2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Evet arkadaslar biraz once embriyolog aradi 19 yumurtadan 14 ü döllenmis pzartesi buyuk ihtimal transfer dedi carsanba topladiklrina göre 5.gün embriyosu mu.oluyor? Toplanilan günu saymiyoruz değil mi
oo masallah 19 yumurtadan 14tane dollenmesı supermıs. benım ılk kontrolde 7 yumurtam cıktı tek yumurtadan ama dıger yumurtam alınmıstı. tek yumurta ıle ugrasıyorum :)

valla canım bende ılk denememde 3tane bu testten yaptım. ılkınde bırsey cıkmadı. ıkıncısınde sılık gıbı cıktı belırgındı gordum sonra kayboldu en son gunumde de yaptım ondada sılık gıbı cıktı sonrası kanda negatıf ben artık ıdrar testı falan yapmam manyak gıbı bırsey olmustum bu denemem de 12gun beklerım hıcbırsey yapmadan kanı verır sonuca bakarım. paronayak olmustum bende herkese soruyordum kımı olumlu kımı olumsuz donuyordu. bence gunu gelmeden test yapmak dogru degıl kendımıze ezıyet baska bırsey degıl.
Öyle mi diyorsun benim de biraz ümidim artmıştı neyse beklemeyi öyle yada böyle ogrenicez artık

Evet arkadaslar biraz once embriyolog aradi 19 yumurtadan 14 ü döllenmis pzartesi buyuk ihtimal transfer dedi carsanba topladiklrina göre 5.gün embriyosu mu.oluyor? Toplanilan günu saymiyoruz değil mi
Maşallah çok güzel bir sonuç canim devami da böyle olsun inşallah. Canim pazartesi transfer olacağına göre 5. Gün embriyosu :nazar:

Kaçıncı gün embriyosu peki. Benim dün hiç yoktu bugün var yarını beklicem bklm daha mi belirgin daha mi silik cikicsk bizim işimiz çok zor ya oldu mu olmadı mi netlesene kadar binbir takla
Sorma hemde ne zor.bugün 9.günüm 5.gün embriyosu.yarın kan verecem.birde testi saat kaç giibi yaptın 4 saat idrarı beklettikten sonra su içmeden tekrar yapın diyo bazı topiklerde.hayırlısı ama kanda negatif olursa baya üzülecez eşimde çok inanıyo hamile olduğumu ama bilmiyorumki.

Sorma hemde ne zor.bugün 9.günüm 5.gün embriyosu.yarın kan verecem.birde testi saat kaç giibi yaptın 4 saat idrarı beklettikten sonra su içmeden tekrar yapın diyo bazı topiklerde.hayırlısı ama kanda negatif olursa baya üzülecez eşimde çok inanıyo hamile olduğumu ama bilmiyorumki.
Bence hamlesin hayırlı olsun.benimde ilkimde aynen böyleydi ve kızım 7 yasinda

oo masallah 19 yumurtadan 14tane dollenmesı supermıs. benım ılk kontrolde 7 yumurtam cıktı tek yumurtadan ama dıger yumurtam alınmıstı. tek yumurta ıle ugrasıyorum :)
Seninkide guzel canim
oo masallah 19 yumurtadan 14tane dollenmesı supermıs. benım ılk kontrolde 7 yumurtam cıktı tek yumurtadan ama dıger yumurtam alınmıstı. tek yumurta ıle ugrasıyorum :)[/QUOTE
Seninki de guzel canim benim tek yunurtadan 7 tanesi ..onemli olan aslinda sayisi değil kalitesi kaliteli olsunda gerisi bos insallah guzel guzel tutunurlar hepside

Bence hamlesin hayırlı olsun.benimde ilkimde aynen böyleydi ve kızım 7 yasinda
İnşallah canım hafif midem de bi değişiklik var yemesine yyiyorum ama sonra bi değişik oluyo midem kasıklarımda inceden sızılar kabız değildim kabızlık başladı günde 3 litrre su içmeme rağmen halsizim Allahım boşa çıkarmasın cümlenin kucağına versin ewlatlarını sağlıkla taabi.

Testi sabah 8 de yaptım fitil için kalktığımda gece 3 buçukta kalkmistim tuvalete 5 saatlik falan bir idrar bugün akşama doğru öyle yapmayı düşünüyorum bklm hayırlısı hepimize

Testi sabah 8 de yaptım fitil için kalktığımda gece 3 buçukta kalkmistim tuvalete 5 saatlik falan bir idrar bugün akşama doğru öyle yapmayı düşünüyorum bklm hayırlısı hepimize
O sen baya sıkmışsın ne güzel ben 12.45 bi kalktım su ve bi çikolata gümplettim sonra 4 de kalktım testi yaptım ama pişman oldum keşke su içmeseydim eşimde sabah yapsaydın gece yapıyon diye mırıldandı:KK70:

O sen baya sıkmışsın ne güzel ben 12.45 bi kalktım su ve bi çikolata gümplettim sonra 4 de kalktım testi yaptım ama pişman oldum keşke su içmeseydim eşimde sabah yapsaydın gece yapıyon diye mırıldandı:KK70:
Olsun senin de baya olmuş en az 3 saat tutmak yeterli zaten kalktığımda bende su icmistim ama az bişey

Canım masallah cok guzel sıkı sıkı tutunsunlar inşallah yumoşlarında çok olmasına ragmen taze transfer oluyorsun
Ya benim dr 10 un ustunde yum var buyuk ihtimal dondurulmus olur dedi.
Senin transfer e nasıl karar verdiler kan testine bakarak mı?

Kızlar bugün daha belirgin çok şükür inşallah böyle devam eder canlar

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 81
X