2017 Şubat Anneleri

eskiden cok yiyor diye saat doldurmaya oylmalamya calisiyoduk hatta bi ara.cok düzene girmisti yeme standart 2 saatte 1. bu ara azaltti işte insallah tamamen reddetmez. hayr karni da mi acikmiyor anlamadm ki aglamio çünkü eskiden acikinca hemen ağlardi sabredemzdi hatta..oglumdan iki hafta buyuk bi komsunum cocgu var o da 20 gun emip bırakmış sadece mama ile beslenioduu onla konustm onun bebis de bitirmiomus hic

cnm chicconun konak taragiyla temzlemistm bm rahat oldu derisini de tahris etmedi

Ondam da aldim canim simdi de onu kullaniyorim

Kizlar bugun ig de gezerken birinin su yorumunu gordum: " bebegim 8 aylik ve 8.830 kg. Bebegim ne zaman zayiflar ? " istemsizce kahkaha attim:KK70: benim oglum 3.5 aylik ve 8 kg. :KK70::skandal:
Yürüyünce zayiflar derler de aslimda normalmis bebenin kilosu neden zayiflamasini istiyor acep:KK48: seninki de tosuncukmuş baya baya maaşallah :nazar:

Merhabalar sevgili Şubat anneleri:KK54:. Bende Subat annesiyim. 25 ocakta oğlum dünyaya geldi cok şükür. Hamile öğrendiğim den beri sizleri takip etmekteyim yazmak bugüne nasip oldu. Çok sıcak ve içten bir sohbet var burada sessiz sedasız takiplerimle sizlerden birçok şey öğrendim. Öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum allah razı olsun. Benide aranıza alırsanız çok mutlu olurum:KK9:
Buyur gel :KK52:

Selam kızlar bir sorum olucak kızım 106 günlük 21 şubat doğumlu 38 haftalık 2700 doğdu suan 5.400 herkes çok iyi bakmışsın diyo ama arkadaşım 3 gün sonra doğum yaptı onun bebiisi 8 kg aradaki fark büyük anlamadım sizinkilerin kg kac ??
Onu bebişi kaç kilo doğmuş ki? Ayrıca bebeğin gelişimi iyi bence

Selam kızlar bir sorum olucak kızım 106 günlük 21 şubat doğumlu 38 haftalık 2700 doğdu suan 5.400 herkes çok iyi bakmışsın diyo ama arkadaşım 3 gün sonra doğum yaptı onun bebiisi 8 kg aradaki fark büyük anlamadım sizinkilerin kg kac ??

24 sunat dogumlu 8 kg canim. Bizim kari koca masallahimiz var o yuzden oglum da oyle. Kafana takma genetiktir yani

meraba kızlar buraya girmeye bi türlü cesaret edemiyorum çok üzgünüm şimdi baktım biraz ilk sayfaya yazığınız yazıyo gördüm ve hemen gözyaşlarım aktı beni unutmamışsınız tşk ederim bebişleriniz iyidir inşallah allahım sizlere bağışlasın uzun ve hayırlı ömür versin onlara ne diyceğimide bilmiyorum öyle işte
Canım benim hep içimden geçtin kaç kez ama seňi buraya çağırmak istemedim ne yasicani bildiğim icin :KK43: bu mübarek günler hürmetine Mevla'm birini aldı cennette sana sefaatci olacak inş bı tane de dünya da sana yardımcı olacak bir evlat daha nasip etsin ins hayırlı zamanda hayırlısıyla haberini bekliyorum inş başka dicek bişey bulamıyorum :KK43:

kızlar mrb;
oğlum geceleri uyurken zaman zaman ayaklarını küt küt yatağa vuruyor. sizde de var mı böyle bir durum. bi de özellikle bugün uykusu çok az ve hafif. hem zor uyuyor hem de 10 dk sonra uyanıyor tekrar zor uyutuyorum. siz bebeğin uykusunu gelmesini mi bekliyorsunuz yoksa saatli mi uyutuyorsunuz?
merhaba canım benim oğlumda yapıyor aynısını denizkızı gibi ayaklarını kaldırıp pat diye vuruyor ama sadece uykusunda değil normaldede yapıyor hatta yapıp ben tepki verdiğimde gülücük atıyor sanırım bunu oyun haline getirdi :KK51:

Selam kızlar nasılsınız? 10 gündür evde yoktuk memleketteydim çocuklarla kızım hırpalanmaktan mıncık mıncık sevilmekten çok hoşlanır oldu kalabalık çok iyi geldi şimdi yine evimizde bu şehirde başbaşayız :KK66::) :KK43:

Artık yazmaya korkar oldum ama bana bir çözüm bulun biz yine kötü bişi atlattık sahurda dönerken e-5 de gelirken yola fırladı köpek araba pert. Köpeğe çok üzüldüm ama direksiyonu kırsa yada frene bassa tırlar ile dolu yolda şansımız yoktu. Bize bu bir uyarı mı yada aldığımız dualar mı korudu kızım düştü, oğlum atlattı, şimdi de bu. Bin şükür halimize ama kafama takıldı bir mesaj mı diye
Kuzum bizde aynı durumdayız adamak istemiyorum bişey şuan için adak zamanında yerine getirilmeli çünkü ama inş en yakın zamanda bı Kur'an okutup bı sadaka bişey yapmak istiyorum

Selam kızlar nasılsınız? 10 gündür evde yoktuk memleketteydim çocuklarla kızım hırpalanmaktan mıncık mıncık sevilmekten çok hoşlanır oldu kalabalık çok iyi geldi şimdi yine evimizde bu şehirde başbaşayız :KK66::) :KK43:

Artık yazmaya korkar oldum ama bana bir çözüm bulun biz yine kötü bişi atlattık sahurda dönerken e-5 de gelirken yola fırladı köpek araba pert. Köpeğe çok üzüldüm ama direksiyonu kırsa yada frene bassa tırlar ile dolu yolda şansımız yoktu. Bize bu bir uyarı mı yada aldığımız dualar mı korudu kızım düştü, oğlum atlattı, şimdi de bu. Bin şükür halimize ama kafama takıldı bir mesaj mı diye
Verilmiş sadakanız varmış geçmiş olsun. Bu araşar kazalar çoğaldı yha ;(

Arkadaşının bebesi kaç kilo doğdu senin bebeğin 3 ayda istenilen beklenen kiloyu almış her ay ortalama da güzel almış hemde benim bebeğim de şuan kilolu ama zaten 3900 doğdu şimdi bununla kıyaslanmaya kalkilirsa senin bebeğin tabi kı zayıf kalır ama doğum kilosuna bak ve bebeğinin sağlığı yerindeyse kimseyle kıyaslama her bebek kendine özeldir emiyosa süt un de varsa istediği her zaman ver memeyi ağzına :)

Verilmiş sadakanız varmış geçmiş olsun. Bu aralar kazalar çoğaldı yha ;(

X