2017 Şubat Anneleri

Hahah :)) alemsin yerim onun balkonunu. Alerji çıkınca korkmuştum ya sütüm gelmezse mamada içmiyor kilosuna takmıştımda şimdi önemsemiyorum her bebek farklıdır
:)) Aynen öyle canım sağlıklı olsun yeter Enes zaten kilolu doğdu o yüzden kilolu şuan ama bazı anneler 3 kilo doğan bebeği 6 kilo diye üzülüyor kıyaslanmaya giriyor önemli olan doğum kilosuna göre aldığı kilo

Canim cok gecmis olsun adaginiz falan mi vardi da yerine gelmedi aklima direk o geldi evde bi mevlid okutun isterseniz..
Bildiğim adağımız yok cnm mahallede çocuklara birazdan bişeyler dağıtayım diyorum ama bir çocuk bulursam Bayram'a onu giydirecem ihtiyaç sahibi şuan herşey üst üste geldi kurban kesmek zorlayacak düşündükçe şükrediyorum Allah korudu arkada yavrularıma bişey olabilirdi fren yapsa eşim tır direk bizegiydirebilirdi arkadan

verılmış sadakanız varmış kopegn arabanın altına tekerleklere dolanması daha tehlıkelı allah sızı korumus canım ıstersenız bı kuran okutablırsnız.aynı seyı ben yasadım ve ıstemeden çarptım anıden fırladı suratle gıden arabanın onune dursam arkadan gelıolar yana kaysan araba var bılıorum o durumu allah korumuş uzuldm
Sağol cnm benim sana da geçmiş olsun Kuran okutayım inş aynı dediğin gibiydi ben sabah çıkalım diye çok istedim ama eşim gece tutturdu gidelim diye kavga etmeyelim diye ona da bişey demedim yaşanacakmış böyle hayırlısı

Bildiğim adağımız yok cnm mahallede çocuklara birazdan bişeyler dağıtayım diyorum ama bir çocuk bulursam Bayram'a onu giydirecem ihtiyaç sahibi şuan herşey üst üste geldi kurban kesmek zorlayacak düşündükçe şükrediyorum Allah korudu arkada yavrularıma bişey olabilirdi fren yapsa eşim tır direk bizegiydirebilirdi arkadan
Aa yeni okudum:KK43: çok geçmşş olsun neler yaşadın bu aralar böyle:KK43: canım umarım iyisinizdir Rabbim beterinden korusun inşallah. Kötü gözle bakan insanlarında kötülükleri kendilerine gelsin

Kızıma da bütün testler yapıldı birşey çıkmadı ama dr esas olan tepkidir dedi ve diyet verdi. Süt ürünleri diyeti yaptım düzelmedi şimdi yumurta diyetindeyim tam yapamıyorum hep kaçaklar oldu bilmeden o yüzden de kızımda düzelme yok henüz. Bizde de mukuslu kaka makatta kızarıklık ve yüzde bir kızarıklık var geçmiyor ne yapsam. Ben ilaç kullanıyorum kalsiyum için protein de etten almaya çalışıyorum. Devlet hastanesi tam bilmiyor üniversite hastanesine gittik alerji bölümüne

Canım çok geçmiş olsun.
Allah tüm kazalardan , belalardan çocuklarımızı ve cümlemizi korusun.
Bişey dağıtmak da yeter.
Allah kabul etsin. :KK39:

Aa yeni okudum:KK43: çok geçmşş olsun neler yaşadın bu aralar böyle:KK43: canım umarım iyisinizdir Rabbim beterinden korusun inşallah. Kötü gözle bakan insanlarında kötülükleri kendilerine gelsin
Amin cnm ne bilim kimseye düşündüğüm bişey olmaz hep sağlık ve huzur istedim kendimi bildim bileli kimsenin aldığında verdiğinde gözüm olmadı bir huzurumuz var oda hep böyle sınanıyor Allahtan gelen tabi de

Teşekkürler bilginiz için. Bizim de bir türlü geçmiyor mukuslu kaka. Bizde şu an kilo takibi yapıyoruz ona göre şekillenecek. Geçen aya kadar çok güzeldi bebeğimin kilo alımı bu ay 500 gr almış. Son 14 günde de 200 gr almış. Bir haftada en az 150 gr fln olmaliymis. İnş kilo alımları iyi olur bebislerin ve normale dönerler kısa zmn da @tereyagli ekmek

Amin cnm ne bilim kimseye düşündüğüm bişey olmaz hep sağlık ve huzur istedim kendimi bildim bileli kimsenin aldığında verdiğinde gözüm olmadı bir huzurumuz var oda hep böyle sınanıyor Allahtan gelen tabi de
İyilik korur herzaman insanı. Seni burdan bile tanıyorum tahmin edebiliyorum nasıl naif bir insan olduğunu. Hepimiz birşeyler yaşiyoruz Rabbim en az hasarla bu dönemleri geçirmeyi nasip etsin canım yavrularimizi bizlere bizleride onlara bağışlasın

Benim oğlum tombiş değil bı kereeeeee hafif balık etli :63::63::63:
masallah canim bizde balik etli istiyoz ama olmuyo :)

Ay pardon annesiiii :)))

Ben de hafif balık etli bebe seviyorum ama benimki kürdan :KK70:
ha ha icimden geceni yazmissin bizimde cubuk kraker 64 cm boy 5600 geldi kilo almamaya basladi bu ay uc kez ankara yolculuk yapti dis kopru kuruyor alerji derken boyle kalmis resmen bakamiyorum sanirim istahi hic yok :KK43:

Sağol cnm benim sana da geçmiş olsun Kuran okutayım inş aynı dediğin gibiydi ben sabah çıkalım diye çok istedim ama eşim gece tutturdu gidelim diye kavga etmeyelim diye ona da bişey demedim yaşanacakmış böyle hayırlısı
gecmis olsun canim bizde kan akittik nisan ayinda en azindan mevlit okut yada birsey dagit ihtiyac sahibini sevindir

Doğurana kadar yedi bitirdi bizi :confused:
Eliffff:KK48:

X