parmaklarım bile acıyordu. Giderek artan hormonlardan dolayı. Vücut hormona alıştıkça azalacak şikayetler inşallah.

Ben 64 kilo ile hamile kaldim 64.9 gozukuyorum simdi bide kabizlik var zaten iki saatte bir midem kaziliyo biseyler yemem gerekiyor ama yemiyorum tutuyorum kendimi bide ilki sezaryendi ikinciyi normal yapmayi dusunuyorum az kilo almam lazim o yuzden cok kafama takiyorum oglum da 18 kilo aldim ama hemen eski halime donmustum cok korkuyorum kilolu kalirsam diye
Çok da kilolu değilmişsin canım benim korkma o kadar. İlki sezaryen olduysa ikincisini nasıl normal doğum yapacaksın çok tehlikeli kaç yaşında ilk çocuğun?

Çok da kilolu değilmişsin canım benim korkma o kadar. İlki sezaryen olduysa ikincisini nasıl normal doğum yapacaksın çok tehlikeli kaç yaşında ilk çocuğun?
Dogum yapacagim zaman 4 yas iki aylik olacak artik herkes normal dogum yapiyor sezaryen sonrasi sorun olmuyor insaAllah bende oyle yapacagim doktor buldum kendime, sen ne kadar ile hamile kaldin ve kac kilo aldin şimdi?

Canım diğerlerini nekadarlık hamileyken kaybettin sakıncası yoksa tabi kilo hamile kalıncağı zaman kalmayı engelliyo ama hamileyken yemene içmene dikkat ettiğin sürece bişey olmaz bence bence kilonu çok fazla takma hayırlısyla olsunda verirsin kiloları
İlki 8+6 da ikincisi 7+6 da kaybettim canım kalbi durdu ikisinin de şimdi kan sulandırıcı iğne artı hap kullanıyorum. Evet hamileyken çok bi tehlikesi yok da işte yine de şeker tansiyon çıkma ihtimali oluyor ya o biraz korkutuyor

Dogum yapacagim zaman 4 yas iki aylik olacak artik herkes normal dogum yapiyor sezaryen sonrasi sorun olmuyor insaAllah bende oyle yapacagim doktor buldum kendime, sen ne kadar ile hamile kaldin ve kac kilo aldin şimdi?
Hadi bakalım inş herşey istediğin gibi olur sıkıntısız bi şekilde. Allahtan boyum uzun da ondan kurtarıyorum biraz 1.77 boyum 110 kilo ile kaldım tedavi süresinde hormon ilaçlarını yükledikleri için tabi 30 kilo aldım :KK43: tabi 2 sini kaybedince de kendimi iyice yemeğe verdim psikolojim çok kötü oldu :KK43: başta sıkıntım vardı lekelenmem oldu 3 hafta yattım evde sadece lavabo için kalktım o dönemde hareket de olmayinca 2.5 kilo aldım. Çalışıyorum ben 1 haftadır ise geri başladım 1.5 kilosu gitti geri verdim çok şükür dikkat etmeye çalışıyorum bakalım inş aşırı kilo almadan bitiririm gebeliği :KK43:

Benim de bugün hafif hafif hı ağrı geliyor arada bilemedim neden oldu hiç de birşey yapmıyorum otur yat kalk . Bi iki gün azıcık gezdim ama o da hafif yürüyüş ile geçti çok uzun saatler değildi

Kızlarr bütün gün hiç durmadan midesi bulanan varmı ya ben çok kötüyüm bide o değil sürekli kendimi açta hissesiyorum yiyorumda yedikten sonra mide bulantım daha çok artıyo inşallah bu 9 ay sürmez işe gidemiyorum valla

İnşallah geçiyordur artık canım.Bugün daha rahatım çok şükür.
Ben de bu aralar sık tuvalete çıkıyorum.
Tutmaya çalışırsam kasıklarım ağrıyor..
Lekelenme için bir şey diyemiyorum,tek bildiğim kırmızı olmadığı müddetçe korkulmaması gerektiği. İçini ferah tut :KK66:
Evet benimde tek bildiğim kırmızı tehdit içerikli olması inşallah birşeyimiz yoktur

Kizlar benimde bugun hafif lekem oldu solugu dr aldik bebegim iyi cok sukur ama kesenin altinda hafif bir kanama bolgesi var doktorum dikkat etmelisin bu kanama bolgesi dusuk riski olusturabilir de kendiliginden gecebilirde dedi cok tedirgin oldum progesteron igne ve hap verdi boyle birsey basina gelip sonraki kontrolde kanama bolgesi kaybolan varmi

Kizlar benimde bugun hafif lekem oldu solugu dr aldik bebegim iyi cok sukur ama kesenin altinda hafif bir kanama bolgesi var doktorum dikkat etmelisin bu kanama bolgesi dusuk riski olusturabilir de kendiliginden gecebilirde dedi cok tedirgin oldum progesteron igne ve hap verdi boyle birsey basina gelip sonraki kontrolde kanama bolgesi kaybolan varmi
Aynı olay bir hafta önce benim başıma geldi ama senin doktorun gibi iç karartıcı konuşmadı. iğneyi yaptı bu seni bir hafta idare eder eger baktın lekelenme devam ediyor ve rahatsız olıyorsan akşamları progesteron hapı iç dedi . 3 gün içinde lekelenme son buldu sadece bel ve kasık agrısı var kontrole gitmedim. korkma olabilirmiş bu tür lekelenmeler.dinlenmemi 1 hafta agır birşey kaldırmamamı söyledi.aşırı bir kanama kann pıhtısı et parçası gelmedi sürece sorun yok dedi.ama dikkatli olmalıyız.ilişki yasak bir süre bu dönemde.

