2016 üçüz anneleri :)

Canm kanamasi.yokmus kanama alani vat demisler o da bebekmis ben ole.okudum yanlis mi.oldu

Hosgeldin canim❤ohh nihayet sen de rahatladin benim gibibenimkiler bir bucuk sene olacak krese gideli evde kaldiklari gun kiyamet kopuyo
Benimkiler de cok hastalaniyolar ya bi de iyilesmeleri 10-15 gun suruyo
Ya bu kres olayi nasil oluyo 3 unu birden gercskten rahat oluyomu kizlar deyin hele rahatlatin beni sanki.hic gecmicekmis gibi

Ya bu kres olayi nasil oluyo 3 unu birden gercskten rahat oluyomu kizlar deyin hele rahatlatin beni sanki.hic gecmicekmis gibi
İlk zamanlar biraz sıkıntı oldu bizde alışma evresi ama çok uzun sürmedi çünkü tek çocuk değiller kardeşleriyle gittikleri için daha güvende hissediyorlar kendilerini şu an çok seviyorlar arkadaşlarını anlatıyorlar yaptıkları etkinlikleri eve getiriyorlar yani kısacası hepimiz mutluyuz ama çok sık hastalanıyoruz umarım zamanla oda düzelir

Su hasta olma olayi erken dogmalarina bagli galiba siz baya rahatlamssuniz darisi bana uzun bi yol ama degecek eminim

Merhaba arkadaşım cevap için kusura bakma çok geç gördüm yazını üçüzlerden bı tanesinin gelişimi durdu bir kaç hafta önce zaten kenarında kanama alanı vardı hep o yüzden Doktorlar sağlıklı olmadığını düşünüyorlardi sonlandırma işlemini de iptal etmişlerdi kanama olduğu için o günlerde çok zor günler geçirdim psikolojik olarak üçünude doğurmaya karar verdim ve hep hayırlısını istedim çok dua ettim Allah'a en doğru yolu göstersin diye 10. Haftada kontrole gittiğimde kanama olan bebeğin küçüldüğunu kalbinin durduğunu gördük doktorum kardeşlerine şans verdiğini düşünüyor çok şükür şimdi yola ikiz devam ediyoruz 12. Haftayı bitirdik insallah sağlıkla önce karnımda sonra kucağımda büyürler

Kreşsiz bir gunumuz olmasin oyle diyeyim sana sen anla artikkac yasina geldiler seninkiler
Aynen canim bizimkiler de habire hastaydilar ilk bir sene simdi daha iyiler cok sukur
Cok gecmis olsun canim demek ki hayirlisi buymus.insallah dogduklari sagsalim evinize gittiginiz zamanlari da yazarsin bizlerecinsiyetleri belli mi

Teşekkür ederim canım Aminn canım Allahım o günleride gösterir insallah önümüzdeki hafta cinsiyet tahmini yaparım dedi doktor sağlıkla dogsunlarda kız erkek hiç farketmez aynen öyle hayırlısı buymuş hep hayırlısını istedim Rabbim yoluna koydu çok şükür

Amin canim hayirli evlatlar olsunlar insallah

Merhaba ben 2 senelik evliyim ama gebe kalamiyorum 2 kere klomen kullandım.simdide femara yazdi. Ama bende ikiz gebelik istiyorum sizce bunun için ne yapmam gerekiyor

Canim sen femarami kullaniyorsun

Canim bende bu at femara kullanicam ikiz gebelik oluyormu

Sorun olmasada rahim gebelige alıştıgı için 2. Gebelikler kolay olurmuş ikizi olan arkadaşımın ikizleri 1 yaşında iken 3 cü bebegi dogdu rabbim yardımcınız olsun çok zor süreç
Yok canim korunmadik cunki bizim sorunumuz oldugu icin normal yolla hamile kalamam diye dusunmustuk

Nasılsınız arkadaşlar üçüzlerle karantina nasıl gidiyor? Ben canımdan bezdim valla, gün sonunda kendimi çuval gibi yatağa atıyorum. Kreşe verecektik nasip olmadı... Sizler nasılsınız, nasıl gidiyor? Hamile ve yeni doğum yapmış kardeşlerim Allah yardımcınız olsun, zor bir döneme denk geldi Rabb'im hem sizi hem yavrularınızı korusun

Merhaba canimay hic sorma ben de illallah ettim artikduvalar sandalyeler hepsi mahvoldu4 senede yapmadiklarini 4 ayda yaptilar.bizim kresler eylulde acilacakmis bittim benneyse ki bahceli kucuk bi evi olan mustakil bi yer aldik gecen ay.icinde yasanacak kadar olmasa da ev yapana kadar aksamlari gidiyoruz oglanlar tasla toprakla bahcede oynuyorlarartik ogle uykusuna da yatirmiyorum sevmiyolar cunku.oglen uyuyunca da aksam uyumuyolardi.

üçüzmüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
ya aşırı tatliş bir topiksiniz
inşallah benimde ikizlerim üçüzlerim olur
Tesekkur ederim canimAllahim sana ve senin gibi isteyenlere de nasip etsin insallahben 6 sene falan oncesinde ikizler topigini gorunce senin gibi yazmistim benim de ikizlerim olur mu diyebeni ciddiye alip cevap bile yazmamisdilar ama bak oldu

üçüzmüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
ya aşırı tatliş bir topiksiniz
inşallah benimde ikizlerim üçüzlerim olur
Evet canım üçüz, yeminle aklımın ucundan bile geçmezdi üçüz doğuracağım. Ama sana tavsiyem Allah'tan hayırlısını ve sıralısını iste çünkü çok ama çok zor şeylerle sınanıp bugünlere geldik. Hamileliğim çok zordu, doğum hikayem feciydi, kızlarımın sağlık sorunları oldu hala endişelerim var, aklının alamayacağı bir uykusuzluk ve yorgunluk döneminden geçtim, çok yalnız kaldım, yarı aç 1,5 sene geçirdim ve evliliğim hiç iyi durumda değil şu an. Yine en başa dönsek yine kızlarımın hiçbirinden vazgeçmezdim ama kimse için de üçüz anneliği dilemem. Sevgiler canım Rabb'im hakkında hayırlı olanı nasip etsin

Canim bişey kullandinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…