2017 Şubat Anneleri

Cok cok cok tesekkur ederim. Kendi doktorum olmadigi icin baska bi doktora gittim 2 haftaya netlesir durum dedim sizde nasil anladi durumun iyiye gittigini? :KK43: inan icim parcalaniyo toparlanamiyorum.
Benim ilk geçen hafta başı kahverengi akıntım oldu doktoru aradım çok normal hiç birşey olmaz dedi benim içim rahat etmedi başka bir doktora gittim içerde kanama yok dedi progestananı ikiyemi çıkardı kendi doktorum bir tane iç demişti sonra 3 güne kahverengi akıntım geçti Ohh çok şükür dedim 4 gün sonra kanamam oldu çok korktum akşam dı o yüzden kadın doğum hastanesine gittim orda yine içerde kanama yok ama düşük riskin var dediler iğne yaptılar onlar da progestanı 3 çıkardı iğneyide 3 günde bir vurul dedi o gece iğneden sonra kanamam olmadı kahverengi akıntı ya döndü iki gün içinde de tamamen geçti ama çok dinledim kıpırdamadan yattım halada çok hareket etmiyorm korkuyorum dünde kendi doktoruma gittim oda şuan herşey yolunda dedi ama sağlıksız gebelikse ne ilaç ne iğne fayda etmez vucud onu atar dedi Allah korusun şu An iyiyim hem dinleniyrm hem çok dua ediyorum ilaçlarımı içiyorum eşim ev işleri ni yapıyor sağolsun kokunu çok çok iyi anlıyorum benim beş ay önce düşük olmuştu zaten ordan piskololojim bozuldu diken üstündeyim devamlı lavabodaydım bakıp duruyorm ama çok araştırdım kanaması kahverengi akıntısı olup atlatan çok insan var inşaAllah bizde onlardan oluruz eğer kanamam geçti kahverengi akıntın varsa zaten hiç korkma dua et herkesin düşüncesine saygım var eleştirmem ama ben hergün ibrahim Suresi ni okuyup suya içiyorum bu şekilde çok fayda gören var bebeğin muhafazası için ben söyleyim tercih senin inşaAllah Güzel haberlerini bekliyorum dua ediyorum çünkü seni çok iyi anlıyorum

Kızlar bende çok şükür bugün keseyi gördüm. 5+2 de görmüş oldum☺
Iki gündür acayip uykum var ya gündüz uykusu bilmeyen ben rahat 3 saat uyur hale geldim

Bebegi ve yolk sac ı gördün mü canım birde vajinal mı gördü.. Benim dün bebegim vajinal dan bile gözükmedi inşaallah haftaya artık

Benim ilk geçen hafta başı kahverengi akıntım oldu doktoru aradım çok normal hiç birşey olmaz dedi benim içim rahat etmedi başka bir doktora gittim içerde kanama yok dedi progestananı ikiyemi çıkardı kendi doktorum bir tane iç demişti sonra 3 güne kahverengi akıntım geçti Ohh çok şükür dedim 4 gün sonra kanamam oldu çok korktum akşam dı o yüzden kadın doğum hastanesine gittim orda yine içerde kanama yok ama düşük riskin var dediler iğne yaptılar onlar da progestanı 3 çıkardı iğneyide 3 günde bir vurul dedi o gece iğneden sonra kanamam olmadı kahverengi akıntı ya döndü iki gün içinde de tamamen geçti ama çok dinledim kıpırdamadan yattım halada çok hareket etmiyorm korkuyorum dünde kendi doktoruma gittim oda şuan herşey yolunda dedi ama sağlıksız gebelikse ne ilaç ne iğne fayda etmez vucud onu atar dedi Allah korusun şu An iyiyim hem dinleniyrm hem çok dua ediyorum ilaçlarımı içiyorum eşim ev işleri ni yapıyor sağolsun kokunu çok çok iyi anlıyorum benim beş ay önce düşük olmuştu zaten ordan piskololojim bozuldu diken üstündeyim devamlı lavabodaydım bakıp duruyorm ama çok araştırdım kanaması kahverengi akıntısı olup atlatan çok insan var inşaAllah bizde onlardan oluruz eğer kanamam geçti kahverengi akıntın varsa zaten hiç korkma dua et herkesin düşüncesine saygım var eleştirmem ama ben hergün ibrahim Suresi ni okuyup suya içiyorum bu şekilde çok fayda gören var bebeğin muhafazası için ben söyleyim tercih senin inşaAllah Güzel haberlerini bekliyorum dua ediyorum çünkü seni çok iyi anlıyorum
Benim kardeşimin 2 hamileliğinde de kanaması oldu ama ikisi de sağlıklı doğdu. Sağlıklı olmayan bebekler tutunamaz zaten.

