2017 Şubat Anneleri

Kızlar mrb ven giremedim bayadır çok kötüydüm bulantı vs kusmaktan öldümm serum falan verdiler biraz iyiyim bugün de kontrole gittim ikizlerim olucakkkmışşş bulantı o yüzden çokmuş kalp atışını duydum ikisininde :-)
Yaa ikinci ikizimi geliyor desene hayırlı olsun Allah doğumlarını da göstersin :) çift yumurta mı tek mi

Kızlar, çok şükür güzel bir haberim var. Malum bir kaç gündür kahverengi lekelenmelerim vardı. Bu sabah da devam edince biraz da kendimi en kötüye hazırlayarak doktora gittim. Ve ben kötü bir haber beklerken ilk kez bebeği gördük ve hatta kalp atışını bile duydum. Doktor bu kanamalar direk bebekten kaynaklanmıyor gibi gözüküyor, bazen vajinal kasılmalar neden olabiliyor dedi. Kalp atışı biraz yavaş gibi ama degisebilir kontrol lazım sen bol su ic dinlen dedi. Kızlar resmen dünyam aydınlandı, özellikle cok zor bir 4-5 günden sonra cok iyi geldi bu haber. İnsallah sizlerden de boyle guzel haber aliriz. Allah hepimizin gonlune boyle ferahliklar versin.

Kızlar, çok şükür güzel bir haberim var. Malum bir kaç gündür kahverengi lekelenmelerim vardı. Bu sabah da devam edince biraz da kendimi en kötüye hazırlayarak doktora gittim. Ve ben kötü bir haber beklerken ilk kez bebeği gördük ve hatta kalp atışını bile duydum. Doktor bu kanamalar direk bebekten kaynaklanmıyor gibi gözüküyor, bazen vajinal kasılmalar neden olabiliyor dedi. Kalp atışı biraz yavaş gibi ama degisebilir kontrol lazım sen bol su ic dinlen dedi. Kızlar resmen dünyam aydınlandı, özellikle cok zor bir 4-5 günden sonra cok iyi geldi bu haber. İnsallah sizlerden de boyle guzel haber aliriz. Allah hepimizin gonlune boyle ferahliklar versin.
Çok güzel haber canım inşallah kucağına sağlıkla alırsın yorma kendini dinlen sen

Gözün aydın canım, şükür ki bebekle ilgili bir sıkıntı yokmuş :) darısı diğer kalp atışı haberi bekleyen annelere

Kızlar mrb ven giremedim bayadır çok kötüydüm bulantı vs kusmaktan öldümm serum falan verdiler biraz iyiyim bugün de kontrole gittim ikizlerim olucakkkmışşş bulantı o yüzden çokmuş kalp atışını duydum ikisininde :-)
İkizler çoğalıyor desenize. Allah sağlıkla kucağınıza almak nadip etsin. Ne güzel ikidi birada.

Daha önce keseyi görmüşmüydünüz.

Cumaya da benim randevum var Zaman bir türlü geçmiyor sanki. Kalbini duysam rahatlayacağım. Allah bekleyen herkese hayırlı haberler nasip etsin inşallah. Annelik hep tedirginlikmiş. Öğrendiğin andan itibaren yok kesesini göreyim yok kalbini duyayım, sağlıklı mı , doğum kolay geçecek mi, derken hep Bi endişe.. Sonra doğunca da bir ömür endişe.. Allah korkutmasın üzmesin inşallah hep hayırlı haberler alalım...

Bi kaç damla canım öyle yoğun değil idrardan sonra peçeteye sildikçe gelio benimki bugün bi damlada çamaşıra bulaşmış
Benim gibi bende de idrardan sonra oldu bide parça gibi şey vardı önceki gece acildeydik bizde karından görmedi doktorlar yok bebek dediler alttan bakınca görüldü ama enfeksiyon çıktı bende bide az su içiyorum diye sizde nasıl

Ben tam regl günümde 184,75 betahcg ve idrarda yaptığım testteki çizft çizgi ile öğrendim. 2 gün sonra bir test daha yaptım 2 katına çıkmıştı beta hcg.
Sağlık ocağında testlerimi yaptırdığımda her şey normal yalnızca demirim dşük çıkmıştı. Folik asiti hamile kalmadan 2 ay önce başlamıştım sağlık ocağındaki doktor folik değerlerin çok iyi dedi. Demirim oldukça düşük. Biraz daha sabredip haftaya gidebilirim ama ilaç verir diye bir an önce gideyim istiyorum. Cuma gideceğim umarım keseyi görürüz. Kalp atışı için muhtemelen bayram sonrasına gideceğim ben de. Doktor ne zaman çağırırsa artık.

Ben de hiç belirti yok bir de, öncesinde de yoktu. İlk kez bu sabah göğüs uçlarımın sızladığını hissettim. Bulantı v.s yaşamadığım için şükrediyorum.
ben daha folik aside başlamadım bugün alacam . saglık ocagına kan verdim sonucunu 1 saat sonra gidip alacam bilmiyorum inşallah bende de ayrıntılı herşeye bakmışlardır. bnimde sadece göğüs uçlarım agrıyordu o kadar

Gozunaydin canimm çok sevindim yaa süpermis maşallah :nazar::anneadayı:

X