2017 Şubat Anneleri

Aynasını çok sevdi sadece onunla ilgileniyor. Ama arada oyuncaklarıyla da oynuyor bı yandan müzik de çalıyor biraz mızırdanınca koyuyorum 20 25 dkk oynuyor kendiyle konuşuyor. İki Ayılı oyuncağı var iki tane de dış kaşıyıcı hayvan var inşallah senin oğlunda oynar. Hem sende rahat edersin biz civilden aldık ama internet sitesinde daha uygun. İnşallah yardımcı olmuşumdur.
Kendi kendine caliyomu müziği

Cnm bende aynı senin durumundayım kafayı yiyorum son günlerde tahammülsüzlük var aşırı derecede iyice eve tıkıldım kaldım böyle seneryolar yazma seneye çok güzel gezmelerden resimler çekip paylaşıcan kızınla alışverişlere giden parklarda kahkaha atarak eğleniceksnz "aman bu anıda kaçırmıyım" die sürekli elinde telefon olucak bide anne dedim mi senin seneryolar yanar kül olur

Ya onlar işin şakası tabi de.. gerçekten bunaldık hepimiz.. dedim ya Allah onlara sağlık versin bundan sonra hayattan en büyük isteğimiz bu olur.. annelik zor iş.. ama bana hissettirdikleri bütün zorlukları bir anda bitiriyor.. geçecek inşallah bu günler de...

canım ben altını değiştirirken neşeli oluyor o zaman çay kaşığı ile ağzına veriyorum

canım çözümü bulursan bende kullanıcam şimdilik milk tea ağır basıyor

bana da öyle geldi
Milk tea sipariş verdin canım bakalım memnun kalırsam söylerim sana da galactago da sanki biraz iyi geldi gibi ama ben sağmiyorum anlarım inş artıp artmadığıni :)

Loveali Loveali canm benimkide bu 2 gündür öyle sabah 7 den beri uyumadı doğru düzgün sabah kahvaltıyı ekmek arası yapmak zorunda kaldım tepsiye koydum beşiği sallaya sallya yedim sonra uyandı oyalamaya çalışıyrm yine memnun olmuyo sonra uyuttum die sevindm yemek ısıtıym dedim kıpır kıpır beşik geldim salladm yine yemeği öğlen ısıttım bi kaşık bi kaşık yiyebiliyrm hemen uyanıyo uyanıkken biraz oyalanıyo oda ben konuşcam yüzüne yanından kalkmıycam hiç yoksa başlıyo ağlamaya susmuyoda çok sinirli nedense

Bütün bunları gülerek hatırlarız inşallah.. bir an önce normale dönmeye ihtiyacımız var.. en zoru da seninki oldu malesef.. işin şakası tabi benim söylediklerim Allah canlarına sağlık versin iyi olsunlar da.. zaten eski hayatımıza dönmek imkansız.. bundan sonra mutluluk onlar bizim için.. gerisi boş
Tabiki öyle eski hayatımi istemiyorum zaten dönmek zorunda artık ama en azından biraz daha düzeni olsaydı gözlerim hep gölgeli görüyor artık catallasiyo herşey :KK43: abartı diyenler olur belki ama böyle olmayan bir bebeğe de böyle denilmez heralde :KK43: kendimi de geçtim o hep yorgun ağlar halde kendi sesinden korkup az 10 dk daldığı uykuda da hep sıçrayarak uyaniyo :KK43: diyorum ya napcami şaşırmış haldeyim sabahtan beri ağlıyorum artık çok şikayet mı ediyorum Allah ım deyip bu defa da farklı şeyler geliyo aklıma sonra bide ona üzülüyorum anlican hiç iyi değil kafam psikolojim :KK43:

