2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

of vallaha 6 gün ağrıyla sızıyla geçti o yuzden şu bebek derdine düşmemiştim .. simdi ağrım yok ya aklım da tuttu mu tutmadı mı ????:KK51:o_Ogeçmez artık günler

Gunaydin canim bendede o jel kasinti yapmisti onemsemedim ve transferimde cok aci cektim cunku alerji yapmis dr krem falan vermisti canim korkutmak istemem ama kasinmaya basladiysa dr ara soyle en azindan bilgisi olsun belki farkli bisey verir benim en buyuk hatam soylememekti ve baya aci yasadim arkadasim ihmal etme kasinti gecmiyosa :KK43:[/QUOTE
Benim ki bi kacgundur başladı. Söyledim canım doktora farklı doktorlara da sordum. Merkezdekiler krem kullanabilirsin dedi ama başka bi doktor krem kullanma sirkeli suyla yıka dedi yinede kasiniyor ya uff . Krem geçiriyor du ama bıraktım kremi

Y yenibidunya canim banada dr krem vermisti 2 3gun kullan sadece ama hemen birak demisti ve jeli degistirmisti sanada kullan demisler bilemedim simdi :KK43: yani kendi dr kullam dediyse bi kac gun kullanip birakabilirsin sirkeli suyu gunde 3 kez falan denedinmi insallah ise yarar onu yasadim cok zor valla

Canım, kese göründü çok şükür, kalp atışı da başlamış sesi duyamasak da seyrettik. Bi lekelenmem oldu ama doktor olabileceğini söyledi, çok korkutucu :/ progestan fitil ve estroferme devam.
@benim bebixsxim Canım çok üzüldüm, inşallah en kısa zamanda bulur seni miniğin. Allah yardımcın olsun.
Allah herbirimize kolaylıklar versin.
Maşallah canım gözün aydın tek mi çift mi kese. Sena vajinal ultrason da mı bakıldı. Biz de keseleri salı gördük şükür ama kalp atışı haftaya dedi doktor karndan baktı. Amin canım her süreç zor Rabbim bu yolda uğraş veren herkese yardım etsin

Y yenibidunya canim banada dr krem vermisti 2 3gun kullan sadece ama hemen birak demisti ve jeli degistirmisti sanada kullan demisler bilemedim simdi :KK43: yani kendi dr kullam dediyse bi kac gun kullanip birakabilirsin sirkeli suyu gunde 3 kez falan denedinmi insallah ise yarar onu yasadim cok zor valla
Kendi doktorum yoktu merkezdeki başka bi doktor ve hemşireler kullan dedi. Şirkeyi de bi kez yapıyorum günde korkudan :) senin kreminn adı ne canım. Pazartesi kendi doktor um izinden geliyor ona söyliyim bakalım inşallah geçer

Maşallah canım gözün aydın tek mi çift mi kese. Sena vajinal ultrason da mı bakıldı. Biz de keseleri salı gördük şükür ama kalp atışı haftaya dedi doktor karndan baktı. Amin canım her süreç zor Rabbim bu yolda uğraş veren herkese yardım etsin
Tek embriyo transfer edilmişti, kese tek canım, çok şükür. Vajinal bakıldı.ayın 6sında yine gidicez inşallah. Bazı kan tahlilleri var yaptırmam gereken. estroferm İ yarın son kullanacağım.
İnşallah sorunsuz atlatalım, bu aşamalara gelmek bir zorluktu şimdi ayrı zor Allah büyük.

Kendi doktorum yoktu merkezdeki başka bi doktor ve hemşireler kullan dedi. Şirkeyi de bi kez yapıyorum günde korkudan :) senin kreminn adı ne canım. Pazartesi kendi doktor um izinden geliyor ona söyliyim bakalım inşallah geçer
Insallah canim benim kremin adi travazol du canim 2 gunde gecirdi ama dr yinede sor olmazsa banada transferden sonra vermisti

Lutfen biriniz fikir verin 1 mi 2 mi koydurmaliyim?
tüp bebekten bahsediyorsun sanırım. tüp bebek yaptırmıs olanların sayfasına gir onlara sor . geçen aylarda tüp yptırmış olanların topicleri var ama bana sorarsan 1 tane büyük risk 2 tane bile riskki sen şansını baştan azaltırsın tabii ki 2

tüp bebekten bahsediyorsun sanırım. tüp bebek yaptırmıs olanların sayfasına gir onlara sor . geçen aylarda tüp yptırmış olanların topicleri var ama bana sorarsan 1 tane büyük risk 2 tane bile riskki sen şansını baştan azaltırsın tabii ki 2
Burası da tüp bebek topigi ki... yaptıran yaptıracak herkesler burda; )

X