2017 Şubat Anneleri

Biz bi 15 gündür dönüyoruz sağ sol .5 dakika filan değil bizim canım 1 aydan beridir inanılmaz bi oturma isteği düz Tutamıyorduk artık . Puset te bile oturur pozisyona geliyor . Dojtor da gelişimine engel olmayın hazır olmazsa oturması dedi ama içim de çok rahat değil açıkçası . İnş bi sorun olmaz ..
Evet kendini öne doğru atıyor ve oturmaktan hoşlanır gözüküyor ama doktor oturtma deyince ben de oturmasına çok müsaade etmiyorum, bazısı da omurgasına yük bineceğini düşünüyor.. Bence yine de beklemek lazım henüz erken gibi..

Ben de haftaya gideceğim rota aşısının 2.ci dozu için. O zaman gelişimine baktırırım.
Önce ki aylarda nerde meme versem alırdı hemen ama bu ay bizde de azaldı emmesi.
Sadece kendi istediği zaman emiyor.

Bu ay yoğun bir atak dönemi geçirdiler ve yeni şeyler keşfettikleri için memeye olan ilgileri azaldı sanırım.
Neyse ,keyifleri yerinde olsun da ,gerisi çok önemli değil. Kiloları iyi gidiyor şimdilik :nazar:
Evet ataktan olabilir. Artık iyice dış dünyayı tanıyorlar merak ediyorlar. Ben bir ara uyku semesi emziriyor idim yoksa almiyordu memeyi. Her dönemin zorluğu kolaylığı da oluyor. Sağlıklı sıhhatli büyüsünler ins

Çok halsizlik var yorgunum 10 gündür fln bi sinir hali troid im çıktı ilaca başladık fln kafayı Tutamıyorum resmen
Geçmiş olsun Rabbim Sifa versin ins. Halsizlik ve yorgunluk baya bi kötü etkiliyor insanı birde bebek olunca daha da zor oluyor. İnş tez zmn da degerlerin normale döner

Kizler uzun saçlı olduğu için kafa şekli çok belli olmuyor ama erkeklerin kada şekli direk göze çarpıyor. görüntü açısından yuvarlak kafa düz kafaya göre daha hoş duruyor. Tabi sağlıklı olması herseyden önemli.
evet canım ilerde kızmasın oğluş bana yapılabilecek bişey vardı da neden yapmadınız diye. Medikal bi yastık siparis ettim bakalım ise yarayacak mi

Gecmis olsun canim ben daha gidemedim kan vermeye.ilac ne kadar surede etki etmeyw baslayacakmis dpktor birsey demedi mi
Yok bişey demedi 2 ay kullanıp tekrar kan vercem kii ilacın dozu yeterli mi eksik fazla mi ona bakacak ihmal etme bence bu ara fb de de bi kaç kişi aynı şikayetler ve troid sıkıntısı ihmal etmemek gerekiyo

X