2017 Şubat Anneleri

hangisi acaba bir resim atar Mısın müsait Zaman da denk gelmedim ben hiç pampers beyaza almayalım denk gelirsek

Şuan annemlerdeyim canım.
Eve geçince atayım resmini :KK66:

Kizlar bebeginizin ust dudagi ile dis eti arasinda bir bag var mi?

Evet var.
Hatta emerken üst dudağını açmak yerine içe kıvırıp emiyor. O yüzden üst dudağında yastık gibi kabartı var.
Doktora gösterdim ,normal dedi.

Ya hafta içi iş yaptırmayan kucağımdan inmeyen şapşik Ela pazar günü olunca kendi kendine oynayan ve koyduğum yerde pıt diye uyuyan bişey oluyo.. :KK57:bişey değil eşim söylediğim hiçbirşeye inanmayacak:KK34: (hafta içi yemek yapamadım diyip dışardan söylüyorlardı:KK22:) :)))

KV kp geldiler bebeği sevmeye gelmeleri bisey değil gelsinler ama kp tuvalette sigara iciyo bütün koridor a yayildi kokusu :KK43: ardından Kv de hacı yağı gibi bişey sürmüş galiba çok ağır bir koku eve yayıldı onu geçtim bebeği çok sarıp sarmaladi ve ben şuan o koku yüzünden hapşırma krizindeyim burnum yaniyo resmen içmiş gibiyim kokuyu genizimde hissediyorum yavrucum nasıl dayandı ki :KK43: bronşit atlatan bı bebek ben parfüm bile kullanmıyorum artık babası da işe giderken fln sıkacaksa balkonda sıkıp gidiyo şuan çocuğum bu kokuya nasıl dayandı ona üzülüyorum :KK43: niye böyle yapıyorlar ki :KK43:

Ya hafta içi iş yaptırmayan kucağımdan inmeyen şapşik Ela pazar günü olunca kendi kendine oynayan ve koyduğum yerde pıt diye uyuyan bişey oluyo.. :KK57:bişey değil eşim söylediğim hiçbirşeye inanmayacak:KK34: (hafta içi yemek yapamadım diyip dışardan söylüyorlardı:KK22:) :)))
Benimki de bütün gün uyumayip akşam artık siziyo o da eşimin gelmesine denk geliyo bişey demiyo ama bende inanmicak diyorum :) ama Allah tan her aradığında ya agliyo yada uyumuyo. Oluyo :)

Sağol canım olmadı aldırıcam akşam dündendir 3 kere ıslatıyor üstünü,başta premium care kullandım yaramadı sonra molfix en son huggies iyiydi 3 numara çok kötü
Hadi ya ben prima ve molfix beğenmedim Huggies begeniyordum ama daha 3 numaraya gecmedik bu hafta 3 numara alacaktım off kafam karıştı şimdi ne alacağım ben

Hadi ya ben prima ve molfix beğenmedim Huggies begeniyordum ama daha 3 numaraya gecmedik bu hafta 3 numara alacaktım off kafam karıştı şimdi ne alacağım ben
3 Numarayı yeni açtım taktım bakalım. Ama görüntü olarak pek beğenmedim 2 numara gibi içi pamuklu değil iç yüzeyi. Bakalım artik çok sizdirirsa gündüz kullancam artık.

Kizlar her bebek farklidir ama nasil uyutuyosunuz bebisleri ben hala bi rutin olusturamadim.bazen omuzda ayakta uzun sure gezersem,bazen kycagimda .uykuya dalamiyo ama max 10 dk sonra uyaniyo kac yol deniyorum uyuyana kadar .sac kurutma sesi cabasi.uyuyo yatagina koyuyorum uyaniyo defalarca tekrar ediyorum.yatagini mi sevmedi bilemedim.yataginda hafifce salliyorum iyice uykusu aciliyo.gece 3 de uyudu tam olarak .bi kac gundur turk kahvesi iciyorum o mu etkili oldu bilmem ama gunduz gozumu acamiyom uykusuzluktan kahve icince toparlaniyorum e evin isi gucu bitmiyo gunduz.

Valla arada okyanuslar kadar fark var,pamuk değil içi emici de değil,onuda geçtim heryerinden sızıyor maalesef

Kizlar her bebek farklidir ama nasil uyutuyosunuz bebisleri ben hala bi rutin olusturamadim.bazen omuzda ayakta uzun sure gezersem,bazen kycagimda .uykuya dalamiyo ama max 10 dk sonra uyaniyo kac yol deniyorum uyuyana kadar .sac kurutma sesi cabasi.uyuyo yatagina koyuyorum uyaniyo defalarca tekrar ediyorum.yatagini mi sevmedi bilemedim.yataginda hafifce salliyorum iyice uykusu aciliyo.gece 3 de uyudu tam olarak .bi kac gundur turk kahvesi iciyorum o mu etkili oldu bilmem ama gunduz gozumu acamiyom uykusuzluktan kahve icince toparlaniyorum e evin isi gucu bitmiyo gunduz.

Canım belki uyguluyorsundur bilemiyorum ama kucağında uyuduğunda hemen yatırırsan uyanıyor, birazcık dalmasını bekleyip yatırırsan uyanmıyorlar. Bir de kucağında sıcak olan vücudu soğuk yatağa değer değmez de irkilebiliyorlar.. tavsiyem ince bişeye ( penye battaniye olabilir) sarıp öyle kucağında uyutman. Bırakırken yatağın soğuğunu anlamayacaktır.

Ben de talastayım :)
Bebeler az daha büyüsünde toplanalım kayserili grup olarak :))

Bizim aşı yeri şimdiden sivri sinek ısırmış gibi. Normal değil mi ?

Canım iş birazda eşlerde bitiyor..
Kollarım mosmor diyorsun,allah eşine vicdan merhamet versin.
Ben böylesi durumlarda eşlere daha çok kızıyorum :KK43:...
Değil kolumu tutmak ,tırnağımın ucuna dahi zarar verse yıkarım !!!

Prima aktif bebek 3 numara da berbat canım. Ben pişmanım..

Bizim oburlar memeden düşmüyor ki :))
Olur canım 4 5 kişi varız heralde @1melekvardi da talas tarafında diye hatırlıyorum (yıldırım beyazıttı heralde )

Ayni benim kiz.. sanirim biz pazarlaro rahat hissediyoruz onlarda rahat oluyorlar haliyle.. cocuk yalanci cikarir dedikleri bu olsa :)

Ben de talastayım :)
Bebeler az daha büyüsünde toplanalım kayserili grup olarak :))

Bizim aşı yeri şimdiden sivri sinek ısırmış gibi. Normal değil mi ?

Canım iş birazda eşlerde bitiyor..
Kollarım mosmor diyorsun,allah eşine vicdan merhamet versin.
Ben böylesi durumlarda eşlere daha çok kızıyorum :KK43:...
Değil kolumu tutmak ,tırnağımın ucuna dahi zarar verse yıkarım !!!

Prima aktif bebek 3 numara da berbat canım. Ben pişmanım..

Bizim oburlar memeden düşmüyor ki :))
Gitmeyeyim diye kolumdan tuttu ben ısrar edince de sıktı daha çok :KK43: sinirlenince onu tanıyamıyorum aslında okadar sessiz ve skain biridir ki :KK43:

X