2017 Şubat Anneleri

Şey evet.
Ya üşümez mi ama diyorlar ya bebekler bizden bir kat fazla giydirilmeli diye ben çok abartmışım galiba.
Şey 20.

Çıtır anne burda başka 20 lerde var çaktırma memnun oldum ben de 31

Ohh saatler olsun kuzuya.
Yaaa ben bide banyo yaptırıcağım zaman ufoyu açıyorum.

Ay bi de ufo diyo şaplak geliyo bak şimdi bebeyi rahat bırak bi nefes alsın

çok seker değil mı ama ya çok güldüm yazılarına çok masum yazmış ama bebeği de boğmuş :)) A Avatarabdhk bebeğin ondan huysuz belki de

mis gibi uyusun minnoş. canım masajı ne ile yapiyosun

Söyle bence canım. Lohusalıkta kalabalıktan gelen gidenden çok çekmiş birisi olarak söylüyorum. İçinden ne geçiyorsa söyle yoksa olan sana oluyor millet salak gibi çöküyor başına hele sezeryan sa hiç tat alamıyorsun eğilip doğrulmak mesele çocuğun altını değiştirmek emzirmek... her gelen bir laf eder kv nin saçma konuşmaları.... ay düşündükçe bile darlandım alınan alınsın umursama. Ben kalabalıktan hoşlanmıyorum ben toparlanınca gelin istediğiniz kadar kalın de. Ben de ağzımla gidin dedim rahatsız oluyorum özellikle erkeklerden dedim ama kimse dinlemedi beni. Rezil oluyordum rahat rahat wc ye bile gidemedim herkesten nefret ettim lohusalıkta. Özellikle de kp kayınlarım ve tabi ki kv

evde boyle ablası

Ya senin kızın benim kızıma çok benziyor yaaa maşallah sübhanallah

Benim de feci sızlıyor bugün başladı heralde hızlı çekiyor bebiş ondan...

Ben de hamilelik testlerimi atmadım üstlerine de tarih attım

Biz de bingolde oturuyoruz evim sadece sabah gunesini aliyor kisa kol citcitli atlet ustune uzun kol badi ve altina tek kat giydiriyorum.disariya cikarken de incecik bir yelek giydiriyor ve sapka takiyorum.terletmemeye calisiyorum oglumda biz de hep kat kat giydirdik ter sebebiyle bronsit oldu ve hala atamadi.cocuklar usumeden ziyade terlemekten hasta oluyorlar

Bende atmadım:)) hala bendeler inanmayip 2 tane yapmiştim ay ne güzel duyguydu o şaşkınlık
Bingölün havasi güzeldir canım geçen yaz geldik ablamı bingöllüye gelin ettik ordaydı düğün:) yazın ortası serin esiyordu orda yaşayasım geldi valla

Aaa en küçük ben sanıyordum.
Yalnız değilmişim demek ki.
Bende memnun oldum sende gayet çıtırmışsın.

Şey tamam ya neden kızıyorsunuz ki.
Bi daha yapmıcam.

Kuzum nerde yaşıyon sen :) en soğuk doğu dur derandiren Batman da o bile çorap çıkarttım diyo isilik olmadı mı o bebe :) bu arada ben daha çıtır im
Yok kuzum benim ev baya serin,güneş almıyor keşke alsaydi ama maalesef apartman dikmişler önüne:/
Hiçte bile ben daha çıtırım gören 20 mi diyor:)))

sen attınmı buraya resmını hıc. yada ben denk gelmemıs olabılırım goremedım senınkını benzerler ablası sarımsı aslında ama sıyah gıbı cıkıo fotolarda

Evet gercekten hem temiz bir havasi var hem de murat nehrinden dolayi hafif nemli ve esintili oh miss

Evet canım güçlü çektiği için oluyormuş.
Az önce süt'mü az acaba diye düşündüğüm göğüsten baya lıkır lıkır emdi yani :))

evet öyle yapsam iyi olucakmış.
Ben karsta yaşıyorum. O kadar giydirmiyorum. Ve burdaki sıcaklıklar daha iki gündür 20 derece ısındı. Ev çok serin zıbın atlet üstüne pijama takımı giydiriyom. Bazen sadexe külotlu çorap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…