2017 Şubat Anneleri

Valla aynı fikirdeyim.. Bi ben bu kadar kötüyüm sanıyodum.. Açlıktan tansiyonsuzluktan halsizlikten ölmezsek iyi.. Bi de kalp atışlarım zayıflıyo bazen hissediyorum size de oluyo mu..
Evet ya sıcaklarda etkiliyor sanırım doğuramıcam diye korktum ben bi an cidden zor dönemler başım dönüyor sürekli gözlerim kararıyor:-(

Aynı durumdayım bi gün daha bu bulantı ve açlığa dayanamayacakmışım gibi geliyor. 4 gündür hiçbirşey yemedim mutfağa da giremiyorum açlıktan enerjim de bitti.. Gerçekten bende mahvoldum. 3 aydan sonra geçiyor diyolar bi de ne kolay, 3 gün daha böyle yaşayamam ben hastanelik olurum kesin. Dr randevumuz da cuma.. Çok bitkin ve çoookk açım..:KK61::KK61::KK61: Bende korkuyorum normal mi diye...

Canım acile gittim serum vermediler premesis verdiler hemen aldım we içtim

Rabbim ol dedikten sonra herşey mümkün. Benim eşimin direk ameliyat dedi doktor ilaç filan vermesi sayı 7 milyon filan çıktı çünkü .. haftaya ameliyat oluyor inşaallah.

Ewet canim pazartesi oldu iğne verdi 3 günde bir vurulcam
Amin canım inşaallah. Senin leke mi olmuştu dün ? Nasılsın şimdi ?

Doktoruma danıştığımda ilk ayların çok önemli olduğunu malum havalarda çok sıcak vücudumu susuz bırakmamam gerektiğini söyledi,tavsiye etmiyorlar gebelikte oruç tutmayı-günde 10-15 bardak su içmeliyiz :KK66:
Benimde korkum o zaten cnm bide cok su tuketen biriyim en iyisi tutmamak tesekkur ederim :KK68:

Kızlar mide bulantısı yüzünden acile gideyim dedi doğum hastanesinde.. Gitmişken rica ettim kalp atışlarını görmek istedim.. Duyulmadı ama gördüm attığı gözüküyordu Allahın Lütfu mucizesi.. Çok şükür.. Vajinal yaptı ama sıkıntı yok
Hayırlı olsun canım.
Ne zaman başladı bulantıların?
Birde limon ve zencefil koklamak iyi geliyormuş bulantıya

Bayram tatilinde hiç yolculuğa çıkacak var mı arkadaşlar Dr onay veren ya da soran ben kalp atışı falan duymadan söylemedim eşimin ailesine hamileliğimi sürekli gitmem için arıyorlar bu hafta. 11 saat falan buluyor trafik olacağı için bayram tatilinde. artık şüpheli durumum var oğlunuz gelsin ben gelemeyebilirim dedim başka ne denir ki;(

@Kriziantemcicegi baş agrilrin için ensene buz birkaç saniye yada soğuk su ile enseni silebilirsin beni epey rahatlatıyordu oglumda. Kalp atışını duymuşsunuz maşallah gözün aydın...

Günaydınlar...
Kaç gecedir saçma sapan rüyalar görüyorum. Hayır olsun inşallah..

Ben çok duygusallaştım kızlar ya. Oğlum pepenin duygusal bir bölümünü izlerken bile gözüm doluyor :)
Geçen National Geografic kanalında " saniyede 4 bebek" isimli programı izledim. Evde de kimse olmayınca salya sümük ağlayasım tuttu.
Sevdiğim biri aklıma gelince hemen gözlerim doluyor.
Allahım bu ikinci hamilelik beni çok fena yaptı yahu. Doğurana kadar kaç defa daha ağlarım bilinmez :)))

Bayram tatilinde hiç yolculuğa çıkacak var mı arkadaşlar Dr onay veren ya da soran ben kalp atışı falan duymadan söylemedim eşimin ailesine hamileliğimi sürekli gitmem için arıyorlar bu hafta. 11 saat falan buluyor trafik olacağı için bayram tatilinde. artık şüpheli durumum var oğlunuz gelsin ben gelemeyebilirim dedim başka

Ben ilk oğlumda 8 haftalık hamileyken 12 saatlik araba yolculuğuna çıktım. Uçak yolculuğumda oldu ve bir sıkıntı yaşamadım..
Ben de henüz ne kendi aileme ne de eşimin ailesine bebeği duyurmadım :)

kızlar burda okumuştum saglık ocagında kayıt açtırıp aşı yaptırıyorsunuz diye.Doktorunuz mu söylüyor bunu kendiliğimizden mi gidiyoruz

evet bir arkadaş bana söylemişti. toxilla - rubella (kızamıkçık) aşısı imiş. aile hekimi banada söylemedi bişey. günün kaçırmayalımda. bilgisi olan arkadaşlar cevap verirmisiniz.. ben dün aile hekimine gidince sadece tetanoz aşısı falan için 20 haftalıkken gelin dediler..

Son düzenleme:
X