Ya onlar işin şakası tabi de.. gerçekten bunaldık hepimiz.. dedim ya Allah onlara sağlık versin bundan sonra hayattan en büyük isteğimiz bu olur.. annelik zor iş.. ama bana hissettirdikleri bütün zorlukları bir anda bitiriyor.. geçecek inşallah bu günler de...
Bitmez mi canım bi gülüşüne bütün uykular açlıklar dört duvar feda olsun

Yok valla değil. Yeni olduğum için etiket yapmayı bilmiyorum loveali soruyordu onun için yazdım hem fiyatı uygun birşey arıyordu ondan. Ama yanlış anlaşıldım sanırım
Espri yaptım:) öyle şeyler olduğu için burada. Fikir için teşekkür ederiz bende almayi düşünüyorum

canım ben altını değiştirirken neşeli oluyor o zaman çay kaşığı ile ağzına veriyorum

canım çözümü bulursan bende kullanıcam şimdilik milk tea ağır basıyor

bana da öyle geldi
Canım hani yoğun ya sıvı değil çay kaşiğinda biraz kalıyor,o yüzden sütümü sıkıyorum biraz üstüne,inşallah bir sakınca yoktur öyle vermekte

Loveali Loveali canm benimkide bu 2 gündür öyle sabah 7 den beri uyumadı doğru düzgün sabah kahvaltıyı ekmek arası yapmak zorunda kaldım tepsiye koydum beşiği sallaya sallya yedim sonra uyandı oyalamaya çalışıyrm yine memnun olmuyo sonra uyuttum die sevindm yemek ısıtıym dedim kıpır kıpır beşik geldim salladm yine yemeği öğlen ısıttım bi kaşık bi kaşık yiyebiliyrm hemen uyanıyo uyanıkken biraz oyalanıyo oda ben konuşcam yüzüne yanından kalkmıycam hiç yoksa başlıyo ağlamaya susmuyoda çok sinirli nedense
Ben hep öyleyim doğru dürüst bişey yediğim yok :KK43:

Loveali Loveali canım sana bişey öneriyim bi kaçgündür rahatım böyle çok ağlamalı olduğunda açıyrm altını alt açma pedinide seriyorum altına oyalanıyo öyle kendi halinde bide dene istersen

mbg24 mbg24 aynen bende senin gibiyim. 4 yıldır evliyim ne rahatmışım diyorum,saçım beyazlamiş kuaföre gidemiyorum arabaya koyuyoruz kıyameti koparıyor bizim elamız:) Üstüne bide kolik. Ne diyim sağlıklı olsunlarda,en büyük derdimiz bunlar olsun

Şuan puset yatağımın üstünde sallıyorum sonuç uyumuyo uyumuyo :KK34::KK34:alti temiz emdi gazi çıktı daha ne :KK42::KK42:

Evet canım seni takip ediyorum baya memnundun dimi peki nerden ne kadar a aliyosun GittiGidiyor dan baktım da 2 lisi 34 TL piyasada da öyle mı fiyatı
Evet canim genelde o civarda..ben hepsiburada'dan almistim, 16,90 di fiyati, kargo da bedavaydi, 2 kutu aldim. Bir dene istersen, faydasini görürsün bence..Günde 2 kere iciyorum, duzenli bir sekilde icildiginde etkisi ortaya cikiyormus (;

Evet canim genelde o civarda..ben hepsiburada'dan almistim, 16,90 di fiyati, kargo da bedavaydi, 2 kutu aldim. Bir dene istersen, faydasini görürsün bence..Günde 2 kere iciyorum, duzenli bir sekilde icildiginde etkisi ortaya cikiyormus (;
Sağol canım bende sipariş verdim bakalım inş işe yarar bende de :)

Canım maman varsa ver biraz 30cc veya 60 cc eğerki içdiğinde huysuzluğu gidrrse bilki doymadığından huysuzluk yapıyo
Aç değilki emdiği gibi kusuyo çünkü biraz önce 30 CC kadar kustu çünkü öyle düşünüp mama da veriyorum ama yine aynı

X