2017 Şubat Anneleri

kızlar eskisi gibi ev işi yapamıyorum evime özen gösteremiyorum sanki çok iş yaparsam bişey olacak gibi sadece günü kurtaracak kadar yapıyorum sizdede böylemi?

benim eşim bende sogukkanlı ben cok panik oluyorum hatta kanamam oldugunda eşim yanımda olmasaydı aklımı kaçırabilirdim. yaşadığım terslıklerden dolayı cok korkuyorum sanırım oğlumda hiç böyle olmamıstı
Hala varmı lekelenme bide doktor bana demiştiki koyu renk akıntı lekenlemelerden korkma ama pembe kırmızı gibi canlı kanama belirtileri olursa mutlaka kontrole gitmem gerektiğini söylemişti.. ve doguma kadar lekenme ve 3.ayda şiddetli hatta fiskirma tarzı bi kanamayla hastanede yatmıştim.. Allahım korusun öldü sanmıştım ama şimdi canavar gibi koşuyo evde çok şükür :KK39:

Ahahah ya benim bulanmayan midemi bile bulandirdi bu yaa :KK53: erken başlamış sizin bulantılar allah yardımcınız olsun, oğlumda çok rahattim 3.5 aylıkken başladı 2 hafta sürüp geçmişti.. bakalım bunda nolcak.. bulantim yok ama sıcaktan heralde pek yiyesim yok...

Demi iyrenç :)))
Ben 7+3teyim.
Abartı bi bulantım yok ama her gece oluyo yine de.
Bazen gündüz de oluyo.
Mesela şuan var, buraya girip dikkatimi dağıtıyorum.
Kızlar siz de benim gibi iş dışında hep yataktamısınız??
Ben memurum ve mesai dışında hep yatış.
Kocişi şimdiden bıktırmak istemezdim ama hafif bulantı olunca korkudan hemen atıyom yatağa kendimi.
Adam yeter çık şu yataktan diyo artık.
Ama başka seçeneğim yok gibi hissediyorum :KK43:

Hala varmı lekelenme bide doktor bana demiştiki koyu renk akıntı lekenlemelerden korkma ama pembe kırmızı gibi canlı kanama belirtileri olursa mutlaka kontrole gitmem gerektiğini söylemişti.. ve doguma kadar lekenme ve 3.ayda şiddetli hatta fiskirma tarzı bi kanamayla hastanede yatmıştim.. Allahım korusun öldü sanmıştım ama şimdi canavar gibi koşuyo evde çok şükür :KK39:
bende gecen hafta şiddetli bir kanama geçirdim ama bebeğim iyiymiş gittik drönce sadece keseyi görmüştük bak bebek iyi dedi kese dolmaya başlamış bu sabah rengini tam kestiremiyorum turuncumsu pembemsi akıntıyla karısık az leke geldi ama canlı kan değildi ilk kanamam baya kandi kıpkırmızı :KK43:

Ben 7+3teyim.
Bazen gündüz de oluyo.
Kocişi şimdiden bıktırmak istemezdim ama hafif bulantı olunca korkudan hemen atıyom yatağa kendimi.
Ben de oğlum uyurken oturuyorm yatağa girme luksuM yok tabi ama normalden daha az ve yavas hareket etmeye çalışıyorm

bende gecen hafta şiddetli bir kanama geçirdim ama bebeğim iyiymiş gittik drönce sadece keseyi görmüştük bak bebek iyi dedi kese dolmaya başlamış bu sabah rengini tam kestiremiyorum turuncumsu pembemsi akıntıyla karısık az leke geldi ama canlı kan değildi ilk kanamam baya kandi kıpkırmızı :KK43:
Senin durumun benim onceki hamileliğim gibi yüksek ihtimalle bebek aşağıda tutunmus rahim ağzını tikiyor ve vücut o deliği açmak için kan pompaliyor bebeği atmaya çalışıyor 5.aydan sonra bebek yukarı doğru çıkıyor ve tehlike de geçiyor.. inşallah istirahat etme şansı bulursun karin kaslarını fazla yormamalisin

Senin durumun benim onceki hamileliğim gibi yüksek ihtimalle bebek aşağıda tutunmus rahim ağzını tikiyor ve vücut o deliği açmak için kan pompaliyor bebeği atmaya çalışıyor 5.aydan sonra bebek yukarı doğru çıkıyor ve tehlike de geçiyor.. inşallah istirahat etme şansı bulursun karin kaslarını fazla yormamalisin
elimden geldiğince dinleniyorum hayırlısı diyecez napalım

Ben 7+3teyim.
Bazen gündüz de oluyo.
Aynı durumdayız. Ben de memurum 9-6 çalışıyorum, 5+0 henüz bulantım yok ama perş-cuma işyerinde belim ağrıdı hep. Eve gelince geçiyor :)
Bugün yaptığım tek şek bulaşık makinasını boşaltmak ve doldurmak oldu, düşün artık :)

Kızlar bu arada benim bulantım neden yok, sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim:işsiz: ben erken diyorum ama, erken di mii?

Bebek arabası almaya kalkan tek ben miyim acaba o_O

Bebek mağazalarına ziyaretleriniz başladı mı :halay:

Anlıyorum seni bende diyorum ya bu ay hiiccc beklemediğim için çok saskindim korku tedirginlik vardı inanamiyodum bende bu hafta mesela eşim için gitcektik kontrole noldu değerleri nasıl diye dusunurken Rabbim in hikmeti işte bak kendim için bebisi dusunuyorum o yüzden diyorum ki vardır bunda bi hikmet o yüzden hiç kendini yıpratma bu durumda Rabbim bize bunu verdiyse elbet bi yoluna koymuştur inş
Evet aslında herşey olacağına varıyor boş yere kendi kendimi strese sokuyorum haklısın. Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler :KK200:

Son 2 haftaya kadar sürmüştüm fas tan argan yağı getirmiştim onu kullanmıştım catlamadi ama son 3 hafta bacaklarima sürmedim bitek oralar çatlamışti çünkü başka yerimde hiç catlak yok. . Son 2 hafta hızlı kilo alındığı için daha önemli son haftalar
Argan yağı :KK66: Tamam yazdım bunu kenara.

Bebek arabası almaya kalkan tek ben miyim acaba o_O

Bebek mağazalarına ziyaretleriniz başladı mı :halay:
Eşim başladı diyebilirim. Neredeyse alıp eve getirecek :))
Yakın arkadaşlarımızdan da hediyeler gelmeye başladı, tabi inanılmaz duygulanıyoruz:KK33:
Allah hepimizinkini sağlıkla tamamına erdirsin inşallah..çok keyifli bir süreç:))

Ne mutlu size benim5 günüm daha var inşallah duyarım bende... Aranızda su içince midesi aşırı bulanan varmı ben su içmek istemiyorum o duruma geldim yani

X