2017 Şubat Anneleri

Merhaba anneler ben de şubat amnesiydim dogumum cok kolay olmustu.. uzun zamandir buraya giremedim bebegim dogumsal kalp hastalikli olarak dogdu.. dogumdan ikinci günde morarmasi ile farkettik.. kalbinde delik var buna bagli olarak bir kac sikinti daha.. evlat bambaskaymis.. hele de hizli hizli nefes almasinin onu ne kadar yordugu düsüncesiyle her baktiginizda icinizin gittigi bir evladiniz varsa.. ona degil de bana gelseydi diyerek her baktiginizda ic gecirdiginiz.. nefes alabiliyor mu diye geceleri gözume uykunun girmedigi zamanlar icin bile onun vqrligiyla mutlu oldugunuz bir evladiniz varsa.. anneligi cok iyi anladim.. 3.5 ayda cok sey yasadik, ilac almasin diye agri kesiciyi bile korkarak verdigim yavrum simdi en agir ilaclari kullaniyor.. neyseki bugunumuze de sukur.. kilo almaz diye her hafta korktugum oglum simdi cok sukur ki 3.5 aylik 6300 kilo.. Allahim herkesin evladina saglik versin gerisi hic önemli degilmis onu anladim.. oglumun adi serdar eymen dua ederseniz cok mutlu olurum..
Allah şifa versin bu mübarek günlerin hürmetine inşallah.

Merhaba..
Şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine kuzucuğuna rabbimden şifa diliyorum...
Seni o kadar iyi anlıyorum ki..
4 günlüktük hastanelere gitmeye başladığımızda..
Ne sezeryan ağrımı bildim ne lohusalığımı.
Kokladıkça ameliyat olması gerektiği düşüncesi yaktı kavurdu içimi..
Tam 1 aylıkken böbrek genişlemesinden 3 saat süren bir ameliyata girdik. O günler hayatımın en zor günleriydi..
Koklamaya kıyamadığın yavrunu delik deşik görmek..
Buz gibi ameliyathane masasında yüzü yan yatırıldığı için yanağındaki soğuktan oluşan yanığı görmek..
Sakinleştirmek için kucağına alamamak ve emzirememek...
Şuan azcık ağlasa hep o gün ,o ses ve o kötü ameliyathane kokusu gelir burnuma..
Zor günlerdi.. rabbim bir daha yaşatmasın.
Bizimle beraber tüm kuzucuklara acil şifalar versin..
Size de tekrar geçmiş olsun.
Gözlerim doldu :cry:

Kizlar ya maden suyu icsem bebege gaz yapip cok mu rahatsiz eder? ben hamileyken günde iki şişe maden suyu icerdim de :)

Benim bebeğim 2 öğün. Mama aliyor 106 günlük ve 6kilo 100 gr 61 cm neden bi Ogün mama alanla karşılaştırmayin dediniz
Mama alan çocuk genelde daha kısa sürede daha çok mama içer ve persentili daha iyi olur ondan dedim annelerde karşılaştırma için yaşıt olan en toraman çocuğu:halay: seçer canım ondan başka neden yok

Size de çok çok geçmiş olsun. Daha önceden olduğu gibi şimdi de yazdıklarınızi göz yaslarimi tutamadan okudum. Hep aklımda ve dualarimdaydiniz o zorlu süreçleri yaşarken. Hatta rüyamda bile gördüm sizi ve evladınizi sizleri bilmeden. Bizim oğlusların doğum günleri aynı gün. İkisi de boncuk gözlü ler. Rabbim bir daha yaşatmasin sağlık sıhhat afiyet versin Saltuk Buğra niza.

Samimiyet böyle bir şey olsa gerek:KK68:
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.
Oğluşumun yaşdaşı boncuğumuza da kocaman öpücük gönderiyoruz :KK15:

Ooffffd ya aglattiniz beni yine :KK42::KK42: hastane yollarından geçtiğimiz için içimiz ayrı bı yanıyor böyle okuyunca :KK42:
Zor günlerdi kuzum..
Rabbim bir daha yaşatmasın :KK66:

Kizlar ya maden suyu icsem bebege gaz yapip cok mu rahatsiz eder? ben hamileyken günde iki şişe maden suyu icerdim de :)

Bi yerde maden suyunun süt yaptığını okumuştum. Ne derece doğru bilmiyorum..
Gaz yapmaz diye biliyorum.

