2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Sevcancığım nasıl gidiyor beslenme ve hamilelik:KK66:
Canım merhaba haftaya sınavım var pek giremiyorum sayfaya, hamilelik iyi gidiyor beslenmeme dikkat ediyorum hatta eşim daha çok dikkat ediyor :) ama 6. Haftaya giriyorum hiçbir değişiklik yok hiçbirşey hissetmiyorum yorgunluk ve uyku hali dışında bulantı felan yaşamıyorum bu da beni tedirgin ediyor, diğer hamile adayları gibi değilim sanki yaa.

Kızlar bi sorum olacak, ben 4+6 haftalıkken keseyi gördüm çok şükür ama doktor 5+3 görünüyor dedi. Ben adet tarihime göre hesaplıyorum fakat doktorun dediği adet öncesine denk geliyor mantıksız geliyor bana yaa bu hesaplama işinden anlayan var mı acaba?

Canim benim bugun adet gunum bende damladan kucuk ama noktadan azcik buyuk kahverengnde leke gbi bise gelmis camasirma korkyrm adet olcam diye olmam dmi cnm bnm
Olmazsında canım bi doktoruna telefon etsen tedbirli davran bu lekelenme işlerinde canım

Canım merhaba haftaya sınavım var pek giremiyorum sayfaya, hamilelik iyi gidiyor beslenmeme dikkat ediyorum hatta eşim daha çok dikkat ediyor :) ama 6. Haftaya giriyorum hiçbir değişiklik yok hiçbirşey hissetmiyorum yorgunluk ve uyku hali dışında bulantı felan yaşamıyorum bu da beni tedirgin ediyor, diğer hamile adayları gibi değilim sanki yaa.
Canım bulantı herkeste olmak zorunda değil...
8.haftada belki hafif bişeyler hissedersin sen yinede çok dikkat et hele ilk 3 ayda bebek senden tam olarak beslenmiyor sütünü yumurtanı meyveni eksik etme yeter folik asit zaten besliyor bebeği ilk 3 ay

Kızlar bi sorum olacak, ben 4+6 haftalıkken keseyi gördüm çok şükür ama doktor 5+3 görünüyor dedi. Ben adet tarihime göre hesaplıyorum fakat doktorun dediği adet öncesine denk geliyor mantıksız geliyor bana yaa bu hesaplama işinden anlayan var mı acaba?
Canım enteresan gerçekten dün B betulanil ile bi hesaplama yaptık ultrasonda hesaplama adet tarihine göre değil yumurtlama gününe göre hesaplama yapıyo ama senin işin biraz ilginç acaba adet tarihini yanlış mı hatırlıyosun yada adet olman gereken tarihe göre mi hesapladın?

Ben bugü

n yda yarın kan testine gidiyim diyorum geç döllenme olduysa göstermez idrar diye. Hayırlısı bakalım Rabbim neyi nasip etti bakalım
Amin canım inşallah beklediğimiz haberi alırız olmazsada üzülme canım gerçekten ben inanıyorum sen yakın zamanda hamile kalacaksın inşallah canını sıkma canım

iyiyim canım bende hafta sonu geldi mutluyum:halay:iş ev birde bebiş olunca yoruluyor insan herşey koştur koştur valla, akşam nereye devrilsem diye bakıyorum:KK14:
Allah sizlere çalışanlara gani gani kolaylık versin canım vallahi binbir türlü zorlukla karşılaşıyorsunuz birde annelik gibi kutsal bir görevi başarabiliyor sunuz

Allah sizlere çalışanlara gani gani kolaylık versin canım vallahi binbir türlü zorlukla karşılaşıyorsunuz birde annelik gibi kutsal bir görevi başarabiliyor sunuz

Allah razı olsun canım benim çok sağol:)

Canım sen çalışıyorsun ya meleğini nereye bırakıyorsun canım

sağolsun babaannesi bizde kalıyor, başka türlü bi yabancıya asla bırakamazdım:KK43:

X