2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ancak bu kadar çekebildim artık paranoyakta olduk bu yüzden:)) 4.deneme umutlanmıyorum hiç bu sefer
Sizde bi bakarmısınız kızlar ben mi uyduruyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 91
Tatlım fotoğrafta bile seçiliyor bu yarın sabah daha net olur hayırlı olsun bence olmuş bu seferrr
Ahh tatlımmm ahhh ağzından bal damlıyor ama ben tabikide hemen sevinmiycem önce kanda sonra kesede sonra kalp atımı sonra sağlıklı organ oluşumu yani 9ay tetikteyiz Allah yardımcımız olsun

Canim oncelikle moralini bozma bu senin icin iyi bisey yoksa ohss olursun.. ben sana o yuzden amh degerini sormustum rezerv iyi olunca boyle 1 ay erteliyolarmis.. ama su konuda cok haklisin bastan sana bunu gorusmede soylemeliydi..
Insan bir an once hamile kalmak istiyo cunku biz cok bekledik seni cok iyi anliyorum artik 1 ay a bile sabredemez hale geldik ama ne yapalim her şer de vardir bi hayir bozma moralini hemen :KK66:
Evet canım bir ay bile gözümde o kadar cok büyüyor ki..drum sabırlı ol dese de bu aşamada çok zormuş sabretmek.yengem dahil etrafımda o kadar cok hamile var ki
Artık dayanamıyorum.kaynımda 2 ay once evlendi eltimden de gelir yakında haber
İlk torunu vermeyi o kadar cok istiyorumki
Kvdem eşime hep soruyormuş, bana cesaret edemiyor tabi napıyosunuz tedavi oluyomusunuz diye
Neyse şimdi biraz daha iyiyim hayırlısı olsun
İnşallah sende en dogru zamanda baslarsın canım bayrama kadar yumoşların toplanır rahat edersin iyice düşün

Ahh tatlımmm ahhh ağzından bal damlıyor ama ben tabikide hemen sevinmiycem önce kanda sonra kesede sonra kalp atımı sonra sağlıklı organ oluşumu yani 9ay tetikteyiz Allah yardımcımız olsun
Valla iki defa aşılama yaptım sürekli bembeyaz testler görmekten gına geldi ilk önce çift çizgiyi goreyim de gerisi gelir daha bunun hamilelik dönemi bilgileri öğrenmesi var hepimiz su an bir kadın dogumcu kadar gebelik oluşum aşamalarını biliyiyoruz ama sonrasini ancak pozitifi görenler biliyor inşallah sağlıkla kucağına da alırsın cnm tüm kalbimle soyluyorum

Ancak bu kadar çekebildim artık paranoyakta olduk bu yüzden:)) 4.deneme umutlanmıyorum hiç bu sefer
Sizde bi bakarmısınız kızlar ben mi uyduruyorum
Var canım gözün aydın inşallah degerin guzel guzel katlanır

Diğer pozitif goren butun arkadaşlarımı tebrik ederim degerleriniz katbe kat artsın inşallah

Valla iki defa aşılama yaptım sürekli bembeyaz testler görmekten gına geldi ilk önce çift çizgiyi goreyim de gerisi gelir daha bunun hamilelik dönemi bilgileri öğrenmesi var hepimiz su an bir kadın dogumcu kadar gebelik oluşum aşamalarını biliyiyoruz ama sonrasini ancak pozitifi görenler biliyor inşallah sağlıkla kucağına da alırsın cnm tüm kalbimle soyluyorum
Canım öyle deme ya kıyamam sana
Benim ilk 2 negatifti bikaçgün ağladım geçti ama 3.kimyasalda içim yandı anlatamam ilk pozitif çıktığında eşime ilk defa pozitifi gördüm bu bile bişey diyodum öyle değilmiş bu daha yıkıcıymış heveslenip sonradan kursağında kalması anlatılmaz:KK43:(( Allahım sağlıkla nasip edecekse olsun inşallah herkese nasip etsin kimseyi bununla sınamasın

Canım benim seninle aynı gün olmuş transferim benimde 5.gün 2 tane idi.bugün 7.gün idrar testi aldım ama çok kararsızım yapıp yapmamakta 3.denemem ilk 2 sinde yaptım hep moralim bozuldu sende hiç canını sıkma böyle olup sonrada pozitifleşen çok var belirtin varmıydı?
Bence yapma canım boş ver boşuna strese girme benim bel ağrım vardı ama son iki gündür yok normalim yani bende belirti aramaktan Kafayı yemek üzereyim ama yok gibi

Canım öyle deme ya kıyamam sana
Benim ilk 2 negatifti bikaçgün ağladım geçti ama 3.kimyasalda içim yandı anlatamam ilk pozitif çıktığında eşime ilk defa pozitifi gördüm bu bile bişey diyodum öyle değilmiş bu daha yıkıcıymış heveslenip sonradan kursağında kalması anlatılmaz:KK43:(( Allahım sağlıkla nasip edecekse olsun inşallah herkese nasip etsin kimseyi bununla sınamasın
Aynen allah kimseye çocuk aratmasin ışte benim dangalak gorumcem evli olmadığı için ben niye bu kadar istiyormusum allahın işine karisiyormusum diyebiliyor rahat rahat allah çelik gibi sabır versin hepimize

Aynen allah kimseye çocuk aratmasin ışte benim dangalak gorumcem evli olmadığı için ben niye bu kadar istiyormusum allahın işine karisiyormusum diyebiliyor rahat rahat allah çelik gibi sabır versin hepimize
Kimse bizi anlayamaz canım yalan değil bende yaşamadan bende anlamazdım etrafında konuşulurdu çocukları olmuyormuş die 5dk üzülür hayatıma devam ederdim ama şimdi anlıyorum ne demek olduğunu en çokta zoruma giden benim bu durumumu bilen arkadaşlarımın,akrabalarımın boy boy yok doğum yok babyshower yok doğumgünü fotosu paylaşması ben öyle yapmıcam

X