2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım her dr farklı ilaçlar kullandırıyor ben progestan fitil günde iki tane climara bant clexane iğne bir jel de vardı adını unuttum folik asit kullandım
Kafam iyice karıştı kandaki progrsteron hormonu miktarına neden bakılmadan bu ilaçları veriyorlar bize sonuçta bu hormonun azıda çokuda zarar

hayırlı olsun inşallah tutunur bebğin canım o lekeleri dra sor mutlaka o lekelerin arkası kanama oluyor aynısını ben yaşadım
Insallah caniim bilmiyorum doktorumudz aramadim , aramam lazimmi acaba ? Arastirdigim kadariyla lekesi olanlarin cogu hamile ve yerlesme kanamasi diyorlar bilmiyorum bekliycem daha bugun 7.ci gunum

Arkadaşlar benim biraz kafam karıştı yardımcı olurmusunuz ben transferden sonra yanlızca progestan kullanıyorum günde üç defa ve 1 defa folik asit sizde durum nasıl biraz araştırdımda sanki trsnsferden sonra çok başka ilaçlar kullananlar var kan sulandırıcı e vitamini gibi sizde durum nasıl
Ben progestan kullaniyorum alttan gunde 3 defa
Kan sulandirici folik asit ve iki tane baska ilac daha kullaniyorum bebegin tutunmasina yardimci olacak ilaclar

Kafam iyice karıştı kandaki progrsteron hormonu miktarına neden bakılmadan bu ilaçları veriyorlar bize sonuçta bu hormonun azıda çokuda zarar
canım merak etme progresteron hormonuna bakmışlardır canım bende öyle dedim ama baktık dedi hemşire şaşırmıştı
canım baya kanamam oldu ama bugün azaldı haberi var zaten bir şey demedi
Insallah caniim bilmiyorum doktorumudz aramadim , aramam lazimmi acaba ? Arastirdigim kadariyla lekesi olanlarin cogu hamile ve yerlesme kanamasi diyorlar bilmiyorum bekliycem daha bugun 7.ci gunum
ara tabi canım muhakkak ara pruloton diye iğne var onu verir geçer benim değer düşük çıkınca dr ilaçları bıraktırdı hemen siyah kahverengi akıntılarım oldu 3-4 gün sonra kanamyla birlikte geldi adet oldum sandım dr bebekte düşer dedi bugün değer yükselmiş herşey nasip yani dr bana o iğneyi kullandırsaydı kanamam olmazdı

yerleşme kanaması da olabilir canım. doktorun en iyisini bilir bakalım ne diyecek biraz zaman geçse keseyi görsen keşke çok rahatlarsın. benim ne kanamam var ne lekelenmem ne zaman başlar acaba
evet canım keseyi görsem rahatlıcam inşallah görürüm. Senin değerler noldu tekrar ne zaman test yaptırcaksın belki senin değerin de yükselir canım

evet canım keseyi görsem rahatlıcam inşallah görürüm. Senin değerler noldu tekrar ne zaman test yaptırcaksın belki senin değerin de yükselir canım
yok canım benim 12 ye düştü zaten. akşam tekrar vericem sıfırlanması için. bir an öce kanamam başlasa bari diyorum en azından vücudum rahatlar biraz

Senin kacinci gun olmusti kanamàn sonrasi adetmi oldun yoksa tuttumu?
ben test yaptırdıktan sonra değer 44 oldu iki gün sonra tekrarla dedi 31 e düştü ilaçları bıraktım kahverengi akıntılarım başladı 2 gün sonra test yaptırdım 46 oldu sonra 164 bugünse 367 oldu kanamam baya oldu dr düşer dedi ama düşmedi yarın dra gidicem bakalım ters bir durum var mı diye

yok canım benim 12 ye düştü zaten. akşam tekrar vericem sıfırlanması için. bir an öce kanamam başlasa bari diyorum en azından vücudum rahatlar biraz
canım belli olmaz beni örnek al hem kanamam oldu hem de değer yükseldi bende senin gibi sıfırlansa rahatlıcam dedim ama böyle oldu

şu an duygulandım canım çok sağol inşallah kızım benimledir ters giden bir şey olmaz çok korkuyorum
Korkma inşallah kuzun seninle.Çok enteresan ama ben böyle hissediyorum.O keseyide gör kalp atışlarını da duy ve 9 ay sonra mis kokulu meleğini kucağına al.canı gönülden tüm isteyenler için diliyorum bunu.Güzel haberlerini bekliyorum.Allaha emanet olun:emir_bebek::anneadayı:

Ya diyorum ki her türlü trknoloji ve imkan var döllenmeyi labaratuvarda yapıp embriyo gelişimini 5 güne kadar izleyebiliyolar asıl transferden sonraki gelişimi inceleselerde bukadar dertten meraktan kurtulsak bu ne arkadaş her gün ayrı bi stres yaşıyoruz bi cihaz yapsınlar her gün gidip baktıralım ne durumdayız diye

öyle yapıyorum canım Allah hayırlısını nasip etsin inş benim için dua edermisin canım dış gebelik değildir inş

canım sağol ama bana bir tane transfer olmuştu nasıl oldu anlamadım dr ağrın var mı dedi hayır dedim ağrın olursa acile yönlediricem dedi yarın gel bakalım bir terslik var mı dedi inşallah bir şey çıkmaz ya çok korkuyorum ben kanamam da azaldı ama bilmiyorum canım benim için dua eder misin sen iki canlısın senin duaların kabul olur
Ederim canim ya etmem mi insallah sağlıkla gelir melegin ya...insallah icindedir amneyi sadece biraz telaslandirmistir.
yaptirmadim canim doktor 12. gun gel dedi ben de sabrediyim dedim
Adet falan deyince yaptirdin sandik canim ya..hadi insallah hayirlisi olur

ben test yaptırdıktan sonra değer 44 oldu iki gün sonra tekrarla dedi 31 e düştü ilaçları bıraktım kahverengi akıntılarım başladı 2 gün sonra test yaptırdım 46 oldu sonra 164 bugünse 367 oldu kanamam baya oldu dr düşer dedi ama düşmedi yarın dra gidicem bakalım ters bir durum var mı diye
Bildigime gore kahverengi akinti normal olabiliyormus kirmizi gelmedikten sonra yani duyduguma gore , allah yardimciniz olsun degerin dusup geri cikmis sasirdim valla cunku benimde bir kimyasal gebeligim oldu deger dustu hic cikmadi insallah sizinki dusmez birisini biliyorum sizin gibiydi degerleri doktoru duser demis ama hamileligi devam etti icinizi ferah tutun insallah bisey olmaz .. Sizin kacinci tup bebek ilaclari birakmasaydiniz keskee ..

X