2017 Şubat Anneleri

Kızlar mrb ven giremedim bayadır çok kötüydüm bulantı vs kusmaktan öldümm serum falan verdiler biraz iyiyim bugün de kontrole gittim ikizlerim olucakkkmışşş bulantı o yüzden çokmuş kalp atışını duydum ikisininde :-)
yaaa hayırlı olsun çok sevindim kader arkadaşım oldun resmen :anneadayı::anneadayı:
Canımm nasılsın benmde ikiz olucak aşırı bulantım var sen ne durumdasın ben bugün kalplerini duydum dr altı artı bir günlükler dedi
hayırlı olsun tatlım çok sevindim yaşasın tek değilmişimmm:anne::halay: aynı benimde 6 haftalıklar bulantım hiç olmadı sadece karışık yediğimde oluyor bir de oruç tutunca oluyor

Tabiki öyle kız çocukları içgüdüsel olarak anne hisleriyle doğuyorlar bence, ben kızım doğduktan 1 ay sonra eşimin işinden dolayı tası tarağı toplayıp Mersinden Yozgat a gittim ve eşim gündüz çalışır, akşam da çok yorgun oluyordu o yüzden nerdeyse gece gündüz tek başıma ilgilendim kızımla hiç tanıdığım yoktu ve yaz olmasına rağmen Yozgat serin diye doğru düzgün dışarı bile çıkamıyorum öyle 5 ay kaldım Yozgat'ta ama kızımı istediğim gibi büyüttüm hiç sorun yaşamadım sadece gece uykuları zorluyordu ona da gündüz onunla beraber uyuyordum yani sen hayli hayli yaparsın annen babaannen yanındaymış :) inşallah çocukların da uyumlu bebeler olur kolik fln olmaz rahat edersin canım senin yükün bizden ağır tabiki ama olsun eminim başarırsın güven kendine :)
öyle canım benim de arkadaşım taa vana gitmişti yavrum bir başına doğurdu büyüttü bebeğini oralarda :anneadayı: inşallah ya rabbim yardımcımız olsun çok teşekkürler desteğin için :KK200::KK200::KK200:

Benim gibi bende de idrardan sonra oldu bide parça gibi şey vardı önceki gece acildeydik bizde karından görmedi doktorlar yok bebek dediler alttan bakınca görüldü ama enfeksiyon çıktı bende bide az su içiyorum diye sizde nasıl
Benimde idrarda enfeksiyon ve kan görüldü ama dr oralı olmadı bence idrar enfeksiyonundan oluyor o akıntılı durum ben çok su içiyorum ama yinede idrardan sonra yanmam geçmiyor

Selam yol arkadaşlarım çok yorgunum hem bedenen hem ruhen duygularımı nasıl ifade edicem bilemiyorum.Gözyaşlarım dinmiyor meleğimi cennete uğurlayıp geldim 4. Melegimde beni cennette bekliyor.Doktora eşimle birlikte büyüdüğünü görmeye gittik geçen hafta kalp atışlarını dinlemiştim şimdi gittiğimde hiç bir ilerleme olmamış minicik kalbi susmuş karnımdan baktı sonra emin olmak için alttan baktı ama ses yok .Okadar alt üst oldukki ağlayarak yattım ve aldılar.Hiçbir kanamam bir şeyim yoktu o şoka uğrattı beni nasıl kendime gelicem bilmiyorum gözyaşlarım kendiliğinden akıyor yüreğim acıyor.Allah sizlere yaşatmasın hepiniz kucağımıza alın inşaallah .Ben ümidimi yitirdim iğnede kullanıyoduk bu sefer ama olmadı.Kaderimde yokmuş ikinci bir evlat.Çok üzgünüm...
Kelimeler yetmiyor , ne desem bilemedim. Allah sabır versin

Benimde idrarda enfeksiyon ve kan görüldü ama dr oralı olmadı bence idrar enfeksiyonundan oluyor o akıntılı durum ben çok su içiyorum ama yinede idrardan sonra yanmam geçmiyor
Bendede eritrosit ve lökosit yüksek çıktı idrar testinde birisi idrarda kandı aynen ilaç kullanıyor musunuz

Merhaba kizlar bende 2 gun once gebe oldugumu ogrendim adettn once leke gordum daha da gelmedi adet gunu test yaptm poztif kan testi sonucu 190 cikti. 1 tane dusugum var cok korkuyorum 1.5 senedir bu ani bekliyordum cok sukur kavustum. Ama aile hekimim leke gordugumu soyleyince yok kesin dusuk ve dis gebeliktir dedi. O yuzden moralim cok bozuk ama kendi kadin doktorum oyle bisi demedo 2. Kez kan verdim cuma gunu cikicak sonucum

