2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar banada persembe gunu iki tane tiransfer yapildi 5. Gun 1. Kalitelilermis sabirsizlikla bekliyorum kizlar bide benim bugun 3. Gunum mu. Oluyo 4. Gunummu persembeyi 1. Gun diyemi hesapliyorum

Sağol canım galiba bebeğim düştü aşırı kanama geliyor dr da zaten umursamadı bakalım pazartesi kan vercem tekrar

inşallah bi şey yokdur , bazen olabiliyormuş,duymuştum kaç aya kadar kanaması olanı , senin hamile olduğuna ümidimiz var çünkü değerin yükseliyor düşmüyor ,rabbim inşallah hayırlısı ne ise onunla sonuçlasın ,ben değer düşdü diye bi daha yaptırmadım sen yaptırmaya devam ettin demekki varki sen hissetiyorsun ,yarın ola hayrola ,hakkımızda hayırlısı

inşallah bi şey yokdur , bazen olabiliyormuş,duymuştum kaç aya kadar kanaması olanı , senin hamile olduğuna ümidimiz var çünkü değerin yükseliyor düşmüyor ,rabbim inşallah hayırlısı ne ise onunla sonuçlasın ,ben değer düşdü diye bi daha yaptırmadım sen yaptırmaya devam ettin demekki varki sen hissetiyorsun ,yarın ola hayrola ,hakkımızda hayırlısı
sağol canım inşallah güzel haberlerle dönerim sen nasıl oldun ağrın falan var mı hala bende düştü diye yaptırmazdım da drlar testi tekrarla diyince mecbur yaptırdım keşke sende yaptırsaydın canım sıfırlandığını görseydin

Kızlar banada persembe gunu iki tane tiransfer yapildi 5. Gun 1. Kalitelilermis sabirsizlikla bekliyorum kizlar bide benim bugun 3. Gunum mu. Oluyo 4. Gunummu persembeyi 1. Gun diyemi hesapliyorum
canım hayırlı olsun inşallah pozitifi görürsün perşembeyi sayma canım 3. gün oluyor

Kizlar benim 2 sinde5.gunembriyo transferim oldu 15inde testim cok dwgilmi garanti olsun diyemi acaba

maşallah sizin sıkıntı neydi acaba.benim rezerv düşük...
Canım benimde rezerv düşük.sağlıklı beslenmeyle hergün 1 saat yürüyüşle her sabah ari sutu bal polenle ikiye katladı yumurta sayısı bide sigara içiyorsan oda cok zararlı yumurta kalitesine bide ben hergün bir avuç goji yedim. Belki sanada faydası olur diye yazmak istedim

Canım benimde rezerv düşük.sağlıklı beslenmeyle hergün 1 saat yürüyüşle her sabah ari sutu bal polenle ikiye katladı yumurta sayısı bide sigara içiyorsan oda cok zararlı yumurta kalitesine bide ben hergün bir avuç goji yedim. Belki sanada faydası olur diye yazmak istedim

Bende de rezerv dusuk de yazınızı gördüm. bu 2. Tedaviniz mi. Eğer öyleyse birincideki sayı ve kalite nasıldı. 2. De nasil. Yani birebir deneyimlediniz mi sayı ve kalite artışını?

arkadaşlar lütfen kendizi dinleyip belirti aramayin. o kadar ilac kullaniyoruz onların bile bedenimize yan etkikeri oluyor. kendinizi rahat birakin. yapacak biseyler bulun bak bunlar mesela :KK69::KK75::KK6::KK28: yok yok yapmayin dinleninn:KK45:
biliyorum soylemesi kolay ama ben ne yapayim daha saborsizim transfer gunu ohss oldugumu ogrenip embroyolari dondurduk adeti bekliyorum simdi eger iyilesirsem dogggruu doktorun yanina gidip yumoslarimi almak istiyorum boran önve:KK36:

Bende de rezerv dusuk de yazınızı gördüm. bu 2. Tedaviniz mi. Eğer öyleyse birincideki sayı ve kalite nasıldı. 2. De nasil. Yani birebir deneyimlediniz mi sayı ve kalite artışını?
Evet bu ikinci tedavim. ilkinde 4 tane folikul sayildi 9 yumurta toplandi 3tanesi olgundu. 2 tanesi döllenmiş.eşimde de Sperm sayısı çok düşük. 8.hücreli orta kaliteydi sanirim 3.gün embriyosu ikiside transfer oldu ama maalesef olmadı. 2 ay sonra ikinci tedavimé başlarken 7 folikul sayildi buda baştan motive etti tabi.21 yumurta toplandı 13 tanesi olunmuş. 7 embriyo oluştu 5.güne gittik 4 tanesini. 1.Kalite dediler. 2 tane Blast emb
Transferi oldum. 1 tanesidé donduruldu..bu sefer çok umutluyum inşallah tutunur meleklerim♡

Evet bu ikinci tedavim. ilkinde 4 tane folikul sayildi 9 yumurta toplandi 3tanesi olgundu. 2 tanesi döllenmiş.eşimde de Sperm sayısı çok düşük. 8.hücreli orta kaliteydi sanirim 3.gün embriyosu ikiside transfer oldu ama maalesef olmadı. 2 ay sonra ikinci tedavimé başlarken 7 folikul sayildi buda baştan motive etti tabi.21 yumurta toplandı 13 tanesi olunmuş. 7 embriyo oluştu 5.güne gittik 4 tanesini. 1.Kalite dediler. 2 tane Blast emb
Transferi oldum. 1 tanesidé donduruldu..bu sefer çok umutluyum inşallah tutunur meleklerim♡

Çok iyi canım ya. Baya baya etkisi olmuş. Kendi kendine araştırarak mi buldun denedin. Benim ikinci bu. Ilk tedavide toplanmadan önce 6 tane yumurta vardı ama toplama günü 2 tanesi ise yarar sayılırdi. Bir tanesi olgunlaşti bolundu, orta kalite olarak kondu,tutmadi. Ikinci de yine aynı oldu. Toplandıktan sonra 2 tane vardı ve yine biri konuldu. 6 hücreliydi orta kalite dendi. 15 inde test var. Eğer bu da tutmazsa bu defa yapacağım diye düşünüyorum ama kist oluşturan yiyecekler de oluyor okuduğum yorumlardan.

13 tanesi olunmuş yazmışsın.olunmuş bolunmus demek mi:)

X