2017 Şubat Anneleri

Prima premium care.. kesinlikle de vazgeçmeyi düşünmüyorum.. başka ne denediysem kakayı geçtim azıcık çişi bile sızdırdı aldığım paketleri bitirmedim bile. O kadar sulu kakayı bile hiç sızdırmadı prima. Gece hiç değiştirmediğim zaman bile sabaha bez çişten kocaman şişmiş olduğu halde hiç sızdırmadı.. Belki pahalı ama parasını hakediyor bence.
Pahalı gerçekten eşim hugies almış bakalım :KK43:

Birşey soracağım kızlar 44günlüğüz dün kahverengi kanama oldu çok az bugün de az az devam ediyor bu regl mi sizde oldu mu dün regl sandım ama yoğunluk yok
Valla benim iki ay olacak hala biseyler geliyo adet dedim sonra yine geldi :işsiz:suan da hala normal renge dönmüş değil

Valla kadın olmak helede anne olmak ne zor.. herşeye rağmen ne kadar da güçlüyüz bazen bunu düşünüyorum.. gece yarısı kızımı emzirdim yatırdım sonra 1 yıl önce kaybettiğim babamı çok özlediğim için ağladım ağladım ağladım.. sonra uyanır gibi oldu, ben gözyaşımı silip , içi yanan , böğüre böğüre ağlamak isteyen ben değilmişim gibi onun ihtiyaçlarını karşılayıp tekrar uyuttum .. kendim için ağlamak bile lükstü artık çünkü.. hayat çok garip bi hal aldı... Allah hepimize ruhen ve bedenen güç versin..
Bende babamı tam bir yıl once kaybettım dedıklerının aynısını bende yasıyorum artık farklı bır hayata adım attık gun gectıkce daha ıyı anlıyorum bunu

Kızlar başıma kötü bişey geldi bebeğim emmiyor minoset içdim parol içdim gün içinde acaba ondan mı nolur yardımcı olun kaçıyor mememden neden anlamıyr bugün en son 4 gibi emzirdim daha almıyo

Kızlar başıma kötü bişey geldi bebeğim emmiyor minoset içdim parol içdim gün içinde acaba ondan mı nolur yardımcı olun kaçıyor mememden neden anlamıyr bugün en son 4 gibi emzirdim daha almıyo
Agliyo mu kolik saati fln sa belki ondan da yapiyodur canım

kızlar kaç gündür cabaliyorum 40i çıktıktan sonra üç çeşit mama denedim içmiyor süt veriyorum onu bile 30 cc 40 cc ile doyuyor oda bazen emiyo 2 dakika bazen sagdigimi biberonla ve günde 3 saatte 1 falan bu çocuğa noldu böyle 40i çıkana kadar ne güzel emerdi 5te birini alıyor alması gerekenin iştahsızlık var bide meme de biberon da reddediyor bizimki çok sıkıntı kafayı yiycem

Yok cnm saatide mememi alınca sakinleşiyodu şimdi meme yaklaşdırınca kafasını çeviriyo ilaçlar acıttı mı acaba
canım seninki de bi kez çekip bırakıyor mu yada hiç tutmama kafasını çevirme mi yapıyor benim bu şekilde oturup ağlıcam

canım seninki de bi kez çekip bırakıyor mu yada hiç tutmama kafasını çevirme mi yapıyor benim bu şekilde oturup ağlıcam
Evt canım hiç tutmuyo kafasını çeviriyo ağzıma zorla sokuyrm ağlıyo hiç ağzını kapatmıyo bile noldu anlamadm seninki birden mi oldu

Evt canım hiç tutmuyo kafasını çeviriyo ağzıma zorla sokuyrm ağlıyo hiç ağzını kapatmıyo bile noldu anlamadm seninki birden mi oldu
benim uc gündür var siddetlendi biberini mecbur kaldıkça sağıp veriyorum ama yok onla bile 30-40cc ve nadiren tutuyor zaten 40 dan sonra azalmıştı emmesi şimdi de tam gitti iki kez emdi 2ser dakika oda zorlayarak zıplayarak kolumda kafasını tutarak ve o iki dakikada yüz kez bırakıp tutarak

Yok cnm saatide mememi alınca sakinleşiyodu şimdi meme yaklaşdırınca kafasını çeviriyo ilaçlar acıttı mı acaba
Ama emzirirken de onları veriyorlar bence sıkıntısı vardır belki ondandır benimki de dünden bu yana çok bulaniyo reflü su azitti galiba :KK43: ve doğru dürüst ememiyo yavrum emmek istiyo ama ağzından çıkarıp duruyo :KK43: belki öyle biseydir seninki de

benim uc gündür var siddetlendi biberini mecbur kaldıkça sağıp veriyorum ama yok onla bile 30-40cc ve nadiren tutuyor zaten 40 dan sonra azalmıştı emmesi şimdi de tam gitti iki kez emdi 2ser dakika oda zorlayarak zıplayarak kolumda kafasını tutarak ve o iki dakikada yüz kez bırakıp tutarak
Ya ben ilaçlardan die düşünyrm minosetle parol ilaç kokusunu alıyo galiba istwmiyo zaten sütümde pek yok bugün doğru düzen bişey yemedim hastalıkdan inşallah alır ya bide süt kırılması yaşamıyım oda kötü oluyo birikince süt ateşlenme yapıyo

Ama emzirirken de onları veriyorlar bence sıkıntısı vardır belki ondandır benimki de dünden bu yana çok bulaniyo reflü su azitti galiba :KK43: ve doğru dürüst ememiyo yavrum emmek istiyo ama ağzından çıkarıp duruyo :KK43: belki öyle biseydir seninki de
Ya emmek istiyo ama tiksiniyo sanırım normalde mama da içse emmeden durmazdı daha ilaç içmem olmadı topladım biraz biraz

Ya ben ilaçlardan die düşünyrm minosetle parol ilaç kokusunu alıyo galiba istwmiyo zaten sütümde pek yok bugün doğru düzen bişey yemedim hastalıkdan inşallah alır ya bide süt kırılması yaşamıyım oda kötü oluyo birikince süt ateşlenme yapıyo
ben sağıyorum azda olsa benim günden güne azalıyor sütüm kız içmiyor diye zaten ilk ay 1300 alan ikinci ay 500 aldi hep bu meme ve biberon reddi yüzünden canım çok sıkılıyor keşke çözümü olsa

X