2017 Şubat Anneleri

Benimde sat a göre 4 haftalık bebişim var Allah a şükür kasıklarımda ve karnımın alt bölgesinde ağrı var bazen çok ağrıyor korkuyorum o zamanlar normal bir ağrı biliyorum ama işte:KK34: bit de çok su içmeye başladım bazen damacana yı yanıma çekiyorum:rolleyes: sizde de oluyor mu:KK71:
Bende cok su iciyorum canim agri bende de var bir de aycekirdegi yiyorum devamli ne hikmetse :)

Ya bugün sabaha karşı başladı aynı ishalken karnı guruldar ya insanın öyle bi vurdu gün içinde hala devam ediyo ama tam olarak ishal de değilim yanı çok cikmadim tuvalete ufff ne zormus insan herşeyden bisey ariyo korkuyo ya :KK43:
Aynen canm bnmdebusabh oldu affedersin fazla zorlamadm kendimi birsey olur diye

Canim ben sabah 8 aksam 18.30 sandalye tepesinde calisiyorum cok yoruldugumu hissediyorum. Ben de pazartesi Allahin izniyle kalp atisini duyarsam 2 gun rapor almayi dusunuyorum sali ve carsamba. Sonra pers cuma calisirim 2 gun diyorum. Bilmiyorum bakalim beni neler bekliyor. Dunden beri kuyruk sokumum cok agriyo. Dr a yazdim dinlenin yazmis ne mumkun..

Ahh canim su haftayi sagsalim geciririz insallah.. dedigin gibi de mantikli belki bende haftaya 3 gun falan alirim rapor

merhaba kızlar, progestandan mı, kan ilacından mı bilmiyorum vücudumun her yerini aniden bir kaşıntı ardından döküntü tuttu. benzeri bir durum yaşayan bilgisi olan var mı? yarın doktora gideceğim inşallah ama korkuyorum daha da yayılacak diye. :110:

merhaba kızlar, progestandan mı, kan ilacından mı bilmiyorum vücudumun her yerini aniden bir kaşıntı ardından döküntü tuttu. benzeri bir durum yaşayan bilgisi olan var mı? yarın doktora gideceğim inşallah ama korkuyorum daha da yayılacak diye. :110:
Bendede ara ara oluyo canim hem progestan hem kan sulandirici kullaniyorum bende

Bendede ara ara oluyo canim hem progestan hem kan sulandirici kullaniyorum bende
çok sinir bozucu bildiğin alerji olmuş gibi kabarcıklar oluştu vücudumda. yarın sorarım doktoruma, muhtemelen cildiyeye yönlendirir. şimdiden böyle kaşınırsak 9 ayı düşünemiyorum yahu :KK70:

X