2016 üçüz anneleri :)

Azerin maaşallah size yakında yürürler işte o zaman yakala yakalayabilirsen :) biz 9aylık olduk ve şimdiden kavga ediyorlar biri çok fena bağıra çağıra kavga ediyor şimdiden biraz daha büyüyüp güçlenince ne yaparız bilmiyorum :KK17: yaklaşık 1 haftadır ishal oldular bir türlü geçmiyor hiç bir şey yemiyorlar sadece emiyorlar oda ne kadar olursa :KK61: ayağa kalkıyorlar bir yerlere tutunarak ama geri inmekten korkuyorlar ve ağlıyorlar çok komikler her gün yeni huylar yeni kavgalar yeni keşifler :KK68: çoook zor ve yorucu günler geçiyor benim için çünkü tek başımayım ama o kadar güzel ve hiç bir şeye değişilmeyecek bir duygu :KK39:

Feyzanur Allah gönlüne göre versin bende senin gibiydim bir seferde çoğul gebeliğim olsun istiyordum ama inan o kadar zorlanıyorum ki Allahım herkese tek tek ver diye dua ediyorum :)

Feyza nur doktora falan gidiyor musun peki
Yok Canm gitmedim daha oğlum 1 yaş 2 aylık bide benm bı arkadaş aynı oğlu 1 yaş 2 aylıkken hamile kaldı oğlu 2 yasindayken bebek doğdu ve kadın sürekli ağlıyor mutfağa gitsem kıskanıyor vuruyor bebeğe diyor kararsız kaldım biraz daha beklesemmi diyorm

Yok Canm gitmedim daha oğlum 1 yaş 2 aylık bide benm bı arkadaş aynı oğlu 1 yaş 2 aylıkken hamile kaldı oğlu 2 yasindayken bebek doğdu ve kadın sürekli ağlıyor mutfağa gitsem kıskanıyor vuruyor bebeğe diyor kararsız kaldım biraz daha beklesemmi diyorm
Hmm o zaman biraz daha bekle canım 2 yaş olsun oğlun bi

Merhaba kızlar bende 12+3 üçüz gebeyim beni çok korkutuyorlar üçüz hamile olanlar beni bilgilendirir mısınız nelere dikkat etmeliyim falan

Merhaba arkadaslar
Yeni hamileler tembwl galiba:))bizi de cocuklar cok yoruyo yatagin yolunu zor buluyoruz:))
Benim oglanlar daha yürümüyor ayakta duruyolar ama adim atmaya korkuyolar:)))
Bi de cok kavga ediyorlar :)))onur acaip aktif bi cocuk yatagin basina falan tirmaniyo
:)))ee sizde durumlar nasil?
Bizimkilerde ayni ozellikle kizlardan biri hic durmuyor yakinda yurur, onceden kismen iyiydi simdi yetisemiyorum tek bakmak imkansiz gibi bisey ama basa gelince basarmak icicin ugrasiyorum Allahim sabrimizi artirsin guc kuvvet versin hepimize...

Merhaba kızlar bende 12+3 üçüz gebeyim beni çok korkutuyorlar üçüz hamile olanlar beni bilgilendirir mısınız nelere dikkat etmeliyim falan
Bizimkilerde ayni ozellikle kizlardan biri hic durmuyor yakinda yurur, onceden kismen iyiydi simdi yetisemiyorum tek bakmak imkansiz gibi bisey ama basa gelince basarmak icicin ugrasiyorum Allahim sabrimizi artirsin guc kuvvet versin hepimize...
Merhaba bişey sorcam üçüzlerinize doğal yolla mı yoksa tedavi ile hamile kaldınız

X