kızlar ben ne yapacağımı bilmiyorum. progestana karşı alerji yapıyor vücudum. ikidir acillik oluyorum, iğne yapıyorlar, bebeğe zararı yokmuş çok şükür.ama doktor progestana devam et demişti. bugün kahverengi akıntı gelmedi almadım ama korkuyorum.tam araştırmadan da devam etmek istemiyorum.

bir de ev sahibi de %20 zam yapmak istiyor. adam anlaşılacak gibi değil eşimle tartışmışlardı eşime kızmıştım alttan alsaydın diye. dün ben konuşayım dedim.ama yok orta yolun bulunacağı bir adam değil. çok huzursuz etti bizi mecbur çıkacağız bu iki hafta içerisinde. bana dua eder misiniz, üstesinden geleyim inşallah bebişe bir şey olmadan.
Hiç takma kafana ben ilk hamileliğimde onu tak bunu tak ağladım hep kızım da doğduktan sonra aylarca hep ağladı. Ama bu sefer hiç takmıyorum herşey olacağına varır. Allah dermansız dert vermesin halimize şükür.

Bebegi ve yolk sac ı gördün mü canım birde vajinal mı gördü.. Benim dün bebegim vajinal dan bile gözükmedi inşaallah haftaya artık
Inan onları hiç sormadım gayet güzel dedi. Kendi doktorum değil zaten ona hafta ya gidicem. Karından baktı canım net bir şekilde göründü sıkıntı yok dedi

Pazartesi cogumuzun randevusu var sanirim..biz bugun 7 haftalik olduk insallah gec dollenme olmus..keseyi gordugunde oyle soylemisti doktor ..Insallah kalp atislarini duyariz cok hevecanliyim..ve icimdw hep bi korku var sizee de var mi acaba...sanirim kucagima alana kadar gecmeyecek:oops:

Pazartesi cogumuzun randevusu var sanirim..biz bugun 7 haftalik olduk insallah gec dollenme olmus..keseyi gordugunde oyle soylemisti doktor ..Insallah kalp atislarini duyariz cok hevecanliyim..ve icimdw hep bi korku var sizee de var mi acaba...sanirim kucagima alana kadar gecmeyecek:oops:

Canim malesef ki o karamsarlık hepimizde var... biraz rahat olmak gerekiyor ama ben dahil kimse beceremiyor sanirim...
Guzel düsünelim güzel seyler olsun...

Benim idrarda yanma olup sürekli lavaboya girme ihtiyacı hissediyorm birkaç saattir ve pembemsi akıntı geldi idrar sonrası bi damla da kan çok korkuyorum enfeksiyon olduysa ondan mıdır dusuk olmaz demi

Benim idrarda yanma ve sancı var sürekli lavaboya girme ihtiyacı hissediyorm birkaç saattir devam ediyor ve pembemsi akıntı geldi idrar sonrası bi damla da kan çok korkuyorum enfeksiyon olduysa ondan mıdır dusuk olmaz demi

Benim idrarda yanma ve sancı var sürekli lavaboya girme ihtiyacı hissediyorm birkaç saattir devam ediyor ve pembemsi akıntı geldi idrar sonrası bi damla da kan çok korkuyorum enfeksiyon olduysa ondan mıdır dusuk olmaz demi
su tuketiyormusun. Kanama devam ederese doktora git.Benim doktorum pembe kandan korkma ama kırmızı kan gelirse hemen gel demişti.

Arkadaslar yalvaririm benim icin dua edin. Bu aksam esimle keseyo gormek icin heyecanlanirlen benim az miktarda kanamam oldu. Acilen hastaneye gittim. Kese su anda yerindeymis ve haftasina gore normal boyutta ama dusuk riski olabilir normal bi kanamada olabilir dedi. Igne ve ilac verdi simdi geldim eve cok kotuyum. Ne olur dua edin bebegime bisey olmasin saglikla gorebileyim
Cok gecmis olsun yat dinlen haftasonu hic kalkma birsey olmaz insallah kotuyu dusunme dua ederim ben hepimize :KK200: uzulme ama

Kızlar yine birikmiş okunacaklar. Uzak kaldım 2 gündür sayfadan. Haftaya kalp atışı duyacak arkadaşlara bende katılırım inşallah. Ben perşembe gidiyorum. O güne kadar güzel haberlerinizi bekliyorum

X