2017 Şubat Anneleri

Kan uyusmazligim olduğunu benim Dr da biliyordu acaba ekledi mi bunların içine dün bana da ebe söyledi 7. Ayında fln iğne olacaksın diye ben ilk bebekte sadece doğumdan hemen sonra yapıldığını biliyodum öncesini bilmiyodum ama yapılıyormuş evet
o iğnede çocuğun kanı değişmişmi diye bakıyorlar diye biliyorum ben aman pek karışık işler :KK48:

o iğnede çocuğun kanı değişmişmi diye bakıyorlar diye biliyorum ben aman pek karışık işler :KK48:
İşte ilk bebek te sorun olmuyomus ikinci bebek için önlem aliyolarmis ama dedim ya doğumdan 2 saat içinde yapıldığını biliyorum öncesini bilmiyodum aynen karışık

İşte ilk bebek te sorun olmuyomus ikinci bebek için önlem aliyolarmis ama dedim ya doğumdan 2 saat içinde yapıldığını biliyorum öncesini bilmiyodum aynen karışık
aman sağlıklı olsunlar da inşallah zaten üçüncüyü düşüneceğimi sanmıyorum uzunca bir süre :KK48:

Ben devlette yaptırdım canım az önce verdim hatta kalp atışını cihazın eski olmasından dolayı duymadi ama gördü ozelin istediği testleri de hepsini istek yaptı 6 tüp kan ve idrar verdim
Benim devlette gittiğim uyuz çıktı ya :KK51: boş yeregittim geldim. Şimdi de sıra yok temmuzun 11ine kadar..

imşallah canım.Enfeksiyon için yukardaki mesajı bidaa düzenledim :KK66:
İdrar da değil normal enfeksiyon ve mantar ilk evlendigimde yaşadım 3&4 ay tedavim sürdü ilaçlar fitiller surekli tekrarladı çok şükür 2-3 aydır rahatim kaşıntı yok ama inş tekrarlamaz su olayına gelince Dr um da öyle dedi ama ben normalde de çok icemiyorum şimdi aç ken hiç icemiyorum suyu az icince idrar rengim hemen sarı oluyo zorluyorum kendimi ama o kadar icemiyom :KK43:

Kızlar hazır muhabbet açılmışken deyim:
Boool su için.
Ben en fazla günde 3-4 bardak içiyodum.
Çok sıkıntı yaşadım.
Vücut suya çok ihtiyaç duyyo.
Yağ asitlerini yakmış benim bünye su ihtiyacından.
İdrarımda keton çıktı oyüzden.
Lütfeen çoook su için.
Soğuk ılık arası.
Soğuk idrar yolları enfeksiyonu yapıyo ılık da bulandırıyo, ikisinin ortası işte.
Ben günlük su hesabı yapmaya başladım artık.
En az 12 bardak.

İdrar da değil normal enfeksiyon ve mantar ilk evlendigimde yaşadım 3&4 ay tedavim sürdü ilaçlar fitiller surekli tekrarladı çok şükür 2-3 aydır rahatim kaşıntı yok ama inş tekrarlamaz su olayına gelince Dr um da öyle dedi ama ben normalde de çok icemiyorum şimdi aç ken hiç icemiyorum suyu az icince idrar rengim hemen sarı oluyo zorluyorum kendimi ama o kadar icemiyom :KK43:

Allahım acil şifalar versin canım.
İnşallah miden biraz toparlanınca çok içersin

Boool su için.
Ben ev fazla günde 3-4 bardak içiyodum.
Çok sıkıntı yaşadım.
Lütfeen çoook su için.
Soğuk ılık arası.
Soğuk idrar yolları enfeksiyonu yapıyo ılık da bulandırıyo, ikisinin ortası işte.
En az 12 bardak.
su içince daha çok midem bulanıyor benim :işsiz::kusmuk:

Boool su için.
Ben ev fazla günde 3-4 bardak içiyodum.
Çok sıkıntı yaşadım.
Lütfeen çoook su için.
Soğuk ılık arası.
En az 12 bardak.
7-8 bardak belki ancak icebiliyorum :KK43:

Japonbaligi inan 3. Olmasına rağmen ben de çok heyecanliyim.o heyecan çok başka bi si. Ama ilkler özel olur büyük oğluma bazen bakınca gözlerim dolar o günleri hatırlarım. Allah à emanet olsunlar. Kızlar ben doktora gittim ama kan falan vermedim. Bayramdan sonra veririm artık.

Benim ki çok iyiydi. Ne istiyorsun onu yapalım diyo gulerek :)
Benimki daha küçük canlaninca tahliller dedi. 2 cümle kurdu sadece :KK12:çok acil değilse memlekete gidince yaptırırım kalanları bayram sonrası ille acil yapalım derse doktor yaptırırız özelde artık :KK51:

X