Merhaba kizlar bende 2 gun once gebe oldugumu ogrendim adettn once leke gordum daha da gelmedi adet gunu test yaptm poztif kan testi sonucu 190 cikti. 1 tane dusugum var cok korkuyorum 1.5 senedir bu ani bekliyordum cok sukur kavustum. Ama aile hekimim leke gordugumu soyleyince yok kesin dusuk ve dis gebeliktir dedi. O yuzden moralim cok bozuk ama kendi kadin doktorum oyle bisi demedo 2. Kez kan verdim cuma gunu cikicak sonucum
Değerlerde düzenli artışa bakmadan aile hekimi nin o tarz konuşmasıni kesinlikle etik bulmuyorum dikkate almayın

Değerlerde düzenli artışa bakmadan aile hekimi nin o tarz konuşmasıni kesinlikle etik bulmuyorum dikkate almayın
Cnm zatwn saglik bak. Aradim gerekli sikayette bulundum. Eger kendi doktorum boyle birsey olmadigini soylerse tekrae arayin hukuki islem baslatalim dedi. Ben ama onunla ugrasmicam kimsenin ekmegiyle oynamak istemiyorum belki o anda bosluguna geldi Rabbime havale ediyorum o yuzden. Dort gozle cumayi bekliyorum bakalim

Sen ona bakma, moralini de hiç bozma. 2 günde bir kan ver artışını gözlemle ve kendi doktorunla görüşmeye çalış. Bol su iç ayaklarının altına yastık koy ve bolca dinlen. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah..

Kızlar mrb ven giremedim bayadır çok kötüydüm bulantı vs kusmaktan öldümm serum falan verdiler biraz iyiyim bugün de kontrole gittim ikizlerim olucakkkmışşş bulantı o yüzden çokmuş kalp atışını duydum ikisininde :-)
Çok tebrik ederim, bir defa çile iki tane çocuk en temizi
Kızlar, çok şükür güzel bir haberim var. Malum bir kaç gündür kahverengi lekelenmelerim vardı. Bu sabah da devam edince biraz da kendimi en kötüye hazırlayarak doktora gittim. Ve ben kötü bir haber beklerken ilk kez bebeği gördük ve hatta kalp atışını bile duydum. Doktor bu kanamalar direk bebekten kaynaklanmıyor gibi gözüküyor, bazen vajinal kasılmalar neden olabiliyor dedi. Kalp atışı biraz yavaş gibi ama degisebilir kontrol lazım sen bol su ic dinlen dedi. Kızlar resmen dünyam aydınlandı, özellikle cok zor bir 4-5 günden sonra cok iyi geldi bu haber. İnsallah sizlerden de boyle guzel haber aliriz. Allah hepimizin gonlune boyle ferahliklar versin.
Darısı başımıza artık, lekelenme varsa ananas yiyin rahimi sıkıyormuş.
bel ağrısı çeken varmı bende dünden beri bel ağrısı oluştu korkuyorum
Çok oturursam ya da çok yatarsam oluyor. Aynı pozisyonda uzun kalmamak lazım

Sen ona bakma, moralini de hiç bozma. 2 günde bir kan ver artışını gözlemle ve kendi doktorunla görüşmeye çalış. Bol su iç ayaklarının altına yastık koy ve bolca dinlen. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah..
Oyle yapmaya calisiyorum cnm. Bide birsey daha sorcm normalde oruc tutuyordum leke gelince adet sandim tutmadim sonra gebeligi ogrendim hast. Gidiyorum tutmadim 2 gundur sizce tutmalimiyim yada siz tutuyor musunuz ?

Oyle yapmaya calisiyorum cnm. Bide birsey daha sorcm normalde oruc tutuyordum leke gelince adet sandim tutmadim sonra gebeligi ogrendim hast. Gidiyorum tutmadim 2 gundur sizce tutmalimiyim yada siz tutuyor musunuz ?
Ben de hamile olduğumu bilmeden 15 gün tuttum. Tutulabilirliği var mı bilmem ama havalar çok sıcak, sıvı alınması gerekiyor. Ben göze alamadım açıkçası. 2 gündür tutmuyorum.

Bugün midem çok fena bulanıyor Ne güzel hiç yoktu bulantım eşime naz yapıyordum. Zaten Van'dan yeni döndüm nazım bile 3 gün sürebildi şimdi hakkatten kötüyüm. Bugün 16:30da doktor kontrolüm var inşallah kese oluşmuştur dua edin

kızlar banada şirket doktorumuz 3 aya kadar senin deponla beslenir oruca engel bir durum yok dedi ama ben tutmak istemedim.. kendimi kötü hissettim onca saat susuz..öğrendikten sonraki gün tutmadım.. Rabbim niyetimi biliyor. borcumuz olsun napalım...

X