2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Amin canim evlat hasretinin yaninda birde evlat acisi allahim beterinden korusun insallah hayirli saglikli uzun omurlu evlatlarla mukafatlandirilirz

Sikinti olmaz canim calisabilecek durumda olursun. Benim bi iki gun hafif kanamam olmustu agrilarimda devam etmisti agri kesici almistim. Hayirlisiyla atlatirsin insallah saglikli yunurtalarin olur..
Sagol canım Allah razı olsun
İş arkadaşlarıma soylemedim çünkü.
Salı gunude izinliyim Allahtan
Ya bi sorum daha olacak opudan sonra iğne ilac kullancakmıyız.10 gun sonra regl olacakmısım

simarik83 canm sonucum negatif. Listeye yazarsın
canim iki kere negatif görmüs biri olarak çok üzüldüm..Denemene devam edeceğini biliyorum..Bebeğini kucagini alip bu yasananlari bir deneyim olarak hatırlamani diliyorum..

Sagol canım Allah razı olsun
İş arkadaşlarıma soylemedim çünkü.
Salı gunude izinliyim Allahtan
Ya bi sorum daha olacak opudan sonra iğne ilac kullancakmıyız.10 gun sonra regl olacakmısım
Bana antibiyotik ve tarlusal verdiler canim. Dondurulakti benim embriyolar baska vermediler oyuzden. Seninde dondurulcakmi yoksa taze transfermi.tazede belki baska ilaclarda veriliyodur

canim iki kere negatif görmüs biri olarak çok üzüldüm..Denemene devam edeceğini biliyorum..Bebeğini kucagini alip bu yasananlari bir deneyim olarak hatırlamani diliyorum..
Görürüz inşallah o günleri hepimiz için diliyorum cnm sağol

Kizlar persembe gunu transferim var dualariniza cok ihtiyacim var nekadar sabirla durmaya gayret etsemde bedenen ve ruhen cok yoruldum lutfen dualarinizi eksik etmeyin
Hadi hayirli olsun canim dualrim seninle butun burdaki ve bu durumdaki arkadaslarimizla...pespese oldu transferlerimiz insallah pes pesede guzel haberler veririz...

Canim insallah yeni tedavinde guzel haberlerini aliriz hersey istedigin gibi olur.hepimizin hakkinda hayirlisi..
İnşallah veririm güzel haberler. Açarım bi topik yeni umutlar yeni yoldaşlar :) hepiniz ayrı ayrı destek oldunuz çok hakkınızı helal edin valla. Ben burdaym zaten :)

hgnm Canim sen gercekten cok güclü cok sabirli bir anne adayisin ahlanip vahlanmak yerine ne güzel umut dolusun Herseyi gören bilen Allah senin sabrini da gorup mükafatani verecek insallah sen dualarimizda olacaksin hep bir iki ay sonra da sen bize haber vereceksin pozitif diye

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Çok geç olmadan gelirim inşallah arkanızdan. Seninde kucağına almak nasip olsun. Sağlıcakla

Bana antibiyotik ve tarlusal verdiler canim. Dondurulakti benim embriyolar baska vermediler oyuzden. Seninde dondurulcakmi yoksa taze transfermi.tazede belki baska ilaclarda veriliyodur
Tesekkur ederim.Benimkide dondurulmuş olacak canım

hgnm canım inşallah yeni tedavinde melegin gelir.Rabbim hepimizin yuzunu tez zamanda guldursun

Opu olacak var mı benimle aynı tarihlerde
Benim salı gunu inşallah
simarik83 opu tarihi 23 agustos canım
Embriyolar dondurulacak diğer ay transfer inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…