2017 Şubat Anneleri

Selam yol arkadaşlarım çok yorgunum hem bedenen hem ruhen duygularımı nasıl ifade edicem bilemiyorum.Gözyaşlarım dinmiyor meleğimi cennete uğurlayıp geldim 4. Melegimde beni cennette bekliyor.Doktora eşimle birlikte büyüdüğünü görmeye gittik geçen hafta kalp atışlarını dinlemiştim şimdi gittiğimde hiç bir ilerleme olmamış minicik kalbi susmuş karnımdan baktı sonra emin olmak için alttan baktı ama ses yok .Okadar alt üst oldukki ağlayarak yattım ve aldılar.Hiçbir kanamam bir şeyim yoktu o şoka uğrattı beni nasıl kendime gelicem bilmiyorum gözyaşlarım kendiliğinden akıyor yüreğim acıyor.Allah sizlere yaşatmasın hepiniz kucağımıza alın inşaallah .Ben ümidimi yitirdim iğnede kullanıyoduk bu sefer ama olmadı.Kaderimde yokmuş ikinci bir evlat.Çok üzgünüm...
canım benim çok üzüldüm okurken ağlamamak için zor tuttum kendimi seni o kadar iyi anlıyorum ki ne denir bu durumda bilmiyorum inan şuan bende çok kötü oldum ama vardır allahın bir bildiği verende o alanda belki daha zamanı gelmemiştir bak çok şükür bir tane evladın var onun için kendini hırpalama allah yardımcın olsun

bayanlar beta değeri nezamandan sonra yavaş artmaya devam eder bilgisi olan varmı ? normalde 16 haziranda değerim 6.465 kese gözükmüştü bugün tekrar yptırdım 25.652,79 daha yüksek olması gerekmiyormuydu , boş gebelik te değer düşermi kese gözüktükten sonra aklımda çılgın sorular :KK200:

Selam yol arkadaşlarım çok yorgunum hem bedenen hem ruhen duygularımı nasıl ifade edicem bilemiyorum.Gözyaşlarım dinmiyor meleğimi cennete uğurlayıp geldim 4. Melegimde beni cennette bekliyor.Doktora eşimle birlikte büyüdüğünü görmeye gittik geçen hafta kalp atışlarını dinlemiştim şimdi gittiğimde hiç bir ilerleme olmamış minicik kalbi susmuş karnımdan baktı sonra emin olmak için alttan baktı ama ses yok .Okadar alt üst oldukki ağlayarak yattım ve aldılar.Hiçbir kanamam bir şeyim yoktu o şoka uğrattı beni nasıl kendime gelicem bilmiyorum gözyaşlarım kendiliğinden akıyor yüreğim acıyor.Allah sizlere yaşatmasın hepiniz kucağımıza alın inşaallah .Ben ümidimi yitirdim iğnede kullanıyoduk bu sefer ama olmadı.Kaderimde yokmuş ikinci bir evlat.Çok üzgünüm...
Çok üzüldüm:KK43: Rabbim sabır versin canım inşallah en kısa zamanda tekrar güzel haberlerini alırız

lale_cik lale_cik günaydın canım bir problem çıkmaz inşallah ben de heycanla cuma akşamı bekliyorum kalp atışı muaynemiz olacak :) Y YESIMBOZ sen nasılsın canaım?
Ayy insallah duyarsin canim duymasan bile gorsende olur o minnak kalbi :) Iyiyim cok sukur bekliyorum ,biraz zor oluyor ama yapacak bisey yok bak cuma gununden beri 5 gun gecti bile diyorum kendi kendime... sen nasilsin?

Ayy insallah duyarsin canim duymasan bile gorsende olur o minnak kalbi :) Iyiyim cok sukur bekliyorum ,biraz zor oluyor ama yapacak bisey yok bak cuma gununden beri 5 gun gecti bile diyorum kendi kendime... sen nasilsin?

İyiyim cnm sabırsızlıkla bekliyoruz işte senin kontrol ne zaman?

canım o kadar üzgünüm ki.. rabbim yardımcın olsun inşallah hayırlı salih evlatlar nasip eder sana ...onlar bizlerin şefaatçisi bunu sakın unutma o yavrular hep seninle olacak..sakın üzme kendini inşallah kaderinde çok güzel sağlıklı hayırlı evlatlar vardır bunlar sadece imtihandır..dualarım seninle..

image.jpeg
Mrb kızlar inşallah bende şubat annesi olacağım sat 6 mayıs ama geç döllenme sanırım pazartesi 5 haftalık çıktı minikte olsa keseyi gördük
Anlayanlar bakabilir mi

S

Seninle hemen hemen ayniyiz . Bende daha girmedim doktora. Bugün sağlık ocagina godecem dün kan verdim onun sonucunu almaya. Haftaya cuma da kadın doğuma gideyim belki kalp atışlarını duyarız diyorum. Duyamazsak da bayramdan sonra insallah

Ben tam regl günümde 184,75 betahcg ve idrarda yaptığım testteki çizft çizgi ile öğrendim. 2 gün sonra bir test daha yaptım 2 katına çıkmıştı beta hcg.
Sağlık ocağında testlerimi yaptırdığımda her şey normal yalnızca demirim dşük çıkmıştı. Folik asiti hamile kalmadan 2 ay önce başlamıştım sağlık ocağındaki doktor folik değerlerin çok iyi dedi. Demirim oldukça düşük. Biraz daha sabredip haftaya gidebilirim ama ilaç verir diye bir an önce gideyim istiyorum. Cuma gideceğim umarım keseyi görürüz. Kalp atışı için muhtemelen bayram sonrasına gideceğim ben de. Doktor ne zaman çağırırsa artık.

Ben de hiç belirti yok bir de, öncesinde de yoktu. İlk kez bu sabah göğüs uçlarımın sızladığını hissettim. Bulantı v.s yaşamadığım için şükrediyorum.

Kızlar ilk canınız ney çekti.. bnm bulantılarım yüzünden şuan birşey çekmesede ilk zamanlar şeker üzüm kavun öyle şeylere ilgim kaydı. :)

X