2017 Şubat Anneleri

:) fön makinesi sesinden iyidir canım bezdim valla o sesten

Ay evet iki hafta önce falan da o vardı..

Geçen kova burcu bebeklerinin özelliklerini okudum da Allah affetsin kimi kınadıysam özgürmüş kısıtlanmaya gelmezmiş bi yaptığını bi daha yapmaz anasını babasını şaşırtırmış falan filan... şaşıracak yerim kalmadı kaç haftadır yandık ben diyim.. Allah sağlık versin de yine.. tatlı yorgunluklar bunlar (yazarken burnu uzadı)

Mustela tavsıye ederım

Canim benim bebegiminde cildi fazlasiyla hassas. Hatta egzama var doktormuzz stetoidli krem verdi bir de bamyodan sonra islakken butun vucuda surulebilen EXCIPAL HYDRO diye bi krem verdi gayet guzel

Leslie yapan arkadaşlar. Sabah akşam mı yapıyorsunuz? Ben başladım öğlende yapmayı düşünüyorum.

Gunaydin cnm
Cumleten iyi haftalar..

Biz linola kullaniyoruz memnunuz bizim ailenin cocuklari atopikli..Bioderma ve mustela da guzel 3 unden birinin losyonunu kullanabilirsin..

Linola yı da araştırayım bir.
Saol canım tavsiyen için

Dünürcüm benim oğlan sessizlikte uyumayı sever.
Ben de biraz ses'e alıştırayım en iyisi. İlerde sorun olmasın

Alın size kova burcu bebekleri:)) olumsuz yönleri yazan yeri okusanız yeter:) başa gelen çekilir a dostlar kabullenmek en iyisi ben diyim size:)) atak falan hikaye:)

Oowww gözüm korktu valla

Canim benim bebegiminde cildi fazlasiyla hassas. Hatta egzama var doktormuzz stetoidli krem verdi bir de bamyodan sonra islakken butun vucuda surulebilen EXCIPAL HYDRO diye bi krem verdi gayet guzel

Bu dediğin kremi de çok övüyorlar. Tam olarak atopik değil cildi ama çok hassas.
Araştırayım bunuda .
Saol canım

:)) Aynen öyledir ama benim kız balık yükselen kova:) 20 şubat doğumlu. Şimdiden canımıza okuyor dediğin gibi tatlı yorgunluklar :))) uzasın hep beraber burunlarımız

Zamane çocukları derken diyoruz ama hala ninniyle avutmaya çalışıyoruz sende doğru söylüyosun Valla komşuların seslerini anlatsam sayfaya sığmaz dinlesinler napim zevkleri gelişsin biraz
Olsun bazı eski şeyler hala işe yarıyor neden öyle söylüyorsun..
Ayyyy o komşuları hiç sorma bıktım bıktım...
Kızımın korkulu rüyaları...

Ah dünüüürrrr bu atak falan değil benden söylemesi boncuğuma da yabancı müzik aç

:)) Aynen öyledir ama benim kız balık yükselen kova:) 20 şubat doğumlu. Şimdiden canımıza okuyor dediğin gibi tatlı yorgunluklar :))) uzasın hep beraber burunlarımız

Olsun bazı eski şeyler hala işe yarıyor neden öyle söylüyorsun..
Ayyyy o komşuları hiç sorma bıktım bıktım...
Kızımın korkulu rüyaları...

Valla benim komşular da aynı

Kızımın baştan çıkardiği doğrudur

Hahaha benimki de öyle aşık ettiği boncuğu kendine zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…