2017 Şubat Anneleri

Benim de geç döllenme olmuş. Hatta ilk gittiğimde doktor hem vajinal hem karından muayenede keseyi görememişti. Sen hamile değilsinden tut, dış gebeliğe kadar bir sürü yalan yanlış teşhis koydu. Başka bir doktor keseyi gördü. Sonucun daha çok ufak 3000-4000'den sonra gözüküyor. İçini rahat tut.
Tamm kuzum sağolasın doktor olumsuz bişey demedi hiç cuma tekrr bakcaz dedi ınsallah görür vajinal bakcak ti ben istemedim

Bende gecen hafta biraz agri olmustu iliski sirasinda o da gazdan diye dusunuyorum :) Yaa kahvesiz yasayamam sanirim, doktor duruma bakalim yasaklari yine konusuruz daha erken dedi diyetisyene de gitmeyi dusunuyorum acikcasi , kilo alacaksam da sadece bebege alayim diye. Bakalim diyetisyen ne diyecek. Tatlari arasinda hicbir fark yok normal kahve ile kafeinsizin en harikasi da ooo :) :KK50:

Evet çok mantıklı aslında diyetisyene de gitmek malum herkesin derdi doğum sonrası kilolar şimdiden elimden geldigince dikkat ediyorum ama iştah açıldı bir kere :kk77:

Kızlar benim bugün 5.hafta bitti cumartesi keseyi görmeye gidicem. O zamana 5+3 olacak ama beta hcg yükseliş değerine göre 25.000 olacak. Sizce bu değere göre kalp atışı duyulur mu. Benim fazla yüksek çıkıyor sonuçlar

Benım haftaya çarşambaa doktorumuz kesemızı gördü beş haftalıkken kalp atısı ıcın ıkı hafta sonra dedı biz sekız haftalık olacagız allah nasip ederse bayag buyuyecegız :)
keseyi bizde gördük 4+5 te 2 hafta sonra kalp atışlarını duyalım dedi bakalım inşallah sorun yoktur allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza nasip etsin

Vitamin ilacı kullanıyor musunuz anneler, kan testi yapıldı mı ne eksik falan diye. Bana hiç kan testi yapmadan direk vitamin verdi vinalac diye test yapılması gerekirdi diye düşündüm de

Bir arkadaşım Arzu hanımın hastasıydı çok çok memnun kalmış aslında benim de aklımda, olmazsa onunla da görüşürüm bu hamilelikte peki siz ortadoğu hastanesinden memnun kaldınız mı orası için çalışan hemşireler fln çok ilgisiz diye duydum

Açıkcası doğum tecrübem olmadığından hemşireleri pek gözlemleyemedim ama Arzu Hnm'ın ekibindekiler çok ilgili enerjilerini seviyorum.Ablam da Çiğdem Hnm ın hastasıydı ve 2010 da Çiğdem Hnm da Ortadoğu Hst görev yapmaktaydı. O da çok iyi bir hekimdir.

X