2016 üçüz anneleri :)

Görürsün içindeki canavar uyanınca:)))kontrolün ne zaman ? Mide yanması için tabletlerden verdi doktor bana
1 ay sonra gideceğim kontrole. Mide yanmasınada şöle bir çözüm buldum naneli sakız çiğnediğimde sanki iyi geliyor gibi :) inş hayırlısıyla şu mide bulantılarım geçsede yemek yiyebilsem büyük keyifle :)

1 ay sonra gideceğim kontrole. Mide yanmasınada şöle bir çözüm buldum naneli sakız çiğnediğimde sanki iyi geliyor gibi :) inş hayırlısıyla şu mide bulantılarım geçsede yemek yiyebilsem büyük keyifle :)
Gunaydin canim.Ben 4-5 aydir her gün sakiz ciyniyorum,yoksa agzim aci oluyo midem bulanıyo.her gelen bana sakiz getiriyo:))))

gunaydin kizlar bunyem bisey yiyemedikce iyice halsizlesti ilaclarimi bile icemiyorum bogazimdan geamiyor grip oldum surekli hastayim sanki hamile degilim

Gecerr kizlarr. Bendee 13. Haftama kadr kendmi hamile gibi degil yatak dosek yatan hasta hissdyidm.herks gecer dyoduda inanasm glmyodu. Ama gecti cok sukur smdi yiyorm doymuym resmn her dk yiyesm geliyoo.

gunaydin kizlar bunyem bisey yiyemedikce iyice halsizlesti ilaclarimi bile icemiyorum bogazimdan geamiyor grip oldum surekli hastayim sanki hamile degilim
Çok geçmiş olsun canim
Grip olman iyi olmamış bal ,limon yapip iç gün içinde
Valla kendi kendimize nazarimiz degiyo ya :) bna sirt ustu ytmak iyi geliyo simdilerde. O agriyi tahmn edyorm bnde smdidn olyo az kaldii azerincim.
En son anneme "sanirim böyle giderse 36 haftama ulasirim"demistim ki o gece sanciyla hasteneye zor yetistim:))))şimdi annem izin vermiyor sakin ağzını açma diyo:))))

Kizlar ilk 3 ay kiloya takilmayin cok kişi var kilo kaybeden
Bulantilar geçince bakin nasil kilo aliyosunuz:)))

Ahh kizlar yarin inşallah 32 haftaya geciyorum cok sevincliyim:))

Öenmli olan bebişlern sağlığı ve kiloları ben almışım vermişim çok önemli değil :) hatta almamak daha iyi sanırım :) göbüşler yeterince büyüyecek nasıl olsa :)

Azerinnn bende 14. Haftaya geçicem inş. Zaman akıp gidiyor biz farketmeden :)

Öenmli olan bebişlern sağlığı ve kiloları ben almışım vermişim çok önemli değil :) hatta almamak daha iyi sanırım :) göbüşler yeterince büyüyecek nasıl olsa :)

Azerinnn bende 14. Haftaya geçicem inş. Zaman akıp gidiyor biz farketmeden :)
Maşallah sana da canim daha gecen 7 haftaliktin ne çabuk buyuduler yahu:)))

Vallahi şaka gibi zaman nasıl geçti hiç anlamadım. İnş 36. Haftalarıda görürüz :KK66:

Azerinnn çatlak oldumu çatlak ?
Inşallah canim
Su sehir değiştirme olayi yuzunden yoğun oldugum icin 1 hafta bandi giymeyi unutmuşum iste o 1haftada catladim maalesef :KK43:(ama sonra tekrar giydim hala daha giyiyorum ondan sonra olmadi daha da olmasin artik:KK43:

X