2017 Şubat Anneleri

Kızlar aile hekimine gittim tahlilleri yaptirmaya hepsini yapmadılar devletteki doktor da etmiyordu kalp atışı olmadan yapmıyorum diye..
Bu aile hekimine verdiği geçici şifre ile e nabız dan sonuçlara bakacağım. Ama bir kere mi girilebiliyor o şifre ile acaba ? Benim e devlet şifrem yok çünkü.
Ben devlette yaptırdım canım az önce verdim hatta kalp atışını cihazın eski olmasından dolayı duymadi ama gördü ozelin istediği testleri de hepsini istek yaptı 6 tüp kan ve idrar verdim

Premesis mi bende onu aldım hiç fayda etmiyor hiç.. Geçen acilleşip gidince artık bana dramim verdi o işe yarıyor fakat evdeyim diye katlanıyorum.. Bayram da ve dışarıda işim olunca kullanvm
Kendi Dr um hariç devletteki dr a gittim testler için bulantin var mı dedi evet dedim iyi o zaman normal herşey diyebiliriz dedi bulantı olması iyiymis yanı o yüzden rahatim biraz ama herşeyden tiksindim :KK43:

Hadi ya benimde iştah yok gibi ağzımda da metalik bi tat :63: bi arkadaş yazmış bi kutu haftada yenilebilir diye evet akabinde bende okudum bişeyler yenilebilir bi kutu :işsiz: yiyebilene tabi- zorlama kendini ama açta kalma meyveye aban ben gibi :KK51:

Aynen canım.
İyki meyve diye bişey var.
Dün çeyrek karpuz yedim öğün yerine.

Kızlar aile hekimine gittim tahlilleri yaptirmaya hepsini yapmadılar devletteki doktor da etmiyordu kalp atışı olmadan yapmıyorum diye..
Bu aile hekimine verdiği geçici şifre ile e nabız dan sonuçlara bakacağım. Ama bir kere mi girilebiliyor o şifre ile acaba ? Benim e devlet şifrem yok çünkü.
Ptt den şifreni alabilirsin canım degısmek istersen internetten kendinde degisebilirsin

Valla bana da öyle geldi ama 6 ydi valla bide idrar ama sanırım farklı farklı şeylere bakıyorlar ya onların tüp ude ayrı olduğu için o kadar alıyorlar sanırım
benden 3 almışlardı garip geldi hatta kan uyuşmazlığı için de almışlardı o zaman onunla birlikte 3 tüptü

Günaydın kızlar.. Sabah dr a gittim. Keseyi gördük. Benim hesabıma göre 5+4 , dr da 5 haftalık, henüz bebek ve kalp atışı için erken, bayramdan sonraya inşallah dedi. Kesenin boyutu haftasına göre iyi dedi. Sevindik, gülüştük, çıktık.
Sizce de erken mi ya 5 hafta için bebeği görmek. Ayhh ben bu bayramı nasıl geçiricem :KK64:

Erken tatlım.
Ben 6+1 de kalp atışını kıpırtı olarak gördüm ama sesi duyulmadı.
Ses zamanla duyulur dedi.
5. Haftada keseyi bile alttan gördük biz, karından göremedi.

benden 3 almışlardı garip geldi hatta kan uyuşmazlığı için de almışlardı o zaman onunla birlikte 3 tüptü
Bilmiyorum ki niye o kadar fazla aldılar kan uyuşmazlığı için ayrı alıyorlar mı bana öyle bisey demediler onu da bu dönem de mi alıyorlar

Bu tahliller için ne çok kan aliyolarmis ya 6 tüp kan aldılar bide actim bayilcaktim nerdeyse inş sonuçlar iyi çıkar :dua: bu arada bulantim için hap verdi inş iyi gelir

Sanki çok kan varmış alıyolar bol keseden.
Benim hgb 11.5e düşmüş.
Gebelikten önce 13.5ti.
Öyle ona üzülüyom.
İnşallah artar kanımız tatlım.
Bulantı için ne verdi doktor sana?

Sanki çok kan varmış alıyolar bol keseden.
Benim hgb 11.5e düşmüş.
Gebelikten önce 13.5ti.
Öyle ona üzülüyom.
İnşallah artar kanımız tatlım.
Bulantı için ne verdi doktor sana?
İnş benim de iyi çıkar sonuçlar TSH dan korkuyorum çok öncesinde çocukluk döneminde vardı troid im inş o yüksek çıkmaz bide idrar enfeksiyon u bu ara sarı akintim var bi ikisinden korkuyorum bakalım inş güzel sonuçlar alırım bulantı için dramamine verdi bu gecirmezse premesis al dedi

İnş benim de iyi çıkar sonuçlar TSH dan korkuyorum çok öncesinde çocukluk döneminde vardı troid im inş o yüksek çıkmaz bide idrar enfeksiyon u bu ara sarı akintim var bi ikisinden korkuyorum bakalım inş güzel sonuçlar alırım bulantı için dramamine verdi bu gecirmezse premesis al dedi

Allahım korktuğumuzdan korusun canım.
Benim de Tsh çok yüksek çıktı 5. Haftada.
Ama serbest değerler normal çıktığı için bebişe bişi olmaz dedi.
Korkma bişicik olmaz.
Şuan troid hapı kullanıyorum ben ama kendim için.
Bebiş güvende çok şükür :)
İdrar enfeksiyonu da 4.haftada geçirdim.
Serum aldım acilde.
Şimdi bol su içiyorum çok fayda etti.
Günde en az 2.5 lt içiyom sen de iç :KK66:

Bana hiç onunla alakalı ayrı bisey söylemedi bak kafam karıştı şimdi :110:
bilmiyorum ki biz söyledik kan uyuşmazlığımız var diye kan aldılar ankaraya gönderdiler 28. haftada iğne yapcaklar doğumdan sonra da olucakmışım

bilmiyorum ki biz söyledik kan uyuşmazlığımız var diye kan aldılar ankaraya gönderdiler 28. haftada iğne yapcaklar doğumdan sonra da olucakmışım
Kan uyusmazligim olduğunu benim Dr da biliyordu acaba ekledi mi bunların içine dün bana da ebe söyledi 7. Ayında fln iğne olacaksın diye ben ilk bebekte sadece doğumdan hemen sonra yapıldığını biliyodum öncesini bilmiyodum ama yapılıyormuş evet

Allahım korktuğumuzdan korusun canım.
Benim de Tsh çok yüksek çıktı 5. Haftada.
Ama serbest değerler normal çıktığı için bebişe bişi olmaz dedi.
Korkma bişicik olmaz.
Şuan troid hapı kullanıyorum ben ama kendim için.
Bebiş güvende çok şükür :)
İyi çok onlar etkilenmesin de ins benim de iyi çıkar bakalım

X