2017 nisan anneleri

Selam bayanlar bu konunun sahibi bndim ama düşük olunca girmedim baya bi süre siteye şimdi tekrar hamileyim inşanlah eylül annesi olcam :dua::KK200:
Canımm hayırlı olsun inşallah sağlıkla sıhhatle geçer. Benim uc bucuk ay kadar çok bulantim oldu. Ama ondan sonra rahatladim. Cok nadir oluyo ama midem eskiye göre cok hassas

Canımm hayırlı olsun inşallah sağlıkla sıhhatle geçer. Benim uc bucuk ay kadar çok bulantim oldu. Ama ondan sonra rahatladim. Cok nadir oluyo ama midem eskiye göre cok hassas
Amin saol cnm inşanlah hepimiz sagsaglim kavuşuruz :) bnde bi an önce geçsin istiyorum artık başlarda hoşuma gidiyordu ama artık çok ağır geliyo bi an önce biter inşanlah

Amin saol cnm inşanlah hepimiz sagsaglim kavuşuruz :) bnde bi an önce geçsin istiyorum artık başlarda hoşuma gidiyordu ama artık çok ağır geliyo bi an önce biter inşanlah
9 ay sabır, gece gündüz, bebekler için...annelige ilk adımlar. Bebeği hayırlısıyla alırsak ins herseyi unuturmusuz :)

Benim muhtemel Doğum tarihim 14 Nisan gözüküyor. Sezeryan olacağım için iki hafta önce alınır diye biliyorum. Bu durumda 6 hafta kaldı. Allahtan mani gelmezse çok az kaldı. Tabi bu durum hepimiz için geçerli. Bebekler gelişimlerini tamamladılarsa son iki haftayı beklemiyorlar. Hazırlıklı olmak lazım

29. Haftada başladı. Diğer hamileliklerimde bel ağrım bu kadar şiddetli değildi. Resmen iki saat yatmazsam düzelmiyor.
Cnm her çocukta git gide bel agrısı daha çok oluyo sanırım görümcem 4. Çocuğunu dogurduktan sonra kadın düzelmedi şimdi hep bel agrısı var ama Doğum esnasında beline iğne vurdurmuş onun çok etkisi olduğunu düşünüyorum. Bn yaptırmamayı düşünüyorum igneyi sende zaten sezeryan olucakmişsın inşanlah iyi geçer sagsaglim kavuşursun bebişine

Gerçekten mi? Vitamin eksikliği ile alakası var demekki. Pazartesi gidicem doktora söylemiştim olur demişti. Ama şimdi inanılmaz arttı dayanılacak gibi değil ağrılarım.
Benimde var sırtim catliycak gibi ve cok halsizim. Kontrol e gittim sıklığını artırdı. Neden sezeryan olucak doğumun?

Normal vajinal doğuma hazırlık süreci

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aytun Aktan normal vajinal doğum hazırlığının püf noktalarını Kadınlar Kulübü TV'ye anlatıyor.

Normal vajinal doğum yani bebeğin dünyaya gelmesiyle ilgili hazırlıklar gebeliğin başından itibaren başlıyor. İlk önce anne bebeğini nasıl doğurmak istediğine kendisi karar veriyor. Kendi ağrı eşiği, geçirdiği ameliyatlar, daha önce yaşadığı duygular, değişimler ya da gebelik aşamasına nasıl geldiği, o bebek için neler hissettiği çok önemli.
İşte tüm ayrıntılar..
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

X