2016 üçüz anneleri :)

Hayırlı olsun canım demek yeni bebeğine kavuştun Allah kolaylıklar versin nasılsın yardımcı birileri var mı? Dördüz gibi oldu şimdi senin :) Allah analı babalı büyütsün inşallah

Sağolasın bi yardımcım var onla beş arası geliyor. Onun dışında pek kimse yok.bebek gündüz uyuyor gece daha çok uyanık.bende hündüz biraz dinlenmeye çalış ıyorum.üçüzler hasta olmayınca geceleri iyiler ama gündüz çok didişiyolar.işim zor

Allah bagıslasın kuzuları masallah sana ben ikizlerime zor bakıyorum senin hem üçüz hemde yeni bir bebiş allah yardımcın olsun canım

Ayyy iyi cesaret canim yaaa rabbim saglikla sabirla buyutmenize yardim etsin insallah

merhaba kizlar nasilsiniz bakalim:))pek bi durgun buralar ee 3uz annesi olmak kolay degil:))ben de uzun zamandir girmiyordum.benim oglanlar acaip yaramaz oldular basima:))neredeyse 1.5 senedir bizle calisan yardimci ablamiz da Turkiyeye tasiniyor(cok burugum valla alismistik ne guzel bir birimizeo da konusunca cocuklari ozlicem diyo gozleri doluyoee kolay degil elinde buyudulero tasininca napicam hic bilmiyorum ben yazin krese yazdiririm diye dusunmustum simdi 3-4 aylik birini bulsak bile benim oglanlarin ona alismasi aylar surer zaten.tek basina bakmam gerekicek o da ev islerine yardim eder artik
off icim skiliyo valla(
ee sizler napiyosunuz bebeler nasil
hhcm hay masallah 4cu geldi ha:))isin ne kadar zordur tahmin ediyorum Allah kolaylik versin sana canim.oglan mi kiz mi?:))

A
Azerinn seni buralarda gorunce cok sevindim
Kizin nasil
Okula basladi mi
Oglanlar rahat birakiyor mu ablayi

Sağol azerin.yeni gelen kız bebek. Iki kız üç erkek. Valla yardimci cok önemli. İnşallah gönlünce birini bulursun. İşim çok zor.bebek geceleri uyanık. Oglanlar gündüz. Kizima hic zaman kalmiyo.bazen uyuyorum gunduz bakıcı ancak cocuklarla ugrasiyo.yani iki kişi zor idare ediyor

simdi elbette zordur ama buyuk aile olmanin avantajlarini buyuyunce gorucez insallah.buyuk cocukla nasil ilgilene biliyo musun?ben en cok kizima uzuluyorum tam da yavrumun okula gittigi zamana denk geldi ucuzler ona pek zaman ayiramadim
Kızlar nasılsınız ?
iyiz canim sen nasilsin?nasil gidiyo hayat?bebisler buyudu mu?:)

Merhaba gözünüz aydın allah analı babalı büyümeyi nasip etsin size

Onceki mesajlarınızın hepsini okuyamadım

Bana yardımcı olursanız sevinirim

1 Tup bebek tedavisi ile mi hamile kaldınız
2 eğer tüp bebekse kaç emriyo transferi oldu
3 hamileliginiz nasıl geçti kanamasiniz vs oldu mu
4 kaç haftalik doğum yaptınız
5 bebekleriniz kuvozde hastanede kaldımi
6 doğduktan sonra kalıcı bi hastaliklari oldumu (umarım hiç bi rahatsızlıkları yoktur sağlıklı sıhhatli kucağiniza almşsinizdir )
7 buyuturken ne gibi zorluklar yaşıyorsunuz
8 şuan ne kadarlık oldular
9 allah size güç kuvvet versin evlatlarınızı size bagişlasin

10 Bana yardımcı olursanız sevinirim aklımda birçok soru işareti var en azından biraz rahatlamş olurum inşallah

Bu arada ben hamile değilim daha tüp bebek tedavisine başladım ilk denememde tek emriyo transferim oldu malesef başarısız oldu

Ocakta tekrar başlıcaz bu sefer 3 emriyo transferi olucak insallah

Doktorum dediki 3 emriyonun tutması az bi ihtimal ama
tutadabilir hazırlıklı ol dedi bazı hastalarimiz 3 bebek te tuttuğunda 1 rini sonlandırmak istiyorlar sen böyle bi durumda ne yaparsın dedi

Bende kesinlikle öyle birşey yapmak istemediğimi söyledim

Ama aklıma takılıyor tabi yukarıda siraladigim şeyler
Bazen diyorum bal10cukkk böyle şeyler düşünme sen sadece bebek lerini düşün herseyi yaşa gör ama olmuyor işte...
Teşekkurler şimdiden

Başınızı agrittiysam kusura bakmayın

ne kusuru canim
hepimiz bu yollardan gectik.belki bizim gibj birilerine denk geliriz de cevap yazar diye kac topige yazdik
Allah gonlune gore versin canim.tez zamanda guzel haberlerinj bekleriz.benimkiler tup bebek degil klomen hapla hamile kaldim.ama tup bebekle hamile kalan arkadaslarimiz da var umarim sana yardimci olurlar.simdi gelelim sorulara
3.hamileligim dogurana kadar yatarak gecti 2 kere kanamam oldu her seferinde 1 gece hastanede kaldim.6 ayimda dogum sancim basladi hapla 32 haftaya kadar uzata bildik zamani
4.32 haftada dogum yaptim.
5.21 gun kuvozde kaldilar
6.cok Sukur kalici bi hastaligimiz yok
7.en buyuk zorluk su anda cok yaramazlar:)ilk baslardaysa gece uykusuzluk ve emmede zorluk
8.1 yas 10 ayliklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…