Günaydın kızlar, biz trafiğe yakalanmamak için sabah 5te yola çıktık uykusuz ve bulantılıyım. Bayram güzel geçti bol bol gezdim ve yüzdüm. Ama hiç iyi beslenemedim 1 haftadır hazır gıda. Sebze yok meyve yok midem çok şiş. Bugün ilk işim alışveriş sebze meyve, normal düzenime dönmek için sabırsızlanıyorum. Gün içi öğürmelerim devam ediyor hala hiç kusmadım. Tatilde doğum yapan arkadaşlarımı ziyaret ettim. Bir tanesi ağır depresyonda, kilo aynen kalmış hiçbir şey giyemiyorum diyor çok mutsuzdu. Ben yedim sen yeme dedi valla gözüm korktu

Günaydın kızlar, biz trafiğe yakalanmamak için sabah 5te yola çıktık uykusuz ve bulantılıyım. Bayram güzel geçti bol bol gezdim ve yüzdüm. Ama hiç iyi beslenemedim 1 haftadır hazır gıda. Sebze yok meyve yok midem çok şiş. Bugün ilk işim alışveriş sebze meyve, normal düzenime dönmek için sabırsızlanıyorum. Gün içi öğürmelerim devam ediyor hala hiç kusmadım. Tatilde doğum yapan arkadaşlarımı ziyaret ettim. Bir tanesi ağır depresyonda, kilo aynen kalmış hiçbir şey giyemiyorum diyor çok mutsuzdu. Ben yedim sen yeme dedi valla gözüm korktu
Günaydın hayırlı yolculuklar canım. Kilo konusunda dikkatli olmakta fayda var çün ku gercekten dé sonradan çok acı veriyor ben d3 veremedim ve resmen hiç bir şey almıyorum kendime aynalara küstüm. Bu sefer çok çok dikkatli olucam.gerçi ben en ck emzirme döneminde Kilo aldım ye süt yapsın dediler oysa hiç gerek yok bol bol su isem yeterli bu kez diyetisyen é gidip gebeligi mi geçireceğim ama almamaya kararlıyım

Ben de de kahverengi lekelenme oldu ama doktora gitmedik progestan vermişti miğde bulantımdan dolayı kullanamıstım ıkı gunudur kullandım bugun kananamam olmadı cok sukur

Kızlar selamm
7+1 haftalığım ama sanki 2 aylık değil 5 aylikmis gibi karnım var.
Çok kilo aldığımı sanmıyorum ama şimdiden kocaman karnım var. Sizler ne alemsesiniz? ?
bnm de öyle... hos kendi gobusum de var birazcik ama bi uc haftadr acayip siskinligim vardı hatta gidip hemen hamile pantalonu aldm çünkü pantolonlarim karnima cok baski yapiyor düğme kapatamiyordm. iki gundur siskinligim indi baya hatta kizlar da yazmis grupta hamile gibi hissetmiyorum diye bn de öyle hissediyorm su an persembe randevum var iple çekiyorum

Kızlarr bütün gün hiç durmadan midesi bulanan varmı ya ben çok kötüyüm bide o değil sürekli kendimi açta hissesiyorum yiyorumda yedikten sonra mide bulantım daha çok artıyo inşallah bu 9 ay sürmez işe gidemiyorum valla
Benim de 24 saat bulanıyor canım.h er sabah 7de uyandırıyor beni bulantı.gerçekten psikolojim bozuldu.yemek falan yiyemiyorum zten.o da moralimi bozuyor.ne zaman geçecek bu offoff

Bende sabah erken saatlerde kalkıyorum kahvaltıdan önce bi posta öğürmenin ardından kahvaltı gün içinde yine birkaç kez öğürme şeklinde devam ediyorum,istifra yok :işsiz: üçüncü ayın ortalarını iple çekiyorum. Hakkımızda hayırlısı :anneadayı:

Özel muayenesine gidiyorum ben bi hastaneye bağlı diil ama eskiden zekai tahirdeydi

Slm. Ben TOBB ETÜ Simla hanıma gidiyorum.daha önceki hamileliğimde medicanada Başak Güler'e gidiyordum şimdi o Liv Hospitalda ama medicanada Doç. Dr. Türkan hanım var çok iyidir kendisi tavsiye ederim.yani ben bu 3 doktordanda çok memnun kaldım.
Kizlar bende tavsiye uzerine Ozel Eryaman hastanesi Oskar beyden randevu aldim insallah ilgili bir doktordur...
Simdi baska bi drun takibindeyim ama doktorum cok rahat kanamayla hastaneye yattim ciktim gittim yanina cok dogal karsiladi normal hayatina don dedi ben biraz daha fazla ilgi alaka bekliyorum...muayenesine 250tl veriyorum haliyle ilgi bekliyorum ama yoktu

X