2017 Şubat Anneleri

Sağol canım aynen takip gerekiyo dedi sadece 6 ay sonrasına gün aldık inş o zamana da kapanmış olur çok şükür bu morarması vs biseyi yok inş ta olmaz
Allah bütün bebisleri korusun. Benim eşim kalp malzemeleri satan bi firmada çalışıyo geçenlerde bu bebeğe kalp pili götürmüş neler var :KK61:

Ya bende asla yapmıcam diyorum ama ben kız çocukalrını çook ama çok seviyorum ya kızım olsun diye çok dua etmiştim erkek oldu bide gazman sürekli ağlayan bir erkek bende yapmıcam bidaha diyorum ama bir yanımda kız iatiyo şöyle bi 10 sene sonra yaparız gari:))
Yap bir çocuğa verilecek en güzel hediye kardeş inş daim olur benim oğlum çok Mutlu az kıskançlıklar olsa da içime sokasım geliyor diyor arada 6 yaş var. Şimdi de ben diyorum kızımın bir kızkardeşi olmasın mı benim kızkardeşim sayesinde lohusalık anlamadım Hakkı'nı ödeyemem kendimi 1çocuk yeter derken 3. Heveslenir buluyorum bazen :KK66::KK66:

Yap bir çocuğa verilecek en güzel hediye kardeş inş daim olur benim oğlum çok Mutlu az kıskançlıklar olsa da içime sokasım geliyor diyor arada 6 yaş var. Şimdi de ben diyorum kızımın bir kızkardeşi olmasın mı benim kızkardeşim sayesinde lohusalık anlamadım Hakkı'nı ödeyemem kendimi 1çocuk yeter derken 3. Heveslenir buluyorum bazen :KK66::KK66:
Valla canım 10 kızkardeşinde olsa bir dengesiz kaynana moralini bozmaya
Yeter:KK70:inşallah öyle olmaz tabi:)

İyi akşamlar hanımlar epeydir giremedim.. bugün 64 günlük olduk ve 2. Ay aşımızı olduk . Şurubu direkt verdim şimdilik sorun yok umarım böyle atlatırız .. 6.100 gr ve 60.5 cm olmuş boyumuz .. oğluma oyun halısı alıcam . Fikrinize ihtiyacım var ..
1. Kanz piyanolu olan (piyano dışında müzikte var sanırım )

2. Tiny love

3. Yine kanz marka

Sanki piyanolu olanı daha çok sever gibi ama diğerlerine göre dahamı küçük ???

Eklentiler

• IMG_6594.PNG
    IMG_6594.PNG
    118,5 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_6595.PNG
    IMG_6595.PNG
    175,9 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_6596.PNG
    IMG_6596.PNG
    163 KB · Görüntüleme: 32
Famm Famm bence kabul etmelisin. Şurda bir çoğumuz bir iki haftaya işe başlayacağız. Hatta belki başlayanlar bile var. Yani demem oki çoğumuz aynı durumdayız. Annende yakın. Emzirme saatleri bebeği aşağı indirirler. Süt sağmak yerine emzİrmiş olursun. Bulunmaz fırsat bence.

Valla canım 10 kızkardeşinde olsa bir dengesiz kaynana moralini bozmaya
Yeter:KK70:inşallah öyle olmaz tabi:)
Kıyamam kuzum ya o dengesiz kaynananın Hakkı'ndan da gelinir de seviye bozmaya değmez sen koyabildin kadar araya mesafe koy :KK43: Buradan bir arkadaş yazmıştı unuttum Çocuk doğurma diye ikinciden sonra sevmiyormuş çocuk falan ne kadar psiko varsa burda görüyorum evlerden ırak Allah ıslah etsin ya kaynanaları benim babaannemin 7 gelini var babaannem gelin gelinler kaynana... Belki yaş Kemal'e erince değişir Dicem bu dengesizlere ama babaannem hep uyumluymuş
Loveali Loveali bir yaş var aramızda bende 6lıyım

İyi akşamlar hanımlar epeydir giremedim.. bugün 64 günlük olduk ve 2. Ay aşımızı olduk . Şurubu direkt verdim şimdilik sorun yok umarım böyle atlatırız .. 6.100 gr ve 60.5 cm olmuş boyumuz .. oğluma oyun halısı alıcam . Fikrinize ihtiyacım var ..
1. Kanz piyanolu olan (piyano dışında müzikte var sanırım )

2. Tiny love

3. Yine kanz marka

Sanki piyanolu olanı daha çok sever gibi ama diğerlerine göre dahamı küçük ???
Piyanolu boyut küçük cnm diğerlerini bilmiyorum

Famm Famm bence kabul etmelisin. Şurda bir çoğumuz bir iki haftaya işe başlayacağız. Hatta belki başlayanlar bile var. Yani demem oki çoğumuz aynı durumdayız. Annende yakın. Emzirme saatleri bebeği aşağı indirirler. Süt sağmak yerine emzİrmiş olursun. Bulunmaz fırsat bence.
Verecekleri paraya değmez. Boşa mağdur olmasın kızım. 750 tl dalga geçilicek bi maaş

Okuyamadım hepsini bugün çok aktif

Famm Famm hayırlısı olsun iyi fırsatlar denk gelir inşin
derandiren derandiren güle güle kullanın arabanızı çok sevindim bana dert oldu :) bol bol çıkın güneş alın sana çok iyi gelecektir cnm
@mbg24 ooo ela hanım çok güzel ama Nazlı çıktığı kadar var maşallah sarışın çok şeker :KK66: sen boşver erkek dediğin olgun olsun bak benim de oğlum var gelecek vadeden hatta göbek kordonu Çankaya Köşk'ünde gömülü :):):)
inşallah.. :KK66:

Kıyamam kuzum ya o dengesiz kaynananın Hakkı'ndan da gelinir de seviye bozmaya değmez sen koyabildin kadar araya mesafe koy :KK43: Buradan bir arkadaş yazmıştı unuttum Çocuk doğurma diye ikinciden sonra sevmiyormuş çocuk falan ne kadar psiko varsa burda görüyorum evlerden ırak Allah ıslah etsin ya kaynanaları benim babaannemin 7 gelini var babaannem gelin gelinler kaynana... Belki yaş Kemal'e erince değişir Dicem bu dengesizlere ama babaannem hep uyumluymuş
Loveali Loveali bir yaş var aramızda bende 6lıyım
Aslında belki de o yaş farkı da yok :) çünkü bi rivayet e göre de 86 liyim :)

Yanii dimi bencillik yapmamak gerek biz nasıl kardeşlerimizi seviyoruz :) benişlere kardeş yapmazsak bencillik yapmış oluruz ama bi 6-8 sene sonra:)

X