2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sen şuan hep olumlu düşünmek zorundasın tatlım... olumsuzu sök at kafandan. Bu güzel günlerin heyecanların tadını çıkar.
Rahat olmaya çalıs, hiç bu tedaviyi yapmıyormuşuz gibi akışında devam et günlerine. Bak ben yarın ikinci kan testine gidecegim diye telaş yapıyor muyum :KK70::KK70:
Ben ikinci kan testinde guzel sonuc almama ragmen stresten zorla ucuncuyu bile yaptirmistim. Ne guzel stressiz olman.

Ben ikinci kan testinde guzel sonuc almama ragmen stresten zorla ucuncuyu bile yaptirmistim. Ne guzel stressiz olman.
Cunki Stresin benden baska kimseye zararı olmaz... o yüzden ne diye bozayım moralimi. Ben idrar testini bile hic yapmadim boş yere kafama takmamak icin. Kaderimizde varsa, Allahim nasip eder nasılsa.

Günaydın arkadaşla nssilsnz fazla rakip edemiyorum pembe uçurtma hayrunnisa ekler gözüktü mu benim bebixim coookkk üzüldüm :KK43: Rabbim sabri versin bitanem inşallah en kisa surede tekrar sağlıklı bi şekilde gebe kalırsın. Transfer tedavi öpü olcak arkadaşlar bol şans diliyorum Rabbim boşa çıkarmasın emeklerimizi​
Arkadslar Crino jel kullanıp kaşıntı yaşayan var mı yoksa sadece ben mi kasiniyorum. Uff ya sirkeli suyla silindim ama yine de kasiniyorum :KK43:
Canım, kese göründü çok şükür, kalp atışı da başlamış sesi duyamasak da seyrettik. Bi lekelenmem oldu ama doktor olabileceğini söyledi, çok korkutucu :/ progestan fitil ve estroferme devam.
@benim bebixsxim Canım çok üzüldüm, inşallah en kısa zamanda bulur seni miniğin. Allah yardımcın olsun.
Allah herbirimize kolaylıklar versin.

Canım, kese göründü çok şükür, kalp atışı da başlamış sesi duyamasak da seyrettik. Bi lekelenmem oldu ama doktor olabileceğini söyledi, çok korkutucu :/ progestan fitil ve estroferme devam.
@benim bebixsxim Canım çok üzüldüm, inşallah en kısa zamanda bulur seni miniğin. Allah yardımcın olsun.
Allah herbirimize kolaylıklar versin.
Ne zaman gordunuz kalp atisini ? Yani su an kacinci haftaniz ?

Kizlar cok uzuntuluyum dun yumurta toplama islemim gerceklesti ilk tedavide 7yumurdan ucu dollenmisti ben anlamadim ikinci tedavide bugun birinci gunu bes yunurta olustu sadece bir tanesi dollenmis ilaclari duZenli aldim ilk tedaviye gore vitaminler kullandim arti ari sutu 'baltarcincorekotu yedim arti pekmez gayet saglikli ve vitaminli beslendim esimede sorun olmamasina rahmen keciboynuZu badem findik ceviZ yedirdim hicbiri ise yaramamis hatta dahada cok azalmis beynim yaniyor valla iyilesmesi lazimlen bende kotuye gidiyor aceba yarin dollenmeyen yumurtalar dollenebilirmiki birtanesi dollenmis digerleri icin bekliyoruz demis embriyog yarin haber verecek tekrardan besolgun yunurtadan birtane embrio cikmasi onunda ne oldugunbelli degil cok uZuluyorm yaa

Kızlar opu olalı 4 gün oldu hala agrılarım var adete kadar gecmezse transfer i erteliycem sanırım 2 saat tüp bebek merkezine git gel yapamam.iğne fitil falan bunlar da zorlar.
Ya ne zaman gecicek hiç boyle tahmin etmemiştim:-(

Kızlar opu olalı 4 gün oldu hala agrılarım var adete kadar gecmezse transfer i erteliycem sanırım 2 saat tüp bebek merkezine git gel yapamam.iğne fitil falan bunlar da zorlar.
Agrı kesici kullandin mi canım ? Belki faydası olur... Benim Opu yaptıgım gün agrim oldu biraz ama sonra düzeldi. Istersen parol kullabilirsin.

Canim yaa benimde oyle olmustu nerdeyse bi 10gun agri cektim lavaboya giderken bile zorluk cektim.benim embriyolar dondurulmustu dedim iyiki dondurulmus yani.doktoruna bahset tabi bu durumdan gerekirse dondursun

Canim yaa benimde oyle olmustu nerdeyse bi 10gun agri cektim lavaboya giderken bile zorluk cektim.benim embriyolar dondurulmustu dedim iyiki dondurulmus yani.doktoruna bahset tabi bu durumdan gerekirse dondursun
Hade ya..Benimkilerde dondu aynen iyiki dondurulmuş diyorum transfer eylülde ama yine rahatsız hissedersem erteliycem sanırım :-(

Hade ya..Benimkilerde dondu aynen iyiki dondurulmuş diyorum transfer eylülde ama yine rahatsız hissedersem erteliycem sanırım :-(
Ben bi sonraki adete transfer oldum canim biseyim kalmamisti transfer zamani .adetinde 15-20.gunleri transfer yapiyolarya yine vakit gecmis oluyor.yakinda gecer seninde agrilarin insallah.icimi desmisler gibi hissediyodum yaa baya agri cekmistim

Ben bi sonraki adete transfer oldum canim biseyim kalmamisti transfer zamani .adetinde 15-20.gunleri transfer yapiyolarya yine vakit gecmis oluyor.yakinda gecer seninde agrilarin insallah.icimi desmisler gibi hissediyodum yaa baya agri cekmistim
Ay inş canım ya aynen oyle hissediyorum
Eski halime donmek istiyorum artık
Şöyle agrısız oturmak uzanmak yürümek ne buyuk nimetmiş.Allah emeklerimizi boş bırakmasın

Canim ne oldu ya:KK43:
Nasil agrin var bi kac gune gecer insallah sen boyle deyince bende opu olmaktan tirsdim bak
Bence 1-2 gune gecer agrilarin canim normal
Transferini zaten 1 ay sonra olmayacakmiydin sen tatlim?
Ben de natural siklus olayini arastiriyorum ne estoferm ne de baska bi ilac kullanmadan rahmim kendi kendine dogal gebelikmis gibi algilayip tutunmayi arttiricak yaziyo ama biz sehir disindan gidip geliyoruz bildigin yumurta takibi yaptiracakmisim yumurtanin catladigi ani kacirmamamiz gerekiyomus yumurta catladiktan 7 gun sonra transfer diyo.. oyy oyy ilacliya gecmek istiyorum mu desem ne desem ben de sasirdim kaldim

X