2017 Şubat Anneleri

Mbg yazınca algıladım yazma kısmını ay koptum ya Allah iyiliğini versin mal gibi gülüyorum ekrana bakıp eşim tuhaf tuhaf bakıyor :) ay döner kuzum ya oğlum bana benzeyip iki yaşına kadar evrim geçirip baba oldu sizde de sana dönme olasılığı çok fazla
Sizleri güldürebildiysem ne mutlu bana bende yazinca güldüm:))

Valla seni hiç dusunrmiyorum ben bir tanesiyle depresyondan depresyona atlıyorum. Haklısın tabii ama ıyı yanı da seni hayata bağlayan iki tama minicik kalp var :anne::KK200:
Çok şükür cnm benim babam 6 yaşımda vefat etti kardeşimle en büyük destektik birbirimize ama evlat acıları Özlem'leri sindiriyor bambaşka yaşama sevinci veriyor eşler bir yere kadar çünkü

Ya kızlar aklıma takılıyor etrafımda da soracak kimseyi bulamadım. Çok bariz bir soru biz cocuk emziriyorız ya oruc tutmamız farz olmuyor degıl mi?

Çok şükür cnm benim babam 6 yaşımda vefat etti kardeşimle en büyük destektik birbirimize ama evlat acıları Özlem'leri sindiriyor bambaşka yaşama sevinci veriyor eşler bir yere kadar çünkü

Allah gani gani rahmet eylesin . Sana da helal olsun kolay degıl babasız büyümek erken yaşta sorumluluk sahibi olmussun. Cok dogru söylüyorsun evlat kokusu evlat sevgisi herşeyin ustundeymiş :anne:

Allah gani gani rahmet eylesin . Sana da helal olsun kolay degıl babasız büyümek erken yaşta sorumluluk sahibi olmussun. Cok dogru söylüyorsun evlat kokusu evlat sevgisi herşeyin ustundeymiş :anne:
Amin inş kolay değil mezuniyet doğum torun evlilik hep bir yanı eksik oluyor kalbinde. O yüzden en büyük duam Yaradan hiçbirimizi çocuğuyla evlat acısıyla imtihan etmesin yavrularımızıda bizsizlikle bizi onlara onları bize bağışlasın... Neyse Elif benim kıza talip çıktı kızları kuma mı yapacak senin kıza da sesi galiba Koreli behlül :KK45::KK45:

Amin inş kolay değil mezuniyet doğum torun evlilik hep bir yanı eksik oluyor kalbinde. O yüzden en büyük duam Yaradan hiçbirimizi çocuğuyla evlat acısıyla imtihan etmesin yavrularımızıda bizsizlikle bizi onlara onları bize bağışlasın... Neyse Elif benim kıza talip çıktı kızları kuma mı yapacak senin kıza da sesi galiba Koreli behlül :KK45::KK45:

Bizi beğenmesi galibaaa Loveali Loveali :KK11:

Biz de daha yağışıklısını bulırız birkerem :63:

Benim kızıma erkek mi yok hııııhhh :KK53:

Loveali Loveali bakda kaybettiğin gelinini gor hııııhh :63:

Eklentiler

• Screenshot_20170513-000412.png
    Screenshot_20170513-000412.png
    255,9 KB · Görüntüleme: 72
X