2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

hastaneye sadece ikinci tedavi için 2560tl verilecek hastaneye başka vermedim
İlaçları eczaneden aldım zaten onlar dünya tuttu
neyse ya neden sinirleniyorum ki
o da doktorun hakkı o kadar beni 5 kere 2 dakika muayene etti
anne olmak için herşeye değer
yeter ki allahım bir kere ol dese...
Allahım her isteyene sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et
Canim uzulme cok para istemidler cidden :KK43: iki dakika muayene konusunda katiliyorum bi cok Kez soruu bile soramadigim oldu asiri yogunlar

umuttttt umuttttt canim havuc degil havuc suyu fiye bastira bastira soyledi ama bi oyle dene istersen :) embriyo konusuda doktorum tek diyor ben hastaliklarimdan dolayi inatla iki diyorum bi anlasamadik

Naz_musti Naz_musti evet canım İstanbul Florance, ilaçlar dahil 2500-2600 dolar dediler. Kendi doktorum da orada olduğu için ve onun gözetiminde olmak istediğim için başka bir yere sormadım.
Canım mutlaka iğnelerini ilaçlarını bizimle paylaş. Tecrübe ediniyoruz bildiklerimizi paylaşıyoruz. Bu iş ticarete dönmüş. Bende kandırılmaktan son dakikada kurtuldum çok şükür.

umuttttt umuttttt canim havuc degil havuc suyu fiye bastira bastira soyledi ama bi oyle dene istersen :) embriyo konusuda doktorum tek diyor ben hastaliklarimdan dolayi inatla iki diyorum bi anlasamadik
Olmadi pure yapip suzeyim canim ya yapicam mutlaka. Doktorun bir bildigi vardir canim ya mutlaka birseyleri dusunuyordur bide tek deseydi illa tek yapacaktik onlar 2 deyince de tamam dedik

kızlar transfer olanlara sorayım progestronı fitil olarak kullanan var mı aranızda bugün ilk defa biraz kahverengi kırıntı şeklinde geldi nokta nokta daha önce olmamiştı panik oldum bir şey olur mu ya
Transferin kacinci gunundesin? Ben asilamadan sonra kullanmistim ilk asilamamda bir ya da iki gun sonra kahvrrengi kalinti gelmisti jel cikarken. Dr onemli degil transferde az da olsa kanamistit o asagi inmistir demisti

Selam canim bu kabak cekirdegi baya yerde geciyo ya var bir hikmeti sanirim. Ben de almaya gidiyorum simdi:KK66: yarin transfer var savasa hazirlanir gibi erzak topluyorum kakmayacam insallah 4 gun:))
Cevap alamasamda sormaya devam ediyorum alakasi olmayan kisilerin sohbetiyle devam ediyor ortam. Bence artik ocakvayinda tup bebek yaptirmayacak subatamart kalnlr diger topiklere gecsin burasi cok karisti kim transger kimne yapti cozemiyoum onlarin muhabbetinden hic bir soruma cvapta alamiyorum neyse tekrar sorayim kabak cekirdegini opudan sonra badlasammi ve kavrulmusmu olucak

tedavin hayırlısı olsun canım. menopuz kaç toz kaç su kullanıyorsun ve kaç tane iğne oldun canım
Canım Menapur 75 lik ilaç kullandım 3 doz 1 su ile vuruluyordum her gün belli saatde son günlerde diğer iğneden vuruldum çatlamayı önleyici iğne sanırım oda

Selam canim bu kabak cekirdegi baya yerde geciyo ya var bir hikmeti sanirim. Ben de almaya gidiyorum simdi:KK66: yarin transfer var savasa hazirlanir gibi erzak topluyorum kakmayacam insallah 4 gun:))
Benimde yarin sabajh opu var canim bende aynen yigin yapiyorum :)) ananas kabak cekirdegi havuc suyu nar suyu :))

Transferin kacinci gunundesin? Ben asilamadan sonra kullanmistim ilk asilamamda bir ya da iki gun sonra kahvrrengi kalinti gelmisti jel cikarken. Dr onemli degil transferde az da olsa kanamistit o asagi inmistir demisti
canım 8.günüm çok gelmiyor allah tan korkuyorum yine de senin de transferin hayırlı olsun canım

Bende puregon 150 ve menopur 1 toz 1 su kullandim sizde sorun nedir arkadasim bizde sorun ileri yaş yaliz ben 41 yasindayim:KK43:
Bende 34 yaşındayım sorun ikiz bebek istiyoruz o nedenle tüp bebeğe karar verdik birde bende miyom var rahim duvarına komşu yani rahim kasının içinde dolayısıyla tek gebelikte ikiz gebeklikte aynı dedi doktorum sık kontrol olucam korkularımda var ama düşünmemeye çalışıyorum doğumda miyonumda ameliyatla alınacak ama bu durum bir daha doğum yapamıcağımı söylüyor doktorum bu miyom hamilelikte büyüyecekmiş tabi başka doktorlarla da görüştüm hepsi aynı görüşte :110:kötü şeyler düşünmemeye çalışıyorum sadece bu hamileliğe odaklanıp iki güzel bebeğim olur inşallah Rabbim gönlümüze göre versin umarım

Bende 34 yaşındayım sorun ikiz bebek istiyoruz o nedenle tüp bebeğe karar verdik birde bende miyom var rahim duvarına komşu yani rahim kasının içinde dolayısıyla tek gebelikte ikiz gebeklikte aynı dedi doktorum sık kontrol olucam korkularımda var ama düşünmemeye çalışıyorum doğumda miyonumda ameliyatla alınacak ama bu durum bir daha doğum yapamıcağımı söylüyor doktorum bu miyom hamilelikte büyüyecekmiş tabi başka doktorlarla da görüştüm hepsi aynı görüşte :110:kötü şeyler düşünmemeye çalışıyorum sadece bu hamileliğe odaklanıp iki güzel bebeğim olur inşallah Rabbim gönlümüze göre versin umarım

Önümde iki ornek var senin gibi. Birinin varlığını bilmediği miyomu gebeliklerde aşırı büyüdü bebeği sıkıştırdı ve maalesef bebeğini kaybetti. Diğeri ise 3. Ayına girdi. Baştan beri miyomlarinda hiçbir değişme yok, beklenenin aksine buyumediler. Gebelik sorunsuz devam ediyor. İnşallah seninki de öyle olur. İyi dusun iyi olsun

Kizlar bugun meleklerimle 2.günümuz...ben bazen cok usuyorum isinamiyorum bir turlu..var mi benim gibi olan? Birde bugun sagli sollu kasik agrisi batmalar basladi normalde dun hic birsey yoktu. Sanirim bebislerim biz buradayiz diyorlar bana birde gazimiz var bol bol

Kizlar bugun meleklerimle 2.günümuz...ben bazen cok usuyorum isinamiyorum bir turlu..var mi benim gibi olan? Birde bugun sagli sollu kasik agrisi batmalar basladi normalde dun hic birsey yoktu. Sanirim bebislerim biz buradayiz diyorlar bana birde gazimiz var bol bol
Ohh ne güzel maasallah.. Hep orda olduklarını hissettirsinler annise

X