2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

doktor da bana belki onun için iyi şeyler dedi yani muayenede kanamanın bebeğe zararı yok dedi ve iğne verdi zaten kanama 2 veya 3 güne bitmisti ama kontrol de kalp atışını duymaya diye gittik ama bebek gelişmediğinden 15 gün içinde kayıp edeceksin denildi

hayırlı olsun canım :) listenın ilk pozitfı sensın sanırım .inşallh negatf alan ve tedavideki herkesin yuzu güler .allha sıgınmaktan baska caremız yok

tebrik ederim. Ne mutlu size:)

Kızlar Merhaba ben ankara gazi universitesinde tedavi görüyorum, yumurta toplama işlemi nasıl yapılıyor çok acili oluyor mu anestezi veriliyor mu işlem sırasında üniversite hastanelerinde biliyor musunuz

Kizlar merhaba ancak eve gelebildim opum yapildi sukurler olsun 29 yumurtam toplandi ama perisan oldum gecen defa hic boyle degildi cok kotu oldum. Gecen defa 17 yumurta toplnmisti fazla diye mi oldu bilmiyorum. Ameliyathanede uyudum yatagimda esimin yaninda uyandim 1 saat uyur uyanik kendime gelemedim. Sonra corba yogurt tarzi hafif yemek geldi.az hirsey yiyebildim. hemsire lavaboya gidip giyinebilirsini dedi. Kalktim lavaboya gidrrken kasiklarim cok acidi oturdum ama tuvaletimi yapamadim bir anda cikarken midem bulunmaya basladi kustum. Yatagi falan kaldirdilar. Ayaklairm havada bekledim iyi hossedince cikin dediler giyindim cikarken yine lVaboya zor gittim mide bulantisindan oldum kusa kusa bir haloldum ancak eve gelebildik ama zor yuruyorum kasiklarim cok agriypr makata doğruda bir agri var. Gecen def hic boyel degildu.simdi dua edin yarin cok iyi sonuclar duyayim bu kadar aciya.rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin

arkadaşlar embriyolog aradı sonuçlar iyi değil .4 yumurtanın biri anormal 2 si geriden geldiği için olumsuz geriye kalan tek yumurta da döllenmemiş.
Canim cok uzuldum ya hangi hastanede yaptiryordun neden boyle oldu doktorla gorustun mi ilk tedavinde nasildi? Belki bir hayir vardir bunda da sonuc kotubolunca daha com yipranirdin simdi yeni bastan daha buyuk bir azimle baslarsin toparlaninca.

umuttcum çok sevindim yumurta sayın süper yaş kaçtı. çok sevindim inşallah iyi haberlerin bu şekilde devam eder.
benim haberlerim çok kötü hani herşeyimiz aynı ama bu sefer olmadı canım ama zaten sakın benim gibi olmasın...
ben de dün opudan sonra çok kötü oldum hastaneden uzun süre salmadılar tansiyon ve şekeri düşünce lavaboda giyinmöeye gittiğimde bayıldım. halen ağrım var çok fazla şişkinliğim var. ve dayak yemiş gibiyim heryerlerim hele ki karnımın içi çok ağırıyor öksürürken ki olan ağrım inanılmaz ama tabii bunlar geçeçek. keşke bu kadar acıya rahmet sonuç iyi olsaydı 4 yumurtanın 1 i anormalmiş 2 si geriden geliyormuş 1 tanesi de döllenmemiş. embriyolog telefonda hiç iyi konuşmadı.sadece 1 tane var döllenmesini beklediğimiz ama bu saate kadar olmadı ddi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…