En az 3 ay oldular hala gaz sorununuz varmı? Ben kısıtlamıyorum kendimi artık hiç içebiliyorsan ne güze hem sağlıklı da mineral bakımından

Canım size de çok geçmiş olsun.
Pek vakit bulup yazamadım.
Bir fakir'i sevindirmek güzel olur :KK66:

TuRuNCu TuRuNCu yine beni aglattin .ne duygulu annesin sen.Allah bi daha yasatmasin.guzel gunlerini gostersin hep

Amin canım..
Rabbim bütün şifa bekleyen kuzuların yardımcısı olsun.
Güzel günler görelim hep birlikte...:KK36:

Masallah kiz iyi vermissin kilo bende cok hareketliudim kizim kolikti ama veremedim cok bi 5kilom kaldi eski kiloma donmem icin. Okuyorum canim allah sabir versin sanada hayat zor ve acimasiz
sagolasin kuzum bende bir aydir iyice catliycam malesef elimde olmadan gitti kilolar
Ayy ben bu kizi yatiramiyorum. Cook agliyo ne emiyo nede duruyo
asidan galiba benim kiz 8 gibi sessiz ortam ister uyurdu şu saat oldu yok gun boyu agladi gunduzde uyumadi dun gecede daha sabahin 5inden beri hep ayagimda sallamaktan bacaklar ninni soylemekten bogaz elini tutmak icin egilmekten bel gitti

Merhaba anneler ben de şubat amnesiydim dogumum cok kolay olmustu.. uzun zamandir buraya giremedim bebegim dogumsal kalp hastalikli olarak dogdu.. dogumdan ikinci günde morarmasi ile farkettik.. kalbinde delik var buna bagli olarak bir kac sikinti daha.. evlat bambaskaymis.. hele de hizli hizli nefes almasinin onu ne kadar yordugu düsüncesiyle her baktiginizda icinizin gittigi bir evladiniz varsa.. ona degil de bana gelseydi diyerek her baktiginizda ic gecirdiginiz.. nefes alabiliyor mu diye geceleri gözume uykunun girmedigi zamanlar icin bile onun vqrligiyla mutlu oldugunuz bir evladiniz varsa.. anneligi cok iyi anladim.. 3.5 ayda cok sey yasadik, ilac almasin diye agri kesiciyi bile korkarak verdigim yavrum simdi en agir ilaclari kullaniyor.. neyseki bugunumuze de sukur.. kilo almaz diye her hafta korktugum oglum simdi cok sukur ki 3.5 aylik 6300 kilo.. Allahim herkesin evladina saglik versin gerisi hic önemli degilmis onu anladim.. oglumun adi serdar eymen dua ederseniz cok mutlu olurum..
Cok gecmis olsun canim rabbim oglun Serdar Eymenine acil sifalar versin.su mubarek gunlerin hatrina tez zamanda sagligina kavustursun.Serdar Eymen i size sizi de ona bagislasin.Rabbim hicbir ana babayi evlatlariyla sinamasin.onlara saglikli huzurlu hayirli uzun bir omur nasip etsin insallah.

Bu arada ben de 52 ile hamile kaldim 70 le doguma gittim 57 ye kadar dustum ama suan 62 kilo oldum:işsiz: bir kac gun dikkat ettim sanki sutume yansidi etmeyince de kiloma yansidi:KK53: boyum da kisa 157 cm im adile nasit gibi oldum sanki hic biseyim olmuyor esim yenisini alalim diyor onu da gurur yapiyorum yok ben vericem bosuna almis oluruz diyorum:olamaz: gidisat hic iyi gorunmuyor bi caresine bakmam gerek artik farkindayim ama yemeden de duramaz oldum hep bi aclik hissi midemde bi bosluk nasil olcak bilmiyorum:işsiz:

X