2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ya ben idrar testlerine öyle çok güvenemiyorum ya. Daha önce erken gebelik testi beni hamile çıkarmıştı o günden beri güvenmiyorum testlere. Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda. Ama eğer negatifse de bak ne güzel istediğin gibi bir yer bulmuşsun belki de bebişe vesile olacaktır.

Hayirlisi olsun canim nereyi buldun hastane olarak doktor falan belirledinmi

Kızlar benim yarın test günüm çok korkuyorum belirti arıyorum kendimce acaba mi die die kendimi yedim bitirdim dularinzda bizide unutmayın lütfen hamisler

canim benim üzülme demek bisey ifade etmiyor biliyorum ama..her Şerde bir hayır vardir ben buna çok inanirim..kendini toparla ve yeniden basla.. Bir yumurta bir sperm varsa herzaman umut vardir )

Çok sağol canımcım. Buldum şükür. Bakalım yarını bir atlatalım yolumuzu çizicez

Çok sağol canımcım. Buldum şükür. Bakalım yarını bir atlatalım yolumuzu çizicez
İnş ikimizde yarın mucize mızı haberini alırız ben idrar testine cesaret bile edemedim ilk negatifse kağıt elimde yıkılmıştım bunda nasıl olucam Allah bilir adet ağrın var mı canım herhangi bir belirtin

Hayirlisi olsun canim nereyi buldun hastane olarak doktor falan belirledinmi
Sağol canm. Biz raporlu yaptırdığımız için 2.için tekrar rapor çıkartıcaz öncelikle. Avrupa yakasında rapor geçen 2 - 3 hastane var beylikdüzü selman laçini istiyorum. Telefonda görüştüm eylül başında görüşmeye gidicez. İnşallah 3. Denememde kavuşurum artık. Sabırsızlanıyorum ister istemez ve beklemekte istemiyorum.

Var tatlm belime hafif ağrı giriyo ilaçları bıraksam hemen olacak gibiyim. İyi sabretmişsin :) inşallah olumlu sonuçlanır canım

Selman hoca süperdir. Daha önce ilaç firmasında çalışırken onunla çok görüşmüşlüğüm var. Bence çok doğru bir karar vermişsin.

Var tatlm belime hafif ağrı giriyo ilaçları bıraksam hemen olacak gibiyim. İyi sabretmişsin :) inşallah olumlu sonuçlanır canım
İnş cnm korkuyorum ben cnm nagitften ondan sanırim ama yarın kaçtı yok gerçekle yuzlesicem eşim istemedi idare testini bende yapmadım cnm

simarik83 tatlım sen kaçıncı haftandası kalp atıslarını duydun mu ?
var mı bulantı uyku modu ?
bugün 7+2 günlüğüz. Benim erkenden uykum geliyo yani akşamları 10 gibi uyuyorum sabah 6 buçukta da zınk diye uyanıyorum. Garip bir durumdayım :) 1 haftadır kasık ağrım bitmişti bugün tekrar başladı. Ama çok şükür bulantım yok. Daha da olmaz heralde diye düşünüyorum ama bazılarınınki 8. haftada başlıyrmuş.

İnş cnm korkuyorum ben cnm nagitften ondan sanırim ama yarın kaçtı yok gerçekle yuzlesicem eşim istemedi idare testini bende yapmadım cnm
Ne kadar istemesekte bu yolda herşeyle karşılaşıyoruz hazırlıklı olmalıyız. Şuna inanmalıyız bugün değilse yarın,yarın değilse öbür gün mutlaka bebeğimize kavuşacağız. Allah nasip ettiyse. Güç,kuvvet,sabır,sağlık,inanç olsun yeterki.

Ayy vallaha mı çok sevindim ya böyle söylemene ve onu tanımana
2 seneye yakın her hafta görüşüyorduk kendisiyle. O zamanlar bizim firmanın ilacını kullanıyordu belki hala kullanıyordur çok seviyordu çünkü. Çok başarılı bir doktor benim gördüğüm kadarıyla ve çok ta ilgili bir hekim. İçin rahat olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…