2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Aldım bebişimi sorunsuz kızlar evde uzanıyorum şimdi. Yerçekimiyle alakası olmadığı için doktorum çok yatma dedi eve geldim yattım şimdi riske atarmıyım asla
hadi hayırlı olsun kuzular sımsıkı tutunsun canımmmm :)

Kizlar bugun 11.gunumdu test yaptirdim 18 cikmis deger dusuk dimi carsamba bidaha yaptircam ama canim sikildi
canımmm geç tutunmuşlardır içini rahat tut üzme meleklerini...
canım o ağrı hepimizde var zaman zaman rahat ol... bebeğin tutmuştur merak etme... ben geçen yıl bir hafta sonra olmuştum canm
selam kizlar hamile kalanlar transferden sonra igne batmasi veya yerlesme kanamasi ne zaman oldu
canım bende 3. gün jel kahverengi gibi geldi henüz belirli değil hamile olduğum ama bugünn 6. günüm 3. günden beri batmalar var
merhaba arkadaşlar. ben de 2. tüp tedavimdeyim. bugün yumurtalarım toplandı. 2 tane. bugün işleme tabi tutulacak. yarın bilgi verecekler. sonra da inşallah transfer olur 2-3 gün içinde.
inşallah hayırlısıyla döllenirler ve transferin olur sımsıkı tutunurlar :)

Merhaba arkadaşlar beni ekliyebilirmisiniz 31 ocakta gonal f 225 vuruyorum cuma günü kontrolüm car Ankara'da tedavi oluyorum
Bide size bi sorum var canlar ben iğneyi vurulduğum günden beri gaz Sancısı mide bulantısı ve kusma oluyor sizce normal mi yoksa doktorla irtibata gecmelimiyim şimdiden cvplarınız için tşk ederim inşallah bu topik uğurlu gelirde herkesin kucakları dolar içinde benim ( âmin )

Merhaba canım inşallah tedavilerimiz olumlu olurda bu topik hamilelerle dolup Taşar bu arada ben 2 kutu gonal f 480 tl ödedim raporlu fiyatınıda 240 tl söyledi

Bide canım sen iğne vurulduktan sonra mide bulantısı veya gaz Sancısı yaşadın mu

Cnm, bazi eczaneler böyle ekiyorlar iste, bunun için raporlu fiyatini yazdim. Eczane tanıdık olmali, yoksa ilk fiyati yuksek yazip, ordan hesapliyorlar.

Gaz sancisi belki de kusma mide bulantisi hic olmadi canim bence konus dr virutik bisey olabilir vucudunda

Aramizda 1 gun var sanirim ignelere baslamada. Dun ilkini oldum ben. Bulanti yasamadim ama bir gerginlik var karnimda. Arada gaz sancisi yasadim ama ilgisi olmayabilir. Haftasonu usutmusum, nezle gibiyim biraz

Kizlarrr gunaydin birsey sorucam bugün 7gunum biliyorsunuz 3 gundur testLer hep pozitif. Ama bugun testim koyulasmadi niyeyse dunle ayni cikti illa hergun koyulasir mi test? Yoksa değerim yukselmiyor mu

Canim bisey daha sorucam cevap verdigin icin cok tesekkur ederim yatarken bacaklarini yukseltiyormuydun yoksa duzmu yatiyordun evde
Canm hastanede dümdüz yatmadım bacaklarımı hafif kırdım. Zaten sıkışık olduğum için dümdüz yatsam dayanamazdım lavobaya giderdim. Kendimi kasmamak için 20 dk falan öylece yattım. Sonra hemşire gelip iğnemi vurdu kalkabilirsiniz dedi. Evde ayağımın altında 2 tane yastık koyarak uzanıyorum. Sol tarafıma dönüp yatıyorum. Çünkü rahme giden büyük bir damar sağ taraftaymış. Rahat kan akışı için sol tarafına cenin pozisyonunda yat demişti hastanede bir hemşire daha önce. Ne kadar doğru bilmiyorum yaptıklarım ama bu şekilde takılıyorum canmm

Kizlarrr gunaydin birsey sorucam bugün 7gunum biliyorsunuz 3 gundur testLer hep pozitif. Ama bugun testim koyulasmadi niyeyse dunle ayni cikti illa hergun koyulasir mi test? Yoksa değerim yukselmiyor mu
Günaydn cnm. Sıkıntı yapma sakın. Olabilir. Git gide silinmiyor sonuçta. Üzülmene değmez. Yarın tekrar yaparsın. Ama bence hamilesin

Günaydn cnm. Sıkıntı yapma sakın. Olabilir. Git gide silinmiyor sonuçta. Üzülmene değmez. Yarın tekrar yaparsın. Ama bence hamilesin
Yok birazdan aticm baya koyu cikiyor teat hatta bugun baaka bir test buldum oda ayni cikti.esim dun emi. Olalim dedi kendide yapti onda bic birsey cikmadi ama sunle ayni olunca kafam karisti bilen biri varsa sorayim dedim

Yok birazcm baya koyu cikiyor teat hatta bugun baaka bir test buldum oda ayni cikti.esim dun emi. Olalim dedi kendide yapti onda bic birsey cikmadi ama sunle ayni olunca kafam karisti bilen biri varsa sorayim dedim
Cnm, bende de 2 gun benzer test cikti, o gunlerde. Hesapta 2 gunde bir hcg büyük bir atlayış yapiyor, biliyorsun. Yarin sabah yap bak, koyulasir.

Yok cnm, gonal f en iyisi zaten, en kaliteli yumurta ondan çıkar. Rapor fiyati 137-140 tl, eczane fiyati 450 ml 350 tl, ama nakitte daha uyguna veriyorlar.

ilk tedavimde gonal f uygulanmıştı (7 veya 8 gün) bu seferki tedavim de menopur kullandılar ve 15 gün boyunca hergün hastanede gece 20:30 da iğne mi oldum ve sadece 4 yumurta toplandı.
dediğin gibi gerçekten gonal f daha iyi galiba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…