2016 üçüz anneleri :)

Günaydın:)) Ay canım ben de hareketsiz kalmayayım diye dolanıp duruyorum çıkabildiğim kadar dışarı atıyorum kendimi . Ağır ev işi yapmıyorum tabi ama belim müsade ettiği sürece hareket halindeyim. Benim doktor yat demedi bana hareketsiz de kalma çok yorulma da dedi. Hangisini yapmalı bilemedim(. Bir de benim sabahları ellerimde şişlik oluyor normal mi acaba?

Canim valla benim doktor 20 haftasina kadar cik gez dolas ama sakim kendini yorma mümkün oldugu kadar yat demişti
Bu seferki kontrolde sıkı sıkı tembihledi sadece yatacaksin dedi
Herhalde riskli haftalara girdigim için öyle söyledi

Günaydın kızlar :) nasılsınız ?
Ya size bişey sormak istiyorum kaç gündür sabahları kalktığımda kalça kemiğime iğne acısı gibi acıyla uyanıyorum. Bu normal bişey mi ? Neden kaynaklı olabilir acaba ? gün içerisinde geçiyor sancı sadwce uyuyup uyandığımda oluyor ve çok feci

Günaydın canim
O ağrılar normal canim ben 20 haftasina kadar cektim bacak kalca ağrılarını

Günaydın canim
O ağrılar normal ben 20 haftasina kadar cektim bacak kalca ağrılarını

Son düzenleme:
Kızlar bu gunaradim doktoru idrrar yolu enfeksiyonu icin ilaç söyledi
Bi de gecen ay mantar olmuştum bu ay tekrarliyo sanirim onun icin de tekrar ayni ilaçları kullanicam
Ay ben ömrü hayatimda ilk defa yasiyorum mantarla,idrar enfeksiyonunu ne kötü bi şeymiş yahu
Inşallah dogurunca biter

Dun aksam bandi yikamak için cikardim ayy cikarmamla bebekler kaburgamin altina baski yapmaya basladi çok rahatsiz oldum
Kurur kurumaz giydim hemen bandi:))
bi de iki gundur cok fena sırtım agriyo

Günaydın canim
O ağrılar normal canim ben 20 haftasina kadar cektim bacak kalca ağrılarını

Allah razı olsun canım bende korkmuştum içimi rahatlattın :)
Tedaviye başlamadan önce dr bende de keonik vajinit olduğunu söylemişti. Eşimle bana antibiyotik verdi bide bana fitil vermişti. Fitili kullandıktan sonra bende kaşıntı başladı birden d geri bi krem verdi onu kullandım geçti çok şükür. Haftaya bende kan ve idrar testi vericem bakalım ne çıkacak merakla bekliyorum :/

Dun aksam bandi yikamak için cikardim ayy cikarmamla bebekler kaburgamin altina baski yapmaya basladi çok rahatsiz oldum
Kurur kurumaz giydim hemen bandi:))
bi de iki gundur cok fena sırtım agriyo
Kaçıncı haftada kullanmaya başladın tatlım bandı internette biraz araştırma yaptımda gerçekten destekleyici bir ürüne benziyor.

Evet canim bana da sanirim progestan dan sonra oldu
Sonucta elleri ne kadar iyi yikasak da tirnak altinda mikrop geçiyo
Zaten yan etkilerinde de yaziyo
bi de hamilelikte tekrarliyo o yuzden her ay yaptırmak gerek

Kaçıncı haftada kullanmaya başladın tatlım bandı internette biraz araştırma yaptımda gerçekten destekleyici bir ürüne benziyor.
Ben daha yeni basladim 24 haftamda aldim bandi
Bu zamana kadar gerek gormedim ama simdi hizla büyüyor karnim
Gerçekten cok iyi bi sey.hem karnin sarkmasini onluyo hem catlaklari azaltiyo
Mantikli geldi bana dusununce
Bebeklerin rahme baski yapip erken doğumu bile baslatmasini onler bence

Evet canim bana da sanirim progestan dan sonra oldu
Sonucta elleri ne kadar iyi yikasak da tirnak altinda mikrop geçiyo
Zaten yan etkilerinde de yaziyo
bi de hamilelikte tekrarliyo o yuzden her ay yaptırmak gerek
Bende ilk crinone gel kullanıyordum o da bende kaşıntı yaptı hatta kanamanın tahrişten dolayı olmuş olabileceğini aöyledi dr hemen değiştirdi progestan verdi miniklerden onlarda tahriş ediyor ister istemez

Kesinlikle güzel bişeymiş ilerleyen zamanlarda bende kullanacağım mutlaka. Ben çok korkuyorum sarkma ve çatlaklardan

Gunaydinn canlarr. Benm artk kusmalrm gecti ama sabhlari olyo yinde.bu sabahta oldu ama sonradnda cok az burnmdan kan geldii. Korktum bendee. Smdye kadar hic kanamadi bnm burnm.neden oldu acba kafama takildii .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…