2017 Şubat Anneleri

Senin yine iyiymis betahcg 40 TL ben aradım gittiğim hastaneyi 101 TL dedi bende doğum için değil sadece testini yaptırmaya gelecektim dedim kız güldü

Kızlar demir eksikliği olanlar için: ben 20 gün önce gitmistim doktoruma anormal agrilarim vardı sebebi gebelikmis:) Dr geç yumurtlamissin ondan dedi ama yumurtlama olalı bir haftayi geçmişti ay sonu size gebe olarak gelirim çünkü yumurtlama ağrısı değil dedim velhasıl bana folikasit ile birlikte kullanılabilecek Gynoferon yazdi birbirini destekleyici Bulant, kabizlik yapmıyor yalnız benim demireksikligim epey vardı danışabilirsiniz yaşıyorsaniz iyi ki yazmış bilmeden epey sknti yaşayabilirdim zaten halsizligim hat safhada sadece 3 yesil zeytin ileyim mide yanmasından.

kızlar bilginiz var mı testlerin hepsi devlette yapılabiliyor mu?
ben şimdilik devlette devam ediyorum ama yine de kaçırabileceğim ve yapılması gereken bir test var mıdır merak ediyorum.
Bugün hepsini de devlette yaptırdım canım 6 tüp kan aldılar artı idrar testi

kızlar bilginiz var mı testlerin hepsi devlette yapılabiliyor mu?
ben şimdilik devlette devam ediyorum ama yine de kaçırabileceğim ve yapılması gereken bir test var mıdır merak ediyorum.
Devlette hepsi yapılıyor devlette yaptırabilirsin.

Tahlilleri bende devlette yaptıracağım hatta istanbulda bazı devlet hastanelerinin semt polikliniği oluyor Göztepe ve Umraniyenin var onlarda bile yaptirilabiliniyor. Sağolsun Dr dışarda yaptirirsin demişti özel de Dr olmasına ragmen.

Saklambac oynayalim diyordu,kucagina al diyordu servisten inerken vs soylemek zorunda kaldik normalde istemiyordum cunku cok istiyor kardes ne olur neolmaz bisey olur diye saklamayi dusunuyorduk ama olmadi soyledik☺

çin takvimi kız diyor.. eşim kesinlikle kız hissediyorum kızımız olacak diyor.. bende kendimi bildim bileli kız cocuğu severim.. ama ben erkek hissediyorum:) rüyamda oğlun olacak diye bir ses duydum çünkü

bence kız bana öyle geliyor belirtiler de onu gösteriyor

aynen beim hele imkansız

yok yengecim ben 5 temmuz doğum günüm

muayene 65 tl mi doğum ne kadarmış çok pahalı dicem ama istanbul için normal

Benim de gaziantep 60 tl muayene ve benim gittigim orta düzey bir hastane

Annenin hisleri doğru çıkar diyorlar hep

Iki ay var yaklaşık olarak cinsiyetleri öğrenmemize galiba

Herkes için hayırlısı olsun

Kök zencefil aktarlarda ya da marketlerde bulabilirsin. 4 5 dilim kök Zencefili kaynamis suyla demle. 10 dk beklet ve iç. Mide şişkinliği ve hazimsizliga da iyi geliyormus
Zencefili kullanirim hem kendimize hem cocuguma hem taze hem kurusunu cok faydali ama hamilelikte nekadar icilir sormak lazim,suan bende bulanti vs baslamadi ama olursa denerim bulanti icinde sagolasin

Aaaa herkes tahminde bulunmuuuşş
Bizde de eşim erkek hissediyo, çevremdeki herkes de senin oğlun olur der.
Çin takvimi kız diyo.
Ben de erkek hissediyorum, gönlüm kızdan yana ama ennnn hayırlı sağlıklı neyse o olsun inşallah

Testler bana da pahalı geliyor ama bir taraftan da çekiniyorum doktorum yok derse diye hem de uzak mesafeleri teste gitmek sonuçları almak sorun olur mu acaba?

Bir de testleri yaptırmak için de kayıt yaptırıyor musunuz? Yoksa direk lab. Mi gidiyorsunuz?

Aminnn hayırlısı sağlıklısı inşallah

Ekşi mi yiyorsun tatlı mi?

Canım bizim dr kendi demişti açıkçası sadece şeker yüklemeyi ben orada yaptırdım oglumda bunda da telefonda baktıktan sonra yaptirirsin istediğin yerde dedi. Kayıt yaptirmamistim ben sokakta Göztepe Hastanesi semt polikliniği vardı önce kadın doğum dr gittim hamileyim su testleri yaptırmak istiyorum dedim yazdı aşağıda yaptırdım hatta ultrasonda bile gostermislerdi:) çok iyi bir Dr denk geldik mesai bitimine doğru.
Şimdi randevulu olmuş netten randevu alıp gidebilirsin muhakkak yakın vardır etrafında bir araştır istersen.
Ben Çamlıca Medicana da hamile hamile smear testi yapmıştı Dr kan ve ona 300 odeyince 2011 de tovbe ettim.

Ay kızlaaaar
Eşinizle sizin burçlarınız ne bu arada?
Bebişlerimiz kova ya da balık olcak malum.
Burç uyumlarınıza bakiiim
Bizde ben oğlak eşim boğa bebiş kova görünüyo.
Biz iki toprak, o hava olcak, topraklarımızı havalandırıp bereketlendirecek inşallah neşe getircek bize
Sizde durumlar ne?

Benim de gaziantep 60 tl muayene ve benim gittigim orta düzey bir hastane

Annenin hisleri doğru çıkar diyorlar hep

Iki ay var yaklaşık olarak cinsiyetleri öğrenmemize galiba

Herkes için hayırlısı olsun
amin canım hepimiz için hayırlısı, iki aya kadar ne söylesek boş.

Devlette hepsi yapılıyor devlette yaptırabilirsin.
çok iyi o zaman. şimdiye kadarını hep devlette yaptırdım ama sonrakiler için malum devlette pek açıklama yapılmıyor ya insan içkilleniyor yine de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…