2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

CNm ne yaptin tekrar değerine baktirdin mı merak ettim inşallah her şey yolundaydır.Güzel haberlerini bekliyorum.
canım ya valla moralim bozuk dr dış gebeliğe benzer durum yok rahim duvarında incelmiş gebelikte olmayabilir olabilirde ama değerlerin dengesiz olsa bile sağlıksız bir gebelik olur ama dış gebelik büyük ihtimalle dedi devlet hastanesine git yatışını yapsınlar düşük doz iğnelerle değerin düşmesini sağlarlar belki de değerin 1500 olmasını beklerler kesenin nerde olduğunu görmek için dedi bilmiyorum canım ya hakkımda hayırlısı buymuş demek

Ya Allah büyük cnm insallah öyle değildir. Biz dua edelim.burda ezan okunuyor okunan ezanlar yüzü suyu hurmetine kuzun sağlıkla seninle olur inşallah.

Ya Allah büyük cnm insallah öyle değildir. Biz dua edelim.burda ezan okunuyor okunan ezanlar yüzü suyu hurmetine kuzun sağlıkla seninle olur inşallah.
ağlamaktan helak oldum valla çok korkuyorum böyle belirsizlik çok kötüymüş sağol canım duaların için

kizlar adetim 2 gun gecti idrar testi yaptim negatif cikti ben de adet olmuyorum diye seviniyodum ama buyuk ihtimal estrofem adetimi geciktiriyo 26 gunde bir oluyorum bu arada. yarin kan testim var hic umudum yok

kizlar adetim 2 gun gecti idrar testi yaptim negatif cikti ben de adet olmuyorum diye seviniyodum ama buyuk ihtimal estrofem adetimi geciktiriyo 26 gunde bir oluyorum bu arada. yarin kan testim var hic umudum yok
Olumlu düşün,benim ilk hamileliğim idrar testinde negatif çıkmıştı ama hamileymişim,İnşallah iyi sonuçlar alırsın.

Evde yaptim silik cikti yaaa oturdum agladim esim yapma uzme kendini diyo ama onunda o cizgiyi gorup gozlerindeki isigi gormeniz gerekti silikti ama ya bu ne demek simdi

Evde yaptim silik cikti yaaa oturdum agladim esim yapma uzme kendini diyo ama onunda o cizgiyi gorup gozlerindeki isigi gormeniz gerekti silikti ama ya bu ne demek simdi
var demek tabiki de neden üzüyosun kendini yaa. bek ben gittim bugün kan verdim. 18.75 çıktı değerim. bir ümit var. eve geldim idrar testi yaptım ama çıkmadı sabah yine yapıcam. silik dahi olsa git kan ver canım böyle paralama kendini nolur

Aynen yarin kan vercem inanin o teste negatif gormekten hala inanamiyorum o silik cizgi bile beni nasil mutlu etti anlatamam

Aynen yarin kan vercem inanin o teste negatif gormekten hala inanamiyorum o silik cizgi bile beni nasil mutlu etti anlatamam
canım benim sen içini ferah tut. yarın git ver rahatlarsın. ben dayanamayıp gittim verdim işte. en azından daha olumlu düşünmeye çalışıyorum kendimi motive ediyorum

Elos35 ay ben sinir oldum kuzucum Allah aşkına şu doktorunu değiştir lütfen . Tatlım ilk değer düşünce adam sana ilaçları kes demedi mi bak ne güzel senin değerin yükseldi . Sen böyle kendini helak ettiğin için bebisini uzuyorsun. Tutunduysa bile Allah esirgesin düşecek. Dualarım seninle

canım benim sen içini ferah tut. yarın git ver rahatlarsın. ben dayanamayıp gittim verdim işte. en azından daha olumlu düşünmeye çalışıyorum kendimi motive ediyorum

Haklisin ama ne bileyim ya allahim kimsenin kucagini bos birakmasi cok zor cokkk

Icinizde hic silik test sonucu olan oldumu arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…