Bebek Beslenmesi 2017 haziran/ temmuz anneleri klasik yöntem ile ek gıdaya başlayacak olanlar gelin birbirimizi bilgi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Bunu dymamistim cok iyi oldu gercekten hazir kullanmaktansa bende yapiyim

Brokoli ve karnibahar veriliyor mu bebeklere tadim olarak ?

Bilgisi olan var mi :)

Kızlar biz 158 günlük olduk 180 gunu bekliyorum çok heycanliyim fazla bulamaç yapmadan 3 gün kuralına uyarak başlamak istiyorum.

Kızlar biz 158 günlük olduk 180 gunu bekliyorum çok heycanliyim fazla bulamaç yapmadan 3 gün kuralına uyarak başlamak istiyorum.
Dogru olan o canim ama bir günde iki seyi deneyebilirsin ama aralarinda biraz zaman dilimi olsun tabi reaksiyon ortaya ciksin allerji olursa

Dogru olan o canim ama bir günde iki seyi deneyebilirsin ama aralarinda biraz zaman dilimi olsun tabi reaksiyon ortaya ciksin allerji olursa
Sağol canım bende onu merak ediyodum diyelim üç gün bal kabagı verdim alerjisi yok uc gun sonra ayni gün yogurt tattirirken bal kabagı versem bişey olmaz heralde diye düşünüyorum.

Sağol canım bende onu merak ediyodum diyelim üç gün bal kabagı verdim alerjisi yok uc gun sonra ayni gün yogurt tattirirken bal kabagı versem bişey olmaz heralde diye düşünüyorum.
Olmaz canim artik denedigin ürünlerden devamli verebilirsin hatta ben 3gun degil 2gun yaptim simdi elma armut brokoli havuc patates yogurt yumurta sarisi irmik pirinc unu ıspanak hurma incir kuru üzüm kuru kayısı bal kabagi labne pekmez kullanabiliyorum öğün yapiminda

Çok sağol canim.ilk başlarken ne verdin bir kaşıkla mi başladın ilk gun 1 kasik 2 gün 2 kasik 3 gün 3 kasik olarak mi veriliyo tadim gunlerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…