2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Merhaba arkadaşlar. Bugün işim yoğundu, pek okuyamadım yazdıklarınızı. Umarım herkeste her şey yolundadır. Tedavide olanların tedavisi iyi gidiyordur, transfer bekleyenlerin embriyoları çok güçlü oluyordur, annelerini hiç bırakmamak için :) ve test yapanlar hep pozitifi görüyordur ve tabiki de hamile arkadaşlarım sağlıkla hayatlarına devam ediyordur. Sizden bir ricam olacak. Yarın sabah 10 gibi opu olacağım. Lütfen bana dua edin kızlar. Çok ihtiyacım var. 3. Denemem benim. Eşim bir kaç yıl önce bir hastalık geçirdiği hastalık nedeniyle azospermi:KK43: Neyse ki onun öncesinde sperm dondurttu ve biz onları kullanıyoruz çok şükür. Fakat elimizdeki sperm de limitli. Bir kaç deneme sonra bitecek ve yeniden deneme şansımız olmayacak belki. O yüzden güzel dualarınıza çok ihtiyacım var. İyi geceler herkese. Sevgiler. :KK200:

Merhaba arkadaşlar. Bugün işim yoğundu, pek okuyamadım yazdıklarınızı. Umarım herkeste her şey yolundadır. Tedavide olanların tedavisi iyi gidiyordur, transfer bekleyenlerin embriyoları çok güçlü oluyordur, annelerini hiç bırakmamak için :) ve test yapanlar hep pozitifi görüyordur ve tabiki de hamile arkadaşlarım sağlıkla hayatlarına devam ediyordur. Sizden bir ricam olacak. Yarın sabah 10 gibi opu olacağım. Lütfen bana dua edin kızlar. Çok ihtiyacım var. 3. Denemem benim. Eşim bir kaç yıl önce bir hastalık geçirdiği hastalık nedeniyle azospermi:KK43: Neyse ki onun öncesinde sperm dondurttu ve biz onları kullanıyoruz çok şükür. Fakat elimizdeki sperm de limitli. Bir kaç deneme sonra bitecek ve yeniden deneme şansımız olmayacak belki. O yüzden güzel dualarınıza çok ihtiyacım var. İyi geceler herkese. Sevgiler. :KK200:
Rabbim yardımcınız olsun inşallah :KK66: kaliteli kaliteli embriyolarınız olsun vee sımsıkı tutunsun inşallah :KK66: Rabbim sağlıklı bir şekilde dileyen herkese hayırlı evlatlar kucaklamayı nasip etsin :KK66: vee size de inşallah :KK66:

Rabbim bu tedavide muradına versin inş hep olumlu düşün son limitli diye değil ben bu sefer anne olucam die olumlu bak arkadaşım Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Evet canim en dogru karar tup bebek doktorlari bu kinuda tam bir aciklama yapmiyorlar hic bir zaman ..en iyisi bir uroloktan ogrenmek ..bende yurt disindan geldigim icin tedaviye hep sınırlı zamanımız oldu esimin iznide az oluyor ..insallah bır daha denemek zorunda olmam ..bizimde sperm 8 milyon morfoloji normal dedi ama ileri hareketlilik yok bizdede ,,bir kişide çiksa ileri harekelilik yoktu ama hamileyim dese bir umut olacak..baska topik varmi acaba bu konuyla ilgili ..ben erkek kısırligi topiğinide takip ediyorum ama orası pek aktif değil..
Canim bizim de hareketimiz 0. 9 embriyo olmuştu ilk transfer de düşük oldu. İkinci negatif. Bu son hakkım. DruM bu tedaviden önce histereskopi yaptı. Cokukluk varmış ona bağladı olumsuzluklari. İnşallah bu kez pozitif olur hepimiz için. kar-emel kar-emel Rabbim bi dahakine yüzünü güldürsun. Büyük talihsizlik :KK43:

Canim bizim de hareketimiz 0. 9 embriyo olmuştu ilk transfer de düşük oldu. İkinci negatif. Bu son hakkım. DruM bu tedaviden önce histereskopi yaptı. Cokukluk varmış ona bağladı olumsuzluklari. İnşallah bu kez pozitif olur hepimiz için. kar-emel kar-emel Rabbim bi dahakine yüzünü güldürsun. Büyük talihsizlik :KK43:
Canim bende 3 denememi yapiyorum igne asamasindayim ..2 de banada histeroskopi yapti doktor benim problem cikmadi ama malesef negatif oldu..guzel haberler olunca mutlaka yaz canim bize umut olur..

Insallah canim ya Rabbim yeterki Ol desin bence şansın yüksek saglikli sperm var elinde ..

Umut tüp bebek merkezinde tedavi gördüm..bilmiyorum ikinciyi denersek aynı yerde deneyebilir miyiz zira ben istsnbul dışında yaşıyorum..dediğiniz gibi allahım yüzümüzü güldürsün bizim için en hayırlısı neyse o olsun..
Canım kar-emel kar-emel hayırlısı böyleymiş diyerek, yola devam edip çareler aramaktan başka yol yok. Bence kafanı hiç bir sebeple bulandırıp daha fazla canını sıkma ve önüne bak. Biz elimizden geleni yapmalıyız. Gerisi tamamen nasip. Vakti geldiğinde Allah yüzüne gülecektir. Allah yardımcın olsun.

Günaydın kızlar bebetime testi kalitesizmi.onunla yaptım negatif .ne güzel silikde olsa görüyodum.bugünnsonuç günüm ve ben umutlu değilim artık.insan hisseeiyo birazda.hayırlısı olsun napalım.rabbim hamişlere ve olmak isteyenlere hayırlı sağlıklı ewlatlar versin inşallah ☺☺☺

@benim bebixsxim Y yenibidunya @pembe ucurtma simarik83 simarik83 U umudum8 S Sinemix91 kızlar ne gibi sıkıntılar yaşıyorsunuz? Benim bel Ağrı'larım geçti bacak Ağrı'larım bitti sadece uykum var sürekli keseleri görmeye gitmedik daha korkmaya başladım belirtiler azaldı diye siz neler yaşıyorsunuz?
Günaydın canım. Dün benim adet günümdu ondan mi bilmiyorum ince belim kesiliyor gibi aciyordu. Karnım in altı da sancilandi korktum. Onun dışında göğüs ağrısı azldi. Ayakta durup is yapınca belim ağrıyor. Bende çok şişkinlikvbar canım. Istahim cok acik yiyorim İyice şişiyor Karnım yatamiyorim bazen o derece göğüs altına kadar geriliyor Karnım. Bi de gribi hala geçmiş değil. Gece öksürük krizi ile firliyorum yataktan baya kötüyüm. Ya hamislik zormuş biraz sanki ama çok şükür katlanicaz. Uyku düzeni m de yok. Arada carpintimin olduğunu hissediyorum . Bi kaç gün acken mide bulantm vardığında yok . Valla canım insan korkuyor Allah korusun. Hastane yakın olsa iki güne bir yine kan vercem o derece meraktayim. Keseyi görmeden sanırım rahatlayamycaz

Sunda daha iyi gibi ufff var mi ki ya 8. Günüm bugün sabah idrsri varmı 3. Gün embriyodu olup da 8. Gün bu şekilde çıkan benimle beraber bekleyenler burdamisiniz siz yaptınız mi
Canim ben de 3.gun embiryosu transferi saymazsak 8 gün silk çıktı hemn hastaneye kan verdim pozitif
9. ver 10.gunlerde silik çıktı. Fotoğrafı göremiyorum ama eğer o ikinci çizgiyi gorduysen hamissin Allah in izni ile Hadi hayirli olsun. İnşallah kan da da güzel sonuç alirsn

Arkadaşlar bthcg 23den 19dustu ve 13.gunumdeyim hemşire ısrarla ilaçlara devam edilmesi gerekiyor dedi bana kalırsa da 8.tupbebek serüvenimde burda sonlandı gibi..dualarinizi beklerim..Allaha emanet olun bebislerinizi insaAllah kucağımiza sağlıcakla alırsınız..
Canimmm öf ya inşallah hersey yolundadir çık üzüldüm. Yine hemşire devam dediys e bırakma canım. İnşallah kuzun seninle olmaya devam eder. Rabbi. Yardımcı n olsn :KK43:

Günaydın canım. Dün benim adet günümdu ondan mi bilmiyorum ince belim kesiliyor gibi aciyordu. Karnım in altı da sancilandi korktum. Onun dışında göğüs ağrısı azldi. Ayakta durup is yapınca belim ağrıyor. Bende çok şişkinlikvbar canım. Istahim cok acik yiyorim İyice şişiyor Karnım yatamiyorim bazen o derece göğüs altına kadar geriliyor Karnım. Bi de gribi hala geçmiş değil. Gece öksürük krizi ile firliyorum yataktan baya kötüyüm. Ya hamislik zormuş biraz sanki ama çok şükür katlanicaz. Uyku düzeni m de yok. Arada carpintimin olduğunu hissediyorum . Bi kaç gün acken mide bulantm vardığında yok . Valla canım insan korkuyor Allah korusun. Hastane yakın olsa iki güne bir yine kan vercem o derece meraktayim. Keseyi görmeden sanırım rahatlayamycaz
Canim beni de o sislik mahvediyor daha bir aylik degil belki ama ilaclardan mi bilmiyorum alt karnim cok sis simit gibi oldu karnim kabizligim zaten ilac olmadan gecmiyor annem 3.ayda siser normalde senin niye erken sisti acaba diyor ama ben o ilaclardan mi acaba diyorum

Canim opu güzel geçer inşallah. Bol bol dua gönderiyorum sana. Yumurtaların sağlıklı embriyo olsun ve annelerine sımsıkı tutunsun

Günaydın kızlar bebetime testi kalitesizmi.onunla yaptım negatif .ne güzel silikde olsa görüyodum.bugünnsonuç günüm ve ben umutlu değilim artık.insan hisseeiyo birazda.hayırlısı olsun napalım.rabbim hamişlere ve olmak isteyenlere hayırlı sağlıklı ewlatlar versin inşallah ☺☺☺
Canim hemen moralini bozma kan testi doğru sonucu verecektir. İnşallah pozitif olacak

Tatlım Günaydin... Icini ferah tut ve bol bol dua et, bebeginin rahimine yerlestigi o ilk dakikalarin tadini cikar ve umudunu asla yitirme... Bizim dualarımız seninle olacak :dua:

Merhaba
37 yaşındayım bende 19 ağustosts tüp bebek yaptırdım ilk denemem. ancak embriyo kaliteleri orta kalite oldugunu birinin 2 birinin 6 hücreli oldugu soylendi çok endişeliyim, s
Merhaba... Hosgeldin aramiza, insaallah hayırlısı olsun senin adına. Nerede tedavi goruyorsun ?

X