2017 Şubat Anneleri

bende oyleyim uyusun diye kendimi paraliyorum. uyuyuncada ozleyip resim video bakiyorum.

benim burnum cok hassas. kakayi hemen aliyorum. hatta hangi cocuktan geldigini bile anliyorum.

gunluk kaka sayimiz 2 veya 3. bazende 4. en az 8 10 bez degisiyoruz gunde.
Benim de hassas tır alıyorum hemen ama işte bazen sallarken fln yapmış oluyo fark edemeyebiliyorum

Merhaba kizlar uzun bir suredir yazamiyordum zeynebin hayatimiza girmesiyle oglum bambaska bir cocuga donustu taniyamaz olduk.asiri saldirgan oldu kiskanclik krizleri geciriyor zarar vermeye calisiyor yaomaktan hoslandigi hicbirsey yapmiyor.oysa o kadar dikkatli davrandik yaninda sevmedik boslamamaya calistik sevmesinde opmesinde ozgur buraktik...bu arada ben de mahvoldum tabi napcagmi sasirdim ev isleri bebek yemek oglum derken bitiyorum resmen.sizlere sorum su olacak kizim 2.600 dogdu 3.ayda 5300 gr oldu kaka sayisi gunde bir cisli bez sayisi 4 ama cok agir bi cis degil yani dolu dolu degil ve memelerim.cok da dolmuyor sanki.ne yapmaliyim mama denemeli miyim

Merhaba kizlar uzun bir suredir yazamiyordum zeynebin hayatimiza girmesiyle oglum bambaska bir cocuga donustu taniyamaz olduk.asiri saldirgan oldu kiskanclik krizleri geciriyor zarar vermeye calisiyor yaomaktan hoslandigi hicbirsey yapmiyor.oysa o kadar dikkatli davrandik yaninda sevmedik boslamamaya calistik sevmesinde opmesinde ozgur buraktik...bu arada ben de mahvoldum tabi napcagmi sasirdim ev isleri bebek yemek oglum derken bitiyorum resmen.sizlere sorum su olacak kizim 2.600 dogdu 3.ayda 5300 gr oldu kaka sayisi gunde bir cisli bez sayisi 4 ama cok agir bi cis degil yani dolu dolu degil ve memelerim.cok da dolmuyor sanki.ne yapmaliyim mama denemeli miyim

Merhaba..
Benim de oğlum çok değişti maalesef ama yaşanması gereken bir süreç.. Zamanla alışacaklar.
Onların yetişkin gibi hemen kabullenmelerini bekleyemeyiz :KK66:

Kilo alımınız doğum kilosuna göre çok güzel ilerlemiş. Düşük doğum ağırlıklı bir bebeğin 4 kiloya yakın doğan bir bebekle kıyaslanması doğru olmaz.
Şuan 3 aylık ve her ay 1 kilo almış gibi görünüyor ve bu çok iyi...
Memeler artık terbiye oldukları için ilk ay olduğu gibi sertleşip ağrı yapmıyorlar. Benimki sadece gece sertleşiyor artık.
Hiç mamayla uğraşmayın ,bol bol emzirin derim..

Sinirden başım ağrıyor eşim yüzmeye diye sabahın köründe gitti oğlum kapının önünde oynuyordu tablet götürecekmiş izin vermedim yıktı geçirdi oda diye birşey kalmadı çok sinirim bozuldu ya kırdı döktü bir saat sonra ben akılsızım diye ağlıyor annemi üzdüm diye 5 te beyimiz geldi şuan öyle sinirlerim bozuk ki sakinleşemedim çıkıp gidicem kız var ağlarsa. Onu da alsam hava esiyor

Sinirden başım ağrıyor eşim yüzmeye diye sabahın köründe gitti oğlum kapının önünde oynuyordu tablet götürecekmiş izin vermedim yıktı geçirdi oda diye birşey kalmadı çok sinirim bozuldu ya kırdı döktü bir saat sonra ben akılsızım diye ağlıyor annemi üzdüm diye 5 te beyimiz geldi şuan öyle sinirlerim bozuk ki sakinleşemedim çıkıp gidicem kız var ağlarsa. Onu da alsam hava esiyor
Canım Allah sana ve 2 çocuklulara sabır versin. Sakinleş çocuk işte napcan,erkekler kadar rahat olsa idik keşke.Ah o çıkıp gitmeyi o kadar özledimki :KK43: Sinirlenince gider dolaşir stres atardım şimdi hiçbirşey yapamıyorum ela 1 haftadır akşama kadar ağlıyor kafayi yiyecem sonunda

Canım Allah sana ve 2 çocuklulara sabır versin. Sakinleş çocuk işte napcan,erkekler kadar rahat olsa idik keşke.Ah o çıkıp gitmeyi o kadar özledimki :KK43: Sinirlenince gider dolaşir stres atardım şimdi hiçbirşey yapamıyorum ela 1 haftadır akşama kadar ağlıyor kafayi yiyecem sonunda
Şimdi ilaç aldım cnm oğlumla da barışma keki yaptık Kız hala bas bas bağırıyor çocuk sapıttı hiç ağlamayan Bebek çık diyor o ağlarken nereye gidicem hepimize sabır versin Rabbim

Merhaba..
Benim de oğlum çok değişti maalesef ama yaşanması gereken bir süreç.. Zamanla alışacaklar.
Onların yetişkin gibi hemen kabullenmelerini bekleyemeyiz :KK66:

Kilo alımınız doğum kilosuna göre çok güzel ilerlemiş. Düşük doğum ağırlıklı bir bebeğin 4 kiloya yakın doğan bir bebekle kıyaslanması doğru olmaz.
Şuan 3 aylık ve her ay 1 kilo almış gibi görünüyor ve bu çok iyi...
Memeler artık terbiye oldukları için ilk ay olduğu gibi sertleşip ağrı yapmıyorlar. Benimki sadece gece sertleşiyor artık.
Hiç mamayla uğraşmayın ,bol bol emzirin derim..
Cok saol canim hafta ici kontrole goturycem kilo alimi baya azsa baslayayim diyorum artik ac ac uyuyor sanki 6 saat once taktigim bezi aldim az once yine dolmamis 6 saatte baya agir olmasi gerekirdi diye dusunuyorjum.oglumu 2 yasa kadar emzirdim hic mqma kullanmadim ama demek kzimin nasibi bu kadarmis

Ben onu kötü birley için söylemem ama işte tanımıyoruz ya birbirinizi kusura bakma canım recep icedik çok kuşlanır ya hani bende de ondan kaldı espiri olarak kullanırım çok :KK43:
Yok burda söylenecek bişey değildi o yüzden kızdım yoksa reel de veya özel görüşmede söylesen sorun olmaz yer olayından kızdım :KK66:

Kızım sapıttığı için daha göremedi kuzum sakin Zaman'da gösteririm :KK66:

bugün ailecek kimseyle görüşmeme kararı aldık dün ikisine de çocuksuz aile gibisiniz dediler bugün çocuklara bir hal oldu biz kavga ettik...
Benimki de tuhaf oldu bu akşam 9 gibi uyurdu şuan uyumuyor bı turlu resimleri her yere gönderdim ondan midir nedir :bicak:

Kizlar ya oglumu ayagimda salliyorum. Uykuya dalarken surekli donmeye calisiyor emzigini eliyle tutuyor. Surekli kipirdaniyor. Gece yataginda da yapiyor uykudayken 2 gecedir. Noluyo sizcr

Şimdi ilaç aldım cnm oğlumla da barışma keki yaptık Kız hala bas bas bağırıyor çocuk sapıttı hiç ağlamayan Bebek çık diyor o ağlarken nereye gidicem hepimize sabır versin Rabbim
Amiinn.Geçmiş olsun canım ne güzel annesine kek yapmış:) bebek ağlarken bana eşimde bazen uyu dinlen diyorda yapamam diyorum,hiç öyle rahat